NOD-lijst 1 t/m 15 september

Discussie in 'NOD forum' gestart door Suzi98, 3 aug 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fultimemommy

    Fultimemommy Bekend lid

    27 dec 2017
    804
    748
    93
    Vrouw
    NL
    Ben echt benieuwd.

    İk kan, nu, niet meer plassen en wacht tot mijn blaas weer vol is :roflmao:
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. Minkx

    Minkx Bekend lid

    25 okt 2021
    926
    1.136
    93
    Vrouw
    Dikke knuffel voor alle dames hier! Het frustrerende is - vind ik - vooral de onmacht. Je kunt niet meer doen dan je best, en dan is het afwachten... en nog meer wachten. Tot je eindelijk de gelukkige bent.

    Ik heb overigens nog geen enkele keer valse streepjes gehad. Ik heb al veel verschillende tests geprobeerd, maar in de verste verte nog nooit een 2e streep gezien. Ook bij die van de Action niet.
     
    Faith22, Wishfull123, Babywishh en 3 anderen vinden dit leuk.
  3. Mamajolein

    Mamajolein Niet meer actief

    Ik snap jouw testgedrag niet zo goed :oops: Je verwacht nu toch niet nu nog je eisprong?
     
  4. Suzi98

    Suzi98 Fanatiek lid

    30 mei 2022
    4.337
    4.001
    113
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Spannend!! :roflmao:
     
    Fultimemommy vindt dit leuk.
  5. Suzi98

    Suzi98 Fanatiek lid

    30 mei 2022
    4.337
    4.001
    113
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Ja en ik vind het rot dat ik nu bijna 14w zwanger zou zijn en nu niks heb.. heb het er vandaag echt even heel moeilijk mee. Komt goed.
    Jij ook al even bezig zie ik, wat rot. Hopelijk snel raak!
     
  6. Minkx

    Minkx Bekend lid

    25 okt 2021
    926
    1.136
    93
    Vrouw
    Sommige ovulatietests kunnen ook reageren op hCG, en pikken dat dus ook op naast LH. Dat samen kan resulteren in een opvallende donkere teststreep - terwijl er helemaal geen eisprong aan zit te komen. En dat kan duiden op een zwangerschap. :roflmao: Ik begrijp ook niet helemaal waarom vrouwen een ovulatietest zouden gebruiken i.p.v. gewoon een zwangerschapstest, behalve als ze die niet meer in huis hebben en de wanhoop nabij is.
     
    Chayammy, Babywishh, Kiwi3191 en 2 anderen vinden dit leuk.
  7. Fultimemommy

    Fultimemommy Bekend lid

    27 dec 2017
    804
    748
    93
    Vrouw
    NL
    Sommige vrouwe. Gebruike Ovulationstest als zwangerschapstest. Daarom heb ik ook toen geprobeerd, als k niet zwanger was, was die gewoon licht, en werd ongesteld. Maar dit keer dus nu is die wat donkerder. Ik wou niet voor niks zw test doen vandaar dacht ik heb ovu test over dus waarom even niet proberen. Ik wacht tot ik weer naar de wc moet dan gat ik zwangerschapstest doen
     
    WelcomeWondertje en Wishfull123 vinden dit leuk.
  8. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Dat snap ik wel ja, is ook heel logisch. Even een dikke knuffel voor jou!
     
    Suzi98 vindt dit leuk.
  9. Fultimemommy

    Fultimemommy Bekend lid

    27 dec 2017
    804
    748
    93
    Vrouw
    NL
    Zien, jullie iets? :eek::eek:
     

    Bijgevoegde bestanden:

  10. Nixter

    Nixter Fanatiek lid

    14 jul 2016
    1.659
    1.337
    113
    vlakbij Amsterdam
    Bij mij ging het na de 12 weken echo mis. Tsja, weet je. Een prille zwangerschap is kwetsbaar. Normaal gesproken is de kans op een miskraam na een kloppend hartje gezien te hebben en verder geen andere gekle dingen klein, toch is het bij ons al 2x gebeurd. Maar dat zegt weinig over anderen. Wij kregen de boodschap ook mee dat ze dit maar heel weinig meemaken.
     
