ik ga helemaal mee in jouw gevoel! Ik heb dat dus ook! Het ene moment denk ik, jaa ik voel wat en het ander moment denk ik dat het niet raak is. Ik mag over 4 dagen testen!
Nou net een test gedaan met de 2e urine en ik zie niks. dus zal toch geen hcg zijn geweest. Wel raar dat het streepje dan binnen 3 minuten kwam.
Ik zit aan het einde van de lijst en heb volgende week woensdag mijn NOD. Ik was altijd goed in netjes wachten met testen, maar misschien dat ik door al die testen hier wel wat eerder test. Ik ben benieuwd of je het vol houdt!
Aan balen, ik zie ook niets. Maar de schaduw van je hand valt er net op, dat helpt niet met turen. Wanneer is jouw NOD ook alweer? Misschien was je urine niet geconcentreerd genoeg? @Zonnestralen balen van je witte test! @Kretacorry hopelijk heb je ongelijk en ben je straks toch zwanger!
Nóg een reden om me de volgende keer weer aan mijn goede voornemen te houden haha. Ik ga nu zaterdag pas weer testen want morgen en overmorgen moet ik werken dan wil ik niet testen. En als ik doorga naar de volgende ronde dan wil ik echt wachten, een dikke knaltest of ongesteld. Maar niet meer turen. Als dat lukt.
@Kretacorry je schreef eerder dat het libido van je man laag is en dit veel gedoe oplevert rondom de vruchtbare dagen. Ik heb helaas geen oplossing voor je, maar ik herken je verhaal deels wel. Seks is bij ons ook een gevoelig onderwerp. Tegenwoordig kunnen we er beter over praten, maar dat resulteert niet in meer seks. Gelukkig voor mij zorgt het er met zwanger willen worden juist voor dat we meer seks hebben dan anders. Hij wil ook een kind en als we de seks inplannen doen we het dus wel. Hopelijk komen jullie er samen uit en kun je er een weg in vinden!
Ooh dat duurt ook nog wel even. Inderdaad gewoon nog even geduld hebben. Haha, makkelijker gezegd dan gedaan natuurlijk. Maar er is nog hoop!
Morgen @Kretacorry hopelijk heb je ongelijk en ben je straks toch zwanger![/QUOTE] lief hoor maar zo kort op de nod denk ik niet Vriendlief wil ook minstens net zo graag als ik een kind en “gelukkig” hebben we al bewezen zwanger te kunnen raken (mk en biochemisch) dus ondanks de frequentie en die paar keer rondom de vruchtbare dagen lukt het. maar los van de wens doet dit ontzettend veel voor je zelfvertrouwen. Ook al weet ik dat hij enorm gek van me is en dat dit “probleem” bij hem zit(ook bij z’n broers namelijk) maar wel “fijn” en helaas voor jullie, dat we hier niet de enige in zijn.
Rond aankomend weekend zou ik kunnen testen. Bij mijn vorige rondes had ik al snel last van krampen, maar nu is het aardig rustig. Soms steekjes. Wel wat gevoelige borsten en soms wat misselijk, maar dat had ik de vorige rondes ook wel. Het is nog even afwachten . Spannende periode ook voor jou. Haha herkenbaar dat je soms denkt ja en andere keer weer nee wordt niks. Ik ga duimen!