Bieden zonder ‘voorbehoud van financiering’

Discussion in 'De lounge' started by merah, Sep 12, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Eruanna

    Eruanna Fanatiek lid

    May 13, 2013
    1,081
    1,072
    113
    Maar als je koopcontract nog een voorwaarde bevat, heeft het natuurlijk een andere waarde voor de verkopende partij. Dan moeten ze maar afwachten of het daadwerkelijk rond komt.
     
  2. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,943
    14,996
    113
    Ja geldt ook, ik had m gelijk naar 0 gezet want ik gebruikte t niet maar kwam wel in onze hypotheek aanvraag naar boven.

    Wij hebben gekocht met voorbehiyd van financiering maar zonder bouwtechnische controle. Deze woningen kennen we, sv weet alle details van de bouw tot aan t niveau van waar betonsneluitharders gebruikt zijn in de fundering. Dit blok is zonder en geen betonrot, ander blok is met en heeft wel betonrot.
     
  3. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,465
    4,919
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Ik zie net dat m’n bkr-registratie nu al op ‘beëindigd’ staat.
    Dat doen ze snel!
    Dank voor de tip! Stress voor zijn is op dit moment zeker welkom :)
     
  4. Basisuil

    Basisuil Fanatiek lid

    Apr 25, 2022
    2,562
    2,662
    113
    Female
    Geen ervaring, wel benieuwd hoe het afloopt!
    Succes in ieder geval! Hopelijk lukt het.
    En zou er zeker een motivatiebrief bij doen :)
     
  5. WinMom90

    WinMom90 VIP lid

    Jul 9, 2021
    5,514
    4,312
    113
    Female
    Nederland
    Wij zelf niet, maar destijds wel de koper van onze woning.
    Hij had vooraf meerdere gesprekken voor financiering gehad, allemaal positief etc waarna hij een bod had gedaan.

    Uiteindelijk is het toch afgewezen. Exacte reden weet ik niet meer, is nu 4 jaar geleden dus dat is wat uit mijn geheugen..
    Maar ondanks alle moeite en inspanning vooraf, toch niet gelukt.
     
  6. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,465
    4,919
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Vanmorgen gesprek gehad met financieel adviseur. Hij ziet geen enkel probleem om zonder voorbehoud van financiering te bieden. Dus dat gaan we doen.
    Spannend!
     
    Juul75, Sophy, Eppo82 and 3 others like this.
  7. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,465
    4,919
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Zojuist een bod gedaan. Spannend weer!
     
  8. Liduroya

    Liduroya Lid

    Sep 14, 2022
    41
    14
    8
    tot wanneer mogen ze bieden Merah?
     
  9. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,465
    4,919
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Vandaag 15:00.
    Morgen hoor ik wat.
     
  10. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    Jul 28, 2010
    7,990
    6,741
    113
    zuid-holland zuid
    Wij hebben pas mijn ouderlijk huis verkocht. Zaten ook een paar biedingen bij zonder voorbehoud van financiering… maar 2 daarvan waren van mensen waarvan onze makelaar niet het gevoel had dat ze wel echt snapten hoe het werkte: flink hoog bod, maar geen eigen geld en maar hopen dat ze een hypotheek krijgen (hoe dan?). Dus we zijn niet met deze mensen in zee gegaan, uiteindelijk heb je als verkoper toch ook een probleem als je je huis verkoopt aan iemand die geen hypotheek kan krijgen, zie die boete maar echt binnen te krijgen… gaat ook weer een hoop tijd en energie overheen voor je een nieuwe koper hebt dan.

    Uiteindelijk zijn we gegaan voor een bod met leuke persoonlijke motivatiebrief. Dus ik zou je ook erg aanraden deze te schrijven. En dan geen tranentrekker, maar een positief verhaal (onze koper kwam ook uit een echtscheiding, maar focuste vooral op haar nieuwe start en dat het huis zo leek op haar ouderlijk huis en haar daarom zo’n veilig gevoel gaf)
     
  11. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,465
    4,919
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Deze makelaar weet dat ik al een tijd zoek.
    Heb inderdaad een klein briefje erbij gedaan, dat het huis me zeer aanspreek en ik mezelf hier een nieuwe start zie maken met de kinderen.
    Bod gedaan zonder voorbehoud. Er bij gezegd dat alles al is voor gerekend door financieel adviseur, met zijn naam erbij en dat de papieren voor hypotheek al klaar liggen om op te sturen. Ik heb deels eigen geld, deels overwaarde uit huidige huis en hoef dus geen grote hypotheek. Dit er ook bij gezet.
    Daarnaast weet ik dat de verkopers zo snel mogelijk willen schakelen (verkoop is ook vanwege overlijden in familie) en dat dat ook mijn wens is, gezien mijn eigen situatie (zit al meer dan een half jaar grotendeels in een caravan), dus dat ik hoop dat ze dat als een pré zien.
     
  12. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,073
    12,030
    113
    Ik ga voor je duimen!
     
    merah likes this.
  13. Liduroya

    Liduroya Lid

    Sep 14, 2022
    41
    14
    8
    Spannend!! ik duim voor je!
     
    merah likes this.
  14. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    Jul 28, 2010
    7,990
    6,741
    113
    zuid-holland zuid
    Als verkoper zou ik door jouw verhaal over de financieel adviseur echt geruster zijn dan van een bod zonder voorbehoud van financiering alleen:)
    Het klinkt heel goed! Ik zou je zo uitkiezen hoor;) Ik duim mee voor je!
     
    Syane and merah like this.
  15. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,091
    7,843
    113
    Spannend! Duim duim duim
     
    merah likes this.
  16. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,187
    1,749
    113
    Toi toi toi Merah!
     
  17. Luchia

    Luchia Fanatiek lid

    Jun 29, 2012
    1,682
    711
    113
    Geen ervaring mee maar duim wel voor je! :):)
     
  18. MissXray

    MissXray Niet meer actief

    Kwam ook kijken of het gelukt is. Hopelijk gaat dit hem worden voor je!!
     
  19. Joshi

    Joshi Actief lid

    Feb 11, 2012
    387
    93
    28
    NULL
    NULL
    Hier is het toevallig gelukt een huis te kopen! Met voorbehoud financiering maar niet in zijn geheel.
    Ik weet dat er adviseurs zijn die het risico voor je nemen en dus de garantie geven dat je mag bieden zonder voorbehoud financiering!
    Succes dames! Uiteindelijk lukt het
     
  20. Basisuil

    Basisuil Fanatiek lid

    Apr 25, 2022
    2,562
    2,662
    113
    Female
    Spannend!! Hoop dat je vandaag wat hoort en liefst zsm!
    Duim voor je :)
     

Share This Page