Jazeker, niet alleen wat hij of ik doe (huishouden, werk, kinderen ed), maar vooral in wie en hoe we zijn (geduldig, liefdevol).
Hier ook vaak complimenten van man, geef ze ook terug maar niet altijd perse via woorden. savonds iets leuks aantrekken en hem op een andere manier mijn waardering tonen werkt ook prima Doen jullie dat ook wel eens op deze manier? en wat zijn de reacties?
hahaha nou ik bedoel eigenlijk meer om je partner te belonen op een lichamelijke manier voor wat hij allemaal doet . ik krijg vaak een bloemetje of iets voor in huis ofzo mijn man zit natuurlijk niet op een boeketje te wachten dus die bedank ik dan op een andere manier waarvan ik zeker weet dat hij dat waardeert haha maar Iertje81 vertel eens over dat pakje? misschien haal ik er nog wat inspiratie uit
Ja hoor, waarom niet? Als ik vind dat mijn man er leuk uit ziet, als ik vind dat hij het hele ochtendritueel met 3 kinderen goed heeft voorbereid in zijn uppie omdat ik van de pijn moeizaam uit bed kan komen momenteel.. Of mijn kinderen, als ik vind dat ze iets goeds hebben gedaan, of gewoon als ik trots ben op iets wat ze hebben gedaan of bereikt. Waarom niet? Kleine moeite om een ander een fijn gevoel te geven. Natuurlijk wel alleen gemeend. Mijn man doet dat andersom ook. En mijn kinderen zeggen soms ook dat mama er mooi uitziet (als ik bijv me anders opmaak of een nieuwe jurk aandoe), al voel me ik momenteel een vette zeekoe Kleine moeite, groot effect!
Plat gezegd, seks als beloning Ik snap je punt, maar ik krijg daar altijd een beetje kriebels van. Ik zie seks namelijk helemaal niet als beloning. Maar gewoon iets van jullie als duo. Als mijn man de hele dag alles doet wat ik vraag, dan kan hij niet standaard op seks rekenen ofzo. Zou wat zijn
Nina Sanders dat is ook zo.. af en toe bedoel ik he.. seks is inderdaad voor ons ook altijd samen genieten maar soms even een klein verwen momentje is ook wel eens fijn om te geven..
Tuurlijk trek ik ook wel eens iets leuks aan en doen we dan een speciaal dansje maar dat is dan niet om hem te belonen of te laten blijken dat ik hem waardeer. Dat doe ik wel omdat ik zin in seks heb / fysieke verbinding wil maken / gewoon voor de lekker etc. Maar niet omdat ik dat zie als een compliment naar hem. Zo van, topper dat je bent omdat je de vaatwasser hebt uitgeruimd, dat waardeer ik enorm en als beloning ga ik nu even over het aanrecht hangen en mag jij 'm erin schuiven
Mijn man vindt bloemen juist heel erg leuk! Of chocolade of een luchtje, enz. Nu ik erover nadenk: ‘t is net een wijf Ik zeg niet voor niks dat de rollen hier in huis omgedraaid zijn Ik ben echt de kerel
Ja natuurlijk is dat fijn om te geven maar bij iets geven bedoel ik niet m’n lichaam Dat voelt zo… hoerig Zo is seks niet bedoeld hier in huis. Dat is iets omdat we er beiden zin in hebben en omdat we elkaar aantrekkelijk vinden. Als ik C iets wil geven, geef ik iets materieels. Seks is voor mij geen cadeau.
Dit en vooral ook de verbinding en het respect naar elkaar! Ik bedoel kom op, we hebben kinderen gemaakt samen. Hoe bijzonder is dat! Genoeg gegeven in dat opzicht
Gisterenavond nog maar even een complimentje gegeven. trots dat man hard werkt en we alles nog enigzins eenvoudig kunnen betalen.. ik werk maar 1,5 dag per week man werkt 40+ uur net als elke man heeft hij ook zijn mindere punten maar die heb ik ook
Eerlijk, ik zou meer complimenten moeten geven. Ik vind vaak alles vanzelfsprekend terwijl ik het zelf ook leuk vind als ik complimenten van mijn partner krijg, die doet dat vaker dan ik. de kinderen geef ik wel regelmatig complimenten over hoe goed ze eruit zien, dat ze goed hun best hebben gedaan of goed meegeholpen hebben.
Mijn man geeft mij veel complimenten, ik hem minder. Ik hoef zelf ook geen complimenten eigenlijk, ik heb liever daden. Dus een lekkere massage, lekker eten, een bloementje etcetera. De kinderen geef ik wel veel complimenten.