Jij woont dicht bij de grens met zeeland toch? Hier heeft het ook flink geonweerd, constant flitsen. Wat rot dat jullie huis blank stond, hopelijk niet te veel schade..
Klopt inderdaad. Het lijkt mee te vallen. Alleen lijken de opdekdeuren vanonder bol te gaan staan en de kast in de keuken. Dus even in de gaten houden. De deuren zijn nog maar 3 jaar oud.
Ik weet niet waar je woont. Maar hier is het wel gelukt met heel de nacht door-onweren. Elke keer dat ik net in slaap begon te vallen kwam er weer zo'n absurd harde knal M'n tuin is wel blij met de regen M'n katten niet. Zijn binnenkatten, maar het is hier soms net prison break. Echt meesters in ontsnappen zeg maar. Vanmorgen weer. Kinderen waren op de fiets aan het stappen. Voordeur heel even open. Weg waren ze allebei. Dus ik zet het raampje voor open, zodat ze weer binnenkomen (erachteraan jagen heb ik opgegeven ) 2 minuten later komt Groot binnen. Blijft in het raam staan met zo'n blik van "ik wil eruit, maar waarom is dat zo nat?" 5 minuten later Rocket. Zelfde blik en heel geïrriteerde miauw
Eindhoven. Toen ik naar bed ging kwam er om de 10 minuten ongeveer een flinke knal en toen regende het wel.
Dat iedereen zo blij met de regen en onweer is, hier was het doodeng gister. De hele tuin is een ravage, en het ging zo tekeer dat niemand een oog dicht gedaan heeft.
Vind het zo fijn om terug langs mijn ouders te wonen, ik kan eindelijk eens iets terugdoen voor hen nu. Ook al zijn het maar kleine dingen, vb iets maken en lamineren voor in m'n moeder haar klas enz. En zo veel minder eenzaam ook, zag voordien soms weeeeeeken niemand buiten man en artsen/psycholoog, nu zie ik elke dag wel iemand om eens tegen te babbelen Beste keuze ooit geweest
Heftig. Zo hard ging het hier niet tekeer gelukkig. Wel de halve nacht wakker gelegen door het onweer. Regen heeft de tuin lekker opgefrist. Maar nu ben ik vooral blij dat het zonnetje weer doorgebroken is en ik gewoon weer lekker in mijn shirtje lopend xoon van school kan halen
Hier heeft het gisteravond een uurtje gerommeld en wat klappen gepaard met wat regen maar niet noemenswaardig. Rond 11 uur /half 12 was het ook helemaal klaar. Vandaag is het wel flink afgekoelt
Iemand van jullie ervaring met HelloFresh? Ik zag dat het voor 6 dagen ongeveer 107 euro is zonder kortingen etc voor 4 personen. Dus gaan we het denk ik volgende week eens proberen.
Beetje oude ervaring denk 10 jaar terug. Maar wel ok. Recepten zijn makkelijk te volgen en redelijk snel te betreden. Prima producten ook. Wat me wel irriteerde was de hoeveelheid zand wat er meegestuurd werd. Onder het mom van "biologische aardappels komen uit de grond " ja duh. Kan je ze nog steeds best eerst een beetje schoonmaken voor je ze in die doos duwt Had ik elke keer mn aanrecht vol zand liggen
Hier geen problemen gehad, ging best tekeer maar alleen dochter en ik waren wakker. Ook niets aan schade of omgewaaide dingen gezien in de buurt.
Nee, wij zijn normaal mensen die overal doorheen slapen. Nu waren man en ik nog wakker, zat heel relaxt aan mn wijntje, maar de kinderen zaten rechtop in bed. Ik dacht onderhand dat we gebombardeerd werden.
Ik kijk echt al jaren geen Gtst meer. Nou had ik laatst op fb wel iets gelezen over de verhaallijn dat Rick en zijn vrouw hun kindje waren verloren. Zappte net naar Rtl en zag net het laatste stukje van de begrafenis. Zo die kwam wel even binnen Maar wat acteert zij het goed zeg...
Ik vind het heel leuk, maar mijn zoontje lust bijna niets… dus met die recepten was het helemaal nooit meer gezellig aan tafel. Heb je wel een kortingscode om het een keer te proberen?