Vind het wel heel grappig hoe jij het testen totaal niet begreep op 8 dpo en nu het zelf doet hahahah. Maar zo zie je maar, kan zomaar positief uitpakken, ook zo vroeg Ben benieuwd hoe ie morgenvroeg is!
Ja weet je wat het is, ik ben 4 keer zwanger geweest (1 kind gekregen) maar elke keer had ik ontzettend de drang (meestal na steken in mijn buik) om te testen en dan was die positief. Meestal op 10 dpo 's ochtends en 1 keer op 9 dpo 's avonds.
Gek is dat dan he! Wel fijn dat je dan zo’n typisch kenmerk hebt lijkt me. Soms ook niet, want dan weet je ook wanneer het niet raak is toch? Het is je in ieder geval gegund! Ronde 11 is lang genoeg geweest. Hopelijk een mooie oploop ❤️
Nou eigenlijk niet, want soms heb ik ook krampen en dan word ik gewoon ongesteld haha. Het lichaam is maar moeilijk. Dankjewel, lief!
Er zijn niet zo heel veel dames meer die nog moeten testen denk ik? Zijn er de komende dagen nog testers? Ik mag morgenavond of vrijdagochtend. Mn man zegt doe maar vrijdagochtend, maar ik weet niet of ik het trek hoor Het ene moment ben ik overtuigd dat het niks is geworden en t andere moment ineens allerlei dingen die erop zouden kunnen wijzen (of gewoon door progesteron komen)
Ja heb ik al gebeld, had de afspraak staan i.v.m. mijn voorgeschiedenis met N. dat mocht ik zwanger zijn, gelijk dat moest aangeven (hele hoge bloeddruk in combinatie met een kantje boord bevalling van moeder en kind) dus ze zeiden al als je verandering merkt in bruinverlies en dit meer word etc direct bellen. Ik heb af en toe een veeg rood gehad en best wel wat bruinverlies, toch lopen mijn testen op. Bij N. had ik dit ook, het blijft afwachten Spannend met dat testen! Ben je een ochtend of een avond tester normaal gesproken?
Ik mag op rood, gisterenavond ongesteld geworden. Wel vroeg voor mijn doen, 11dpo. Ach ja, op naar de volgende ronde...
Ik heb gisteren na die test nog zeker 1 liter gedronken dus heb net maar geplast en bij de volgende ga ik nog eens testen. Maar vraag me af of het dan geconcentreerd genoeg is. Eigenlijk moet ik gewoon 2 dagen afwachten dan zie ik misschien verschil, maar dat kan ik toch niet.