  11. Fultimemommy

    Fultimemommy Bekend lid

    27 dec 2017
    804
    748
    93
    Vrouw
    NL
    Sorry :oops:
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. Nixter

    Nixter Fanatiek lid

    14 jul 2016
    1.659
    1.337
    113
    vlakbij Amsterdam
    Hmm.. misschien, maar (nog) niet overtuigd.
     
    Fultimemommy vindt dit leuk.
  13. Nixter

    Nixter Fanatiek lid

    14 jul 2016
    1.659
    1.337
    113
    vlakbij Amsterdam
    Deze is wel duidelijk...
     
  14. Nixter

    Nixter Fanatiek lid

    14 jul 2016
    1.659
    1.337
    113
    vlakbij Amsterdam
    Maar dit is een ovulatietest? Sorry, ik ben nu even in de war.

    Overigens kan het wel. Bij onze dochter kwam ik erachter dat ik zwanger was omdat m'n ovulatietesten steeds zo donker bleven. Ik had mijn piek toen niet precies gevonden, lang verhaal. En dacht na een week weer opzoek te gaan. Maar ze bleven steeds donker... toen bleek ik idd zwanger te zijn.
    Maar het is geen garantie, want Tsja, het zijn ovulatietesten, geen zwangerschapstesten.
     
    WelcomeWondertje, Chayammy en Fultimemommy vinden dit leuk.
  15. Nixter

    Nixter Fanatiek lid

    14 jul 2016
    1.659
    1.337
    113
    vlakbij Amsterdam
    Dikke knuffel, dit soort momenten zullen blijven. Ik besefte me van de week dat ik deze week ongeveer mijn 20 weken echo zou moeten hebben. Tsja, helaas.
    Hopelijk komt er zowel voor jou als voor mij snel een mooie herinnering bij.
     
    Suzi98 vindt dit leuk.
  16. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    1 apr 2014
    3.660
    2.008
    113
    Vrouw
    Ja hoor duidelijk, gefeliciteerd! Dit zijn de easy@home zwangerschapstesten toch?
     
    Fultimemommy vindt dit leuk.
  17. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    1 apr 2014
    3.660
    2.008
    113
    Vrouw
    Zo herkenbaar.. elke dag, bijna de hele dag ben ik er mee bezig. Constant signalen monitoren van mn lijf of er al een eisprong aan komt. Doordat ik nu wat langer moet wachten hierop, verlies ik meteen volledig vertrouwen in mn lichaam. Heel deprimerend.

    En tegelijkertijd denk ik dan: doe is niet zo stom muts, je hebt 3 prachtige kindjes rondlopen. En dat besef ik ook wel, maar kan het soms gewoon even niet goed relativeren allemaal.
     
    Faith22, Chayammy, Kiwi3191 en 2 anderen vinden dit leuk.
  18. Fultimemommy

    Fultimemommy Bekend lid

    27 dec 2017
    804
    748
    93
    Vrouw
    NL
    Jaaa, dankjewel :oops:
     
  19. Nixter

    Nixter Fanatiek lid

    14 jul 2016
    1.659
    1.337
    113
    vlakbij Amsterdam
    Ik kan het opzich wel relativeren dat ik twee hele mooie kindjes heb en daar heel blij mee moet zijn.
    Maar heel eerlijk, van de andere kant. De wens voor 3 kindjes is er altijd geweest. Het verlangen naar een 3de (levend) kindje is groter dan die naar de tweede.
    Heel gek misschien, maar na 1 had ik er denk ik meer vrede mee gehad als het er 1 bleef. Dan als het er nu 2 zouden blijven.
    Klinkt gek, maar zo voelt het wel.
     
  20. Babywishh

    Babywishh Fanatiek lid

    30 jul 2022
    2.065
    1.665
    113
    Vrouw
    Dit zegt niks. Deze is zelfs negatief. Ik heb zelfs ooit 2 dagen voordat ik ongesteld werd een positieve ovulatietest gehad (smiley) je kan een LH piek krijgen voor je menstruatie. Dus stop met die ovulatietesten en gebruik zwangerschapstesten.;)
     

Deel Deze Pagina