♡ De 1000+ dagenclub | Pt. 5 ♡

Discussie in 'De mama's' gestart door Nina Sanders, 1 aug 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Nou ja, hier klopt het een beetje.
    Met N was ik 'maar' 5 dagen over tijd. Met V 10 :rolleyes:
     
    Mya vindt dit leuk.
  2. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ik ‘hoop’ rond de 38 weken ja. De ervaring leert dat dit een prima termijn is en mijn lichaam het tegen die tijd ook echt helemaal gehad heeft (voorweeën, indalen, meestal al een beetje ontsluiting, verlies slijmprop etc). Zeker gezien het slechte slapen ook. Maar ik wil ook wel een heel klein beetje verlof nog hoor :p aangezien ik met 36 weken ga, vind ik die 38 weken dus he-le-maal prima! :D
     
    Mya, Fanne en Magnolia29 vinden dit leuk.
  3. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Met overtijd gaan moet ik telkens denken aan een ex-collega die uiteindelijk is bevallen met 43+4 ofzo. Of 43+2. Zoiets.
    Ik moet er niet aan denken en eerlijk gezegd vind ik dat ook niet meer zo verantwoord. Was ook een flinke baby :eek:
     
    Mya en Magnolia29 vinden dit leuk.
  4. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Fanne vindt dit leuk.
  5. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    Ik ben met beide boys 41+3 bevallen.. Bij A ingeleid en bij T zou ik de volgende dag ingeleid worden maar toen had hij zoiets van: Nee ik kom al, haha.
    Fysiek ging het nog top maar ik was er vooral mentaal aan toe. Kreeg bij A het idee dat ik een beetje moeite moest doen voor de inleiding, dat vond ik achteraf wel jammer.
    43 weken zou ik echttt niet trekken. En lijkt me toch ook enigszins onverantwoord inderdaad..
     
    Mya, Magnolia29, Fanne en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Hier was Q ook iets later. Niet veel, 3 dagen.

    Wij gaan vannacht rijden richting Italië! Nog even wat uurtjes slaap pakken en dan begint voor ons ook eindelijk de vakantie. :D
     
    Miekje86, Sansaatje, Mya en 3 anderen vinden dit leuk.
  7. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    We hebben nog steeds de shortlist waar we een beetje in rouleren. Die is redelijk steady maar het lijkt heel erg van mijn bui af te hangen welke mijn favoriet is. Daarbij zijn er ook recentelijk toch een paar andere namen bij gekomen die we ook leuk vinden en er een beetje omheen bungelen. Lastig hoor. Ik ben echt geneigd om gewoon te wachten tot geboorte al vind ik dit erg tricky. Ik bedoel, dat is toch al helemaal een momentopname waarbij je helemaal geleid wordt door hormonen..
     
    Mya en Fanne vinden dit leuk.
  8. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.839
    7.465
    113
    Ja, herkenbaar! Jongens met 40+0 en 40+4, meiden met 39+4 en 39+0 (maar bij haar ben ik echt veel te druk geweest de hele zwangerschap, tot 36 weken aan toe, vermoedelijk is ze daarom vroeger gekomen en was ze licht, voor mijn doen)

    @Katin87 , hopelijk valt het mee!

    @jvsd92 fijne vakantie!

    Wij hebben een fijne dag gehad, geshopt in de stad met mijn moeder, en met haar en de 2 jongsten naar de kinderboerderij geweest.
    Morgen viert man zijn verjaardag en we verwachten best wat mensen, dus ik wilde nog wat verse bloemen voor op de tafels en waxinelichtjes enzo. Het wordt mooi weer dus we vieren het buiten maar het is al zo vroeg donker, dus weer kaarsjestijd. De boodschappen zijn ook bezorgd dus alles is binnen :thumup:

    Nu lekker op de bank en even loos tv kijken :)
     
    jvsd92, Mya, Magnolia29 en 2 anderen vinden dit leuk.
  9. Fanne

    Fanne Fanatiek lid

    16 feb 2017
    3.164
    4.419
    113
    Goedemorgen reis en een fijne vakantie. Rijden jullie in een keer? Waar zitten jullie in Italië? Wij hebben vorig jaar en het jaar daarvoor in Toscane gezeten en ik vond het daar zo geweldig!
     
    jvsd92 vindt dit leuk.
  10. Fanne

    Fanne Fanatiek lid

    16 feb 2017
    3.164
    4.419
    113
    Ben heel benieuwd voor welke naam jullie uiteindelijk gaan! Ik gok op M en anders L.
     
  11. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Bedoel je met L L.ieve? Of L.ily?
     
  12. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Ohh wat moeilijk! En ontzettend jammer dat je nog niet het 'wow, ja dit is het!' gevoel bij een naam hebt... :( Kan je er geen top 3 uit halen voor jezelf? Of is zelfs dat al lastig?
     
    Mya vindt dit leuk.
  13. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Slaap lekker, goede reis morgen en een heeeeele fijne vakantie!! :D
     
    jvsd92 vindt dit leuk.
  14. Fanne

    Fanne Fanatiek lid

    16 feb 2017
    3.164
    4.419
    113
    Ik ben van A met 38.6 bevallen. Met 38.3 braken de vliezen spontaan. Maar meer dan wat weeën gebeurde er niets en ik had nog 0,0 ontsluiting. Na 2,5 dag gewachtvte hebben, ben ik ingeleid.
    Bij J verloor ik met 40.0 de slijmprop, veel weeën 's nachts die niets opleverden. Ik was helemaal kapot en toen heeft mijn man A naar zijn moeder gebracht en is hij gaan werken (werkte toen 2 uut rijden hiervandaan). En toen leek er wat regelmaat te komen in de weeën, hoewel ik dat nog niet serieus nam. Voor de zekerheid de verloskundige gebeld, gezien de reistijd van mijn man. Ze zei dat hij beter maar naar huis kon komen. Toen de verloskundige er was en mijn man ook, had ik natuurlijk geen weeën meer. Maar ik had wel 5 cm ontsluiting en toen zijn de vliezen gebroken. Bij 9 cm vielen de weeën weer weg en hebben ze alsnog het infuus aangesloten.
    Vanwege de lange aanloop van beide bevallingen en omdat de weeën dus elke keer wegvallen, wordt ik nu dus eerder ingeleid. Helemaal blij mee.
     
    Mya, Magnolia29 en Nina Sanders vinden dit leuk.
  15. Fanne

    Fanne Fanatiek lid

    16 feb 2017
    3.164
    4.419
    113
    L.ily
     
    Mammie79 vindt dit leuk.
  16. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Morning! Wat gaan jullie doen vandaag?
    Ze waren hier om half 7 wakker :rolleyes:
    Ze zijn samen naar beneden gegaan en N heeft ontbijt gemaakt voor allebei. Broodje gesmeerd, drinken ingeschonken en de tv aan natuurlijk ;) Maar heb nog geen onvertogen woord gehoord, ze zijn lekker aan het kletsen haha. Kan hier zo van genieten!

    Heb de bedden afgehaald en was aangezet. N heeft zo voltige en vanmiddag ga ik met V naar een voorstelling van Paw Patrol. Hij heeft er heel veel zin in! Ben benieuwd :D
    Fijne dag allemaal!
     
    Nina Sanders, Fanne, Sansaatje en 2 anderen vinden dit leuk.
  17. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.369
    8.380
    113
    Amsterdam
    Ik vind de theorieën wel heel grappig die ik nu lees om dan iets heel anders erin te gooien. E (meisje) werd met 38.2 geboren na spontaan gebroken vliezen en T (jongen) met 36.1 ook spontaan gebroken vliezen overigens. Dus jongens kunnen ook eerder komen hoor;))
    En ja ik lees nog altijd is mee, maar ook door m’n beroep niet altijd handig om zoveel herkenbare info op een forum te delen;).

    Verder hier alles goed hoor, kinderen doen het super! E gestart in grp3 inmiddels op b-zwemles en op voetbal en T wordt volgende week alweer 3 en is een echt mannetje aan het worden. Verhuizing alweer een tijd geleden maar de tuin is sinds deze week ook af dus echt nu gewoon de laatste puntjes op de i en altijd nog meer grote projecten ofc maar we wonen nu heerlijk!
     
    Nina Sanders, Fanne, RoseMurphy en 5 anderen vinden dit leuk.
  18. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Wat fijn dat het zo goed gaat! Leuk om even een update te lezen :D Wat krijgt T van jullie voor zijn verjaardag?
     
    Siepie85 en Mya vinden dit leuk.
  19. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.186
    4.325
    113
    @Siepie85 drie jaar alweer he, na volgende zomer mogen ze gewoon naar school!
    Fijne vakantie @jvsd92 !
     
    jvsd92 en Siepie85 vinden dit leuk.
  20. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Fijne vakantie @jvsd92

    Hier weinig te melden. Vanochtend met mini O naar de kapper geweest (hij zat MEGA goed stil) en even de koelkast van binnen schoongemaakt. Verder een was weggevouwen en ik zet zo een vaatwasser aan. Mijn broer is bij ons in de tuin bezig en aan de voorkant bezig met de hogedruk. Verder ben ik bij qua huishouden en vind ik het te warm om van alles extra te doen.

    Vanmiddag gaat man even met O en O de stad in (en opa) en heb ik een uurtje met M alleen. Ik heb het jungske gemist van de week ;).
     
    jvsd92 en Mya vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina