Hier ook de standaard controles gehad en altijd inclusief een groeiecho, waarvan de laatste eergisteren heeft plaatsgevonden. Maar die stond volgens mij niet in de lijst, aangezien dat bij mij standaard is.
Hihi hier m’n tweede zwangerschap een meisje gehad vorige zwangerschap die altijd dwars lag en de laatste weken in stuit (tot de 35), daarna zelf gedraaid. De andere dame hier thuis lag precies tot 36 weken in stuit, de dag voor de liggingsecho en eventuele draaipoging voelde ik haar gewoon goed draaien dus dat was ook mooi! Nu ook weer een stuitligger, ben benieuwd hoe lang deze het vol gaat houden.
Jeetje wat een spanning moet dit zijn voor jullie. Je bent hopelijk toch niet alleen in het ziekenhuis? Hoeveel weken ben je nu? Sterkte met alles! Ik wens je ook heel veel kracht om rustig te blijven dat zal ook niet altijd meevallen..
Wat spannend! Begrijp ik het goed dat zo’n spuit is om de longetjes van de baby te helpen sneller te ontwikkelen mocht het toch geboren worden? Moest me even inlezen… ben heel benieuwd hoe het gaat, keep us posted we duimen voor jullie!
Ik duim voor je dat het kleine hummeltje nog even lekker in mama’s buik mag blijven zitten. Hou je sterk…
even een tijdje weggeweest meiden, Iets met vakantie enz. 2 weken geleden een groei echo gehad. De kleine werd geschat op P 72. Alles tussen P10 en P90 is goed. P50 is gemiddeld en de baby wordt iets boven gemiddeld geschat. Ik zelf ben ook langer dan gemiddeld. ben 1.83 m. Mijn vorige kids waren bij de geboorte 3785 gram (41+3 weken) en 3735 (40 weken).beide zo 50/52 cm Zal nu ook rond dat gewicht zijn. Vandaag controle en bevalplan besproken. Kleine ligt al weken met het hoofdje omlaag en is begonnen met indalen, dan vermoede had ik al. Heb soms al pijnlijke steken aan de onderkant. Ik heb geen bijzonderheden met de bevalling het komt zoals het komt. Het liefst thuis bevallen, Wordt nog wel een dingetje aangezien de slaapkamer op de bovenste verdieping is en je moet bevallen op de 1ste verdieping. gelukkig staat daar een 2persoonsbed. Voor de rest willen wij de navelstreng laten uitkloppen, daar is de verloskundige een voorstander van. EN voor de rest wil geen ik medische handelingen laten uitvoeren door mensen in opleiding. Daar heb ik na de bevalling van mijn zoontje een nare ervaring aan overgehouden.
Jeetje wat enorm heftig meid!! Wat zullen jullie geschrokken zijn! Alsof je niet al genoeg ellende hebt meegemaakt deze zwangerschap, het zit je echt totaal niet mee. Ik wens jullie ontzettend veel sterkte ❤️ Fijn dat je ons op de hoogte houd
mijn hemel meid ik schrik echt van je bericht! Weten ze ook hoe dat gekomen is of hoe dat kan ontstaan? Hopelijk stopt het bloeden snel en mag je kindje nog even lekker groeien in je buik! Houd je ons wel een beetje op de hoogte?
Even update. sinds gistermiddag ook aan de weeenremmers. En vanmorgen 2e longrijping gehad. Bloed ook nog steeds. Baby doet t verder prima gelukkig. muren komen ondertussen op me af…
Ach, @Nurse1989, wat een enorme spanning zeg! En het houdt maar niet op. Wat vervelend! Dit is niet hoe je je zwangerschap voor je ziet. Ik hoop echt dat jij en de kleine hier zo goed en gezond mogelijk uit gaan komen! Heel veel sterkte voor nu! Ik zou het liefst met mijn vingers knippen en zorgen dat je lekker fijn zonder zorgen thuis zat, maar helaas kan dat niet. Een berichtje als dit schiet dan ook echt wel tekort in jouw situatie, maar ik leef echt met je mee!
jeetje meid ik kan me echt niet voorstellen hoe jij je nu voelt maar het lijkt me vreselijk!! We denken aan je!
Even tussen de ellende door een foto van mijn mega buik! Kleine man zit lekker naar voren lijk wel 40 weken!!!
Ik zit ergens heel erg mee maar wil mijn eigen goeie vibe van afgelopen 2 dagen en van jullie niet bederven ofzo en wil het graag leuk houden nu maar ik zit er zelf erg mee en dat wil ik ook niet natuurlijk.