Hi iedereen, ik zat net heerlijk te smikkelen van mijn sushi’s toen ik plots allemaal witte sliertjes in een van de sushi’s zag zitten moet ik mij nu zorgen maken? Ik heb er wel van gegeten, zag ze verder niet bewegen ofzo maar heb nu absoluut geen trek meer. Is het nodig om de huisarts morgen te bellen? Of nog even afwachten?
Zalm sushi? En sliertjes of wormen.... In principe zitten er ook een soort van witte lijntjes in zalm en kan dit ook een soort van sliertje vormen.
Nee het bewoog gelukkig niet , maar heb het nooit eerder gezien. Foto ben ik echt niet goed in met plaatsen hier heb dat al vele malen geprobeerd
Heb je er nog iets van bewaard? Of kan je het nog uit de prullenbak vissen? Dan zou ik er mee naar de winkel en het laten zien. Als ze er geen antwoord op hebben, zou ik het weer meenemen en aan de huisarts laten zien. Wil niet meteen zeggen dat' t wormen/larven of zoiets zijn, maar in sushirijst horen geen sliertjes te zitten.
Zijn het niet gewoon sliertjes witte kool? Wormpjes zou ik zelf iig. niet definiëren als ‘sliertjes’ vanwege hun ronde lijf (wat je ook goed kunt blijven zien ook al zijn ze iniminie klein).
Er kunnen inderdaad wormen voorkomen in rauwe vis. Zo had ik ooit een patiënt die zich verslikte in haar sushi, 2 dagen later hoestte ze plotseling een worm van bijna 10 cm op. Ze was zo slim dat beest op te vangen (ik was geloof ik flauwgevallen en of hysterisch geworden) en deze worm is in het laboratorium onderzocht. Hij bleek afkomstig uit rauwe vis, wat in haar geval dus de sushi was. Maar goed, ik moet hier niet te vaak aan denken want dan durf ik straks nooit meer sushi te eten en laat dat nou net mijn lievelingseten zijn. Want de kans dat je wormen krijgt door je sushi is altijd nog kleiner dan de kans op aarsmaden.
Nog een reden voor mij om geen sushi te eten ik vind het sowieso al niet lekker maar van dit soort verhalen gruwel ik echt
Echt, als je al in de put zit en je wil er nog dieper in, dan moet je jou even bellen. Met je aarsmaden