1e poging start IUI 2020 DEEL 2

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by BibiQ, Feb 7, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kusjevanmij

    Sep 11, 2015
    47
    49
    18
    Female
    gelderland
    Afspraken- en NOD-lijstje
    ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

    Marsha95 - IUI ronde 3
    Groenebomen - ronde 9
    Littledreamers - IUI ronde 4
    Ava101- IUI ronde 5 - miskraam
    Willow1988 - IUI ronde 5
    Kletskous82 - IUI ronde 1
    Kattenmama - IUI ronde 6
    Kusjevanmij - IUI ronde 6
    Patty86 - IUI natuurlijke cyclus ronde 1
    Hotsaflots88 - Iui D nc ronde 5

    NOD / IUI:
    Littledreamers - NOD, 04-10-2022


    Overige afspraken:
    22-08 WLKMBBY22 1e echo
    19-08 Ava101 echo voor controle na miskraam

    Zwanger:
    Enigma IUI-D ronde3 (ud 22 mei 2022)
    Goldieloks IUI ronde 8
    Dvk1990 IVF 1e terugplaatsing
    EefjeLove IUI ronde 7
    Glitterhartje IUI ronde 2
    Lille IUI-D ronde 6 (15 oktober 2022)
    BibiQ IUI-D 3de ronde nat. cyc.
    Angel1986 IUI donor 1e ronde nat. Cyc
    WLKMBBY22 - 4 rondes IUI - nat. zwanger
     
  2. kusjevanmij

    Sep 11, 2015
    47
    49
    18
    Female
    gelderland
    Hai dames!

    Nou ik kom eigenlijk afscheid nemen van dit forum… maar voordat ik dat ga doen wil ik graag nog wat aan jullie zeggen;

    Ik wil jullie allemaal ontzettend veel positieve, vruchtbare en gelukkige energie toesturen. Het zijn mega pittige periodes die je meemaakt in je leven. Het is oké om verdrietig, boos, jaloers of gefrustreerd te zijn, het laat alleen maar zien en voelen hoe veel je om je toekomst geeft en er zo bewust mee bezig bent.

    Ik wil jullie bedanken voor alle lieve woorden, hulp, informatie en steun die ik op dit forum heb mogen vinden. Want die hebben mij ontzettend geholpen!

    Ik ga samen met vriendlief lekker genieten van de broodjes filet american, toastjes met brie, leverworst en op zijn tijd een wijntje of biertje… (oké Baileys ook!)

    Het gaat jullie goed, en ik zal zeker nog eens even om de hoek komen spieken hoe het gaat!

    Knuffels en veel liefs voor jullie! <3
     
  3. Kletskous82

    Kletskous82 Fanatiek lid

    Oct 4, 2021
    2,388
    2,177
    113
    Female
    Bedankt voor je lieve berichtje. Hoop dat jullie pleegzorgtraject een mooie afloop krijgt. Heel veel succes. Xxx
     
    kusjevanmij likes this.
  4. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,654
    27,304
    113
    Female
    Diepe buiging voor jullie! Zowel voor stoppen met traject als pleegzorg instappen. Ik wens jullie alle goeds toe en dat jullie je eigen leven en dat van pleegkind(eren) mogen verrijken door deze nieuwe stap. Ik proost erop!
     
    kusjevanmij likes this.
  5. Ava101

    Ava101 Bekend lid

    Mar 7, 2022
    607
    499
    63
    Female
    Utrecht
    Wat goed om nog even van je te horen. In je vorige berichtje zei je wel nog dat jullie een gesprek met ziekenhuis hadden over IVF toch? Dat gaan jullie dus definitief niet meer doen?

    Ik wens jullie heel veel succes en heb heel veel respect voor jullie besluit. Ik hoop dat jullie spoedig je mogen ontfermen over een pleegkindje. Wat een mooi vooruitzicht!!
     
    kusjevanmij likes this.
  6. Littledreamers

    Littledreamers Actief lid

    Feb 24, 2022
    260
    233
    43
    Female
    Ja super stom. Bij ons gaan afspraken in het weekend ook gewoon door. Maar doordat er nu al 2 inseminaties op de ochtend staan is het niet mogelijk voor het laboratorium.

    doordat wij om 10:00 uur moeten vertrekken vrijdag was er dus geen ruimte op de ochtend. In de middag had wel nog gekund.
     
  7. Littledreamers

    Littledreamers Actief lid

    Feb 24, 2022
    260
    233
    43
    Female
    Wat een dapper besluit! Ik wens jullie heel veel succes en geluk met het komende traject. Ik wens dat deze droom voor jullie uit mag gaan komen.
    Liefs.
     
    kusjevanmij likes this.
  8. kattenmama

    kattenmama Bekend lid

    Oct 14, 2020
    813
    628
    93
    Female
    Wat een liefdevol bericht.. Heel veel succes in jullie traject in de pleegzorg, ik weet zeker dat jullie een hoop levens kunnen veranderen, dat is zo bijzonder ❤️
     
    Ava101 likes this.
  9. lille

    lille Actief lid

    Mar 15, 2021
    486
    566
    93
    Female
    Maastricht
    Wat een lief berichtje! Heel veel succes in de pleegzorg <3
     
  10. lille

    lille Actief lid

    Mar 15, 2021
    486
    566
    93
    Female
    Maastricht
    Toen ik in het IUI traject zat waren 3 zussen van mij net bevallen of zwanger. Ik had er ook heel veel moeite mee en vond het vooral heel erg oneerlijk dat het bij hun super makkelijk gaat en dat het bij mij zolang duurt. Ik ben daarvoor vorig jaar ook bij een psycholoog gelopen en dat heeft wel geholpen. Ik heb het een plekje kunnen geven maar nog steeds als ik terug denk aan die tijd kan ik nog huilen. Momenteel ben ik 32 weken zwanger en een van mijn zussen is weer zwanger. Ik moet eerlijk zeggen dat ik wel de jaloezie weer voel omdat het voor haar de tweede is. Nu moet ik weer over een 2-3 jaar het IUI traject in mocht er een tweede komen. Ik zie er nu al zo tegenop.
     
    Milena92 likes this.
  11. Kletskous82

    Kletskous82 Fanatiek lid

    Oct 4, 2021
    2,388
    2,177
    113
    Female
    Probeer daar niet mee bezig te zijn. Geniet van het zwanger zijn en straks van jullie meisje. Wie weet is het een tweede keer helemaal niet nodig. Gewoon niet aan de pil gaan en het gewoon op zijn beloop laten gaan. Fijn al 32 weken trouwens. Kan het aftellen langzaam gaan beginnen. Heb je alle voorbereidingen al klaar?
     
    lille likes this.
  12. lille

    lille Actief lid

    Mar 15, 2021
    486
    566
    93
    Female
    Maastricht
    Haha helaas werkt niet aan de pil gaan omdat ik niet getrouwd ben met een man maar met een vrouw.

    Ja, hier zijn we er al helemaal klaar voor. Babykamer is klaar en geverfd. Ik heb zelfs mijn vluchtkoffer al ingeruimd. Dus van mij mag ze komen.
     
    Kletskous82, Hotsaflots88 and Ava101 like this.
  13. Ava101

    Ava101 Bekend lid

    Mar 7, 2022
    607
    499
    63
    Female
    Utrecht
    wow, 3 zussen.. dat zijn er wel veel ook ;)
    Maar idd echt zo’n klote gevoel hè?

    Ik ga komende week naar de psycholoog, hoop dat ze kan helpen. Maar eerst dit weekend maar op kraambezoek..

    wat fijn dat je alweer 32 weken zwanger bent! Geniet daar idd gewoon lekker van! Waarom zou je nu al gaan nadenken over de volgende?
    Ik hoop ook ooit eens 32 weken zwanger te mogen zijn.
    Heel veel geluk!!
     
    lille likes this.
  14. Ava101

    Ava101 Bekend lid

    Mar 7, 2022
    607
    499
    63
    Female
    Utrecht
    We komen net uit het ziekenhuis. De miskraam is hoogstwaarschijnlijk “compleet”. Dus m’n baarmoeder is schoon en was alweer bezig met opbouw nieuwe cyclus. Dus dat is wel een opluchting. Geen medicatie oid nodig.

    Over 2 weken hebben we een gesprek met de gynaecoloog over het vervolg. En kijken of we nog gaan onderzoeken naar die miskramen.

    nu eerst maar even 2 weken rust.. geen medicijnen of ziekenhuis.
     
  15. AnnaSophie1993

    Jul 25, 2021
    27
    12
    3
    Female
    Hi allemaal,

    Ik heb woensdag 10 augustus onze eerste IUI gehad. Bij ons is helaas niet duidelijk waarom het niet lukt om zwanger te worden. Alle testen en onderzoeken zijn goed. Wij zij ruim 1,5 jaar bezig en dan nu eindelijk begonnen aan IUI + hormonen (gonal f + ovitrelle).

    Nu op het wachtbankje… heeft iemand een idee wanneer je ‘klachten’ van de ovitrelle over zouden moeten gaan?!
    Ik heb denk ik 2 dagen na de IUI ontzettende pijnlijke tepels gekregen (ik vermoed reactie op ovitrelle). Heb de ovitrelle 13 dagen geleden gespoten. Heb ook sinds 2 dagen allemaal kleine puistjes boven mijn mond. Iemand hier bekend mee?! Ook een reactie op de ovitrelle?
     
    Hotsaflots88 likes this.
  16. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,654
    27,304
    113
    Female
    Fijn, geen lange nasleep. Snap je opluchting. Even bijkomen en energie weer opladen nu♡
     
    Littledreamers likes this.
  17. kattenmama

    kattenmama Bekend lid

    Oct 14, 2020
    813
    628
    93
    Female
    Ovitrelle is zwangerschapshormoon, dat geeft dus dezelfde klachten als n zwangerschap maar dan in veel mindere mate. Maar de klachten zouden ook kunnen komen van progesteron, die klachten zijn vrijwel gelijk.
    Ovitrelle is 10 dagen na het spuiten uit je lijf!
     
  18. Kletskous82

    Kletskous82 Fanatiek lid

    Oct 4, 2021
    2,388
    2,177
    113
    Female
    Ow ja klopt ook. Dan wordt het sowieso weer IUI. Maar een fijne gedachte is dat het nu gelukt is dus dat gaat de volgende keer weer lukken.
     
  19. Kletskous82

    Kletskous82 Fanatiek lid

    Oct 4, 2021
    2,388
    2,177
    113
    Female
    Fijn dat je schoon bent en dat ze een nieuwe cyclus zien. Dan zul je ook wel weer gewoon ongesteld worden over een paar weken. Komt er iig niet nog meer gedoe bij.
     
  20. willow1988

    willow1988 Bekend lid

    Sep 27, 2021
    711
    675
    93
    Female
    #1760 willow1988, Aug 21, 2022
    Last edited: Aug 21, 2022
    Helaas bleek bij de echo afgelopen week dat er bij mij nog veel weefsel achter was gebleven. Dinsdag meld ik me ziek en ga ik dus toch maar die pillen nemen. Zie er enorm tegenop, maar ik ben zo klaar met het wachten. Heb ook enorm haaruitval door de hormonen. Hele plukken gewoon.

    Ik heb trouwens mijn collega’s inmiddels maar ingelicht. Ik merkte dat de miskraam me zo zwaar valt en ik steeds bang was voor babygrapjes en opmerkingen (het gaat nogal vaak over kinderen bij ons op kantoor). Die kan ik nu helemaal niet hebben, de tranen zitten zo dicht op het oppervlak dat ik om het minste al moet huilen. Echt vanuit het niets ook. Het heeft allemaal meer impact dan ik direct na het slechte nieuws dacht…

    Vond het wel doodeng om te vertellen, want ik ben de nieuwste op kantoor en wil niet iemand zijn die de aandacht opeist. Maar ik had het gevoel dat het echt lucht zou geven als ze het wisten, zodat ze snappen waarom ik stiller ben en vaak “even weg moet” omdat ik dus weer een ziekenhuisafspraak heb. Ik trok het niet meer om op het werk altijd te moeten doen alsof alles leuk en happy is, bijv als mensen vragen naar de bruiloft. Dan moest ik weer zeggen dat het geweldig was, terwijl het ook zo verdrietig was vanwege de miskraam. Ik zag er zelfs tegenop dat mensen ernaar zouden vragen.

    Naja, lang verhaal dat ik even kwijt wilde. Al had ik de laatste dagen niet echt ruimte om te reageren op wat anderen deelden, sorry. Ik heb inmiddels mijn eerste gesprek met een psycholoog gehad. Benieuwd wat dat gaat opleveren. Heb soms ook het gevoel dat het leven nu gewoon even hartstikke k*t is en het straks wel weer beter zal zijn. Misschien helpt het al als we weer met de iui kunnen beginnen, dan heb je weer iets om je op te focussen. Maar momenteel voelt het allemaal even loeizwaar.
     
    Littledreamers likes this.

Share This Page