Kouder weer maar geen lange broeken verdragen

Discussie in 'De lounge' gestart door Nina Sanders, 16 sep 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Dit is echt mega vervelend maar nu het wat kouder wordt, wil ik graag naar buiten - maar zeker ook in de avond op de bank - een lange broek oid aan. Op de bank is het ook weer tijd voor een comfortabele outfit. Maar ik heb de hele zwangerschap al rusteloze benen en er dus ook achter gekomen dat ik absoluut niks op mijn benen verdraag. :o: Alles gaat pikken, jeuken, irriteren. Wat een ellende. Maar om nou met blote benen te zitten vind ik echt te fris. Help! Wat kan ik er tegen doen? Ik verwacht dat dit na de bevalling over is maar ik moet nog wel even. Sta nu gewoon een beetje heen en weer te wiebelen per been. Ik kan niet eens gaan zitten.. o_O
     
  2. Mamajolein

    Mamajolein Niet meer actief

    Steunkousen?
     
  3. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Nee ik ga echt geen steunkousen meer aanschaffen. Sowieso zit dat voor geen meter en dan zou ik ze tot mijn lies moeten hebben? Dat is met spataderen ook geen optie ivm de nare plekken waar ik ze heb.
     
  4. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    25 apr 2011
    6.028
    2.894
    113
    't Gezellige Brabant
    De verwarming net een graadje hoger zetten als de kamertemperatuur? Misschien heb je een elektrische deken voor op de bank (of kun je deze van iemand lenen)? En een lange jurk, kan je die wel hebben?
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  5. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    Een lekkere legging?
    Ik heