Hoihoi, Wij zijn zojuist gestart met een nieuw traject, voor een broertje of zusje voor ons zoontje van 14 maanden! Intake en alles gehad, inmiddels weer gestart met gonal-f. 12 september de eerste meting, kijken hoe het er voor staat! Merk dat ik het toch allemaal weer spannend vind, nu we weer gestart zijn! Nog meer hier aanwezig die momenteel met iui bezig zijn?
https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/1e-poging-start-iui-2020-deel-2.721064/ Sluit je vooral ook hierbij aan, staat 2020 maar is een doorlopend topic zeg maar dus ook dames die net ermee starten meldden zich nu aan
Wat spannend! Hier momenteel bezig, inmiddels cd13. Vrijdag weer een echo, een follikel meting. Hopelijk, na wat extra dagen gonal-f spuiten nu groot genoeg.
Wij hebben ook onze eerste ronde IUI. Zit nu op de wachtbank met 2 eitjes. 6 september menstruatie, maandag 19 ovitrelle en woensdag 21 inseminatie gehad. Was niet heel positief bij ons. Weinig zaad helaas dus verwacht er even niks van. Hoe gaat het bij jullie?
Hier 7 september de eerste iui gehad. vanaf 12 dpo tuurtesten, Ze lopen langzaam op maar ik heb ook licht bloedverlies. We gaan het zien vrijdag een echo ivm risico op bbz.
Nog steeds bezig met gonal-f. Vandaag nog een echo gehad, nog steeds geen goede groei te zien. Inmiddels weer opgehoogd. Hopelijk vrijdag bij de volgende controle een gegroeid eitje. Oh meen je! Positief blijven!!
Ja, ik verwacht niks kan het alleen meevallen. Gister test gedaan om te zien of ovutrelle uit m’n lichaam was en er was bijna geen streep. Vandaag weer gedaan en streep was donkerder dus zit gelijk ik stress . In het echt zie je de streep beter, maar krijg hem bijna niet op foto. Bovenste is van vandaag.
Hey, Nog steeds aan het prikken. Maandag wel 1 'groter' eitje te zien, maar nog niet groot genoeg. Vrijdag wederom een echo.. En bij jou???
spannend! Vandaag ongesteld geworden. Nu wachten tot ICSI wordt gestart. Duurt volgens mij 3 maaanden