Wij mochten het 3 dagen voor de IUI niet doen om de zaadjes te sparen. Als morgen de ovulatie test niet positief is en je de injectie moet zetten is de inseminatie zondag dan niet te vroeg? Bij ons doen ze dat pas 36 uur later. Donderdag spuit 23:00 was zaterdag om 11 inseminatie. Kan zijn dat het in natuurlijke cyclus net weer anders is.
Als ie vandaag 13 was dan zal ie niet zondag al springen. Ze zeggen normaal 1 mm groei per dag. Fijn dat je morgen nog een echo krijgt. Ik had toen 't lukte op dag 10 15mm op dag 12 17 mm en die avond spuit gezet en op dag 14 inseminatie. Het is toch veel beter dat ze nu de groei steeds via echo checken want nu zie je dat een cyclus steeds anders kan zijn en zo kun je het veel beter plannen. Hier ook vorige maand cyclus van 26 dagen. Had ik nog nooit gehad. En deze keer weer 30.
Dankje! Ik voel me nu toch iets rustiger. Vorige maand was mijn ei al op CD11 gesprongen. We hadden hem toen gemist. Ik doe ook ovulatietesten. We gaan zelf ook nog ons best doen.
Inderdaad nog 3 pogingen. We zijn nu 9 maanden met iui bezig en konden nog maar 3 keer geïnsemineerd worden. Al die tegenslagen iedere keer. Ik wil die 3 keer echt nog benutten, maar krijgt toch steeds meer het gevoel dat wij het niet gaan redden met iui.
Ik heb ook 2 keer een inseminatie gehad na 24 uur. Dit omdat mijn follikels al te rijp waren bij de meting. Mijn gynaecoloog vertelde dat ze vroeger altijd insemineerde na 24 uur, maar dat dit in de loop der jaren is veranderd naar 36 uur. Toch blijkt er geen wetenschappelijk onderzoek te zijn die aantoont dat zit per definitie ook beter is.
Snap ik, Maar ik wil altijd vanalles weten Mijn lichaam reageert normaal Altijd heel snel op medicatie.. dus ook op de ovirtrelle. Mijn ovulatietest was om 13:15 1.06 ( high) Om 10:15 heb ik de ovirtrelle geïnjecteerd Smorgens om 9:30 was de ovulatie nog ; 0,77 ( low)
Ik heb ook nog nooit getest na ovitrelle/pregnyl . Vraag me nu ook af met die cijfertjes van jou, bestaan er dan ovulatietesten die waardes geven? Ok ik heb maar heel zelden ovulatietesten gebruikt omdat ik nooit positieve krijg of ze vals positief blijken als ik dan een keer een positieve heb. Maar ik had dus nog nooit iemand een waarde horen noemen.
Heej ik had er ook nog nooit van gehoord.. zag het in een ander topic voorbij komen en ik had toevallig dezelfde ovulatietesten liggen.. Premom heet die app. Wel handig maar ip kan je zelf ook wel zien wanneer die oploopt en wanneer de piek is
Had er ook nog nooit van gehoord. Ga er eens voor kijken. Vind het gek dat ze het toch in ieder ziekenhuis net iets anders doen. Bij ons houden ze echt die 36 uur aan en de arts zei dat de eisprong meestal is rond de 40 uur. Ik voel de eisprong altijd goed en na 39 uur en 45 min voelde ik 2 plofjes. Daarna bleek ik zwanger van een en ze zagen op de echo dat eitje twee wel gesprongen was maar niet bevrucht.
Ah die cijfertjes lees je dan af in de app ik snap hem al. Super handig die app. Berekend ook precies je vruchtbare dagen. Zie ook dat je de ovulatietesten van hun kunt scannen met je telefoon. Donderdag en vrijdag moeten wij aan de gang. Zijn we net in Griekenland gearriveerd .
follikel was gisteren nog 13 mm. gyn heeft zelf gemeten. ik ga morgen weer bellen naar het ziekenhuis. duurt wel echt lang voor mijn doen. gyn zei dat het eitje morgen rijp zou moeten zijn. vraag me af wanneer ik dan de ovitrelle mag zetten. Denk pas woensdag of donderdag iui nog nooit mijn ei op CD 18/19 gehad. Raar lichaam.
Ik denk omdat de gynacoloog aan mij vroeg wanneer ik zelf de eisprong verwachte ik denk vandaag… misschien daarom?
Echt handig dit. Ik zie dat het ook met andere tests kan. Heb er nog een paar in huis dus zal de komende dagen eens proberen. Morgen mag ik even echo maken om te kijken hoe de eitjes het doen omdat we op vakantie gaan. Ook om even te checken of ik geen cyste heb deze keer. Ben ik gerustgesteld voor de vakantie. Dus ik wacht de meting morgen even af en dan start ik dinsdag op dag 11. Heb meestal de piek rond dag 14. Hoe laat heb je de IUI vandaag? Heel veel succes alvast. Ga maar lekker rustig aan doen derest van de dag.