Ik heb vandaag positief getest. Echt een knaller! Zal het deze keer op de goede plek zitten? Geen bloedverlies en ik voel me mega zwanger. Zegt jammer genoeg niks weet ik. Afwachten maar. De 22e krijg ik een vroege echo. Duimen jullie mee?
Wauw, dat is zeker meteen een mooie knaller! Gefeliciteerd . Is vandaag je NOD? Ik duim met je mee dat deze wel op de goede plek zit en blijft plakken de komende maanden!
Gisteren was mijn NOD. Had bij mijn zoon ook een knaltest rond deze tijd. Alleen wel iets minder donker dan controle streep, en deze lijkt iets duidelijker dan controle te zijn.
Hallo allemaal! Vandaag is mijn NOD maar die van mij knalt helemaal nog niet zo ik vind het zo spannend
Of ie knalt of niet zegt helemaal niks. Positief is positief. Iedereen maakt anders hcg aan. Gefeliciteerd!
Precies dit inderdaad! Plus de een heeft een late eisprong en de ander een vroege, bij de een is de innesteling vroeg en bij de ander laat, dat heeft allemaal invloed op hoe donker of licht je test is op je NOD
Wat een mooi nieuws! Gefeliciteerd, echt een pracht test! Je krijgt vast een hele vroege echo om de locatie te bepalen? Spannend voor je!
Wat duurt het wachten op die 1e echo toch altijd lang he! Ik ben zelf ook in spanning aan het aftellen naar donderdag. Maar je testen zien er hoopvol uit, afwachten is helaas nu het enige wat je kunt doen! Hopelijk is alles bij de echo straks goed