Haha ben heeeeel benieuwd Hier noemen wij regelmatig maar vooral m'n bijna 3 jarige z'n broer Lennieeeee van te voren ook nooit gedacht hou ervan.
Heb meer associaties bij namen. Olivia, Olivia, Olivia........... Kevin...... Hoor ik die moeder roepen in Home Alone. Kèvinnnnnn. En vind geknutselde namen echt vreselijk, ik ben meer het type van doe gewoon normaal
Ik ken er 2 haha. De ene geschreven als Dymphie en Dymphy. En dan heb je ook nog Dynphy als variant. Ik vind het allemaal geen gezicht. @hummeltje5 doe eens een PB met de naam. Ik ben benieuwd. Of is het de naam van mini O?
Ursula Namen met ‘Dj-‘ en ook alle namen met een onmogelijke spelling (en dan bedoel ik niet namen met een buitenlandse spelling die gewoon klopt in het land van herkomst, maar echt een soort ‘letterhussel’).
Ursula is ook vreselijk ja haha. Namen met DJ klank hou ik ook niet van. Met uitzondering van Joa, dat vind ik echt wel een mooie naam. Joa was een zeer grote kanshebber mocht buikbaby weer een zoon zijn geweest
Hoe kan ik deze vergeten? alvast mijn oprechte excuses maar deze populaire naam, inclusief alle soorten qua spelling die ik ooit voorbij heb zien komen - en dat zijn er een hoop - vind ik dit toch wel een van de ergste namen: Vajèn.
Otis, doet mij denken aan Elevator Company. Ook al hoor ik 'm zoveel om me heen, het blijft. En ik vind het vreselijk wanneer mensen hun kind Lucky, Hemel, Maan of Engel (Angel) oid noemen.
Isabel, Annabel en alle andere -bel namen. Typische jaren '90 namen zoals Cynthia, Saskia, Danny, Jeroen, Jessica etc. Al die hippe namen met dubbele medeklinker op het eind, Senn e.d. En uiteraard mogen de typische "volkse" namen als Djayvaniyo of Charity niet in m'n lijstje ontbreken Verder "ouderwetse" namen zoals Marijke of Willem voor een klein kind. Sommige namen vind ik vooral raar vanwege de betekenis, zoals Olivia of Tamar. Je noemt je kind toch ook geen banaan?
Hendrikje. Zo heet een collega van mij, en ik kan eigenlijk overal wel aan wennen, maar bij deze naam lukt het maar niet
Ja Ursula haha, ook zo'n fugly klank. De Ursula in mijn kring is zo lief, die naam doet haar geen eer aan.
Oef, die zou ik ook lastig vinden . Dan zou ik echt steeds zo'n ik vermijd-de-naam-noem situatie krijgen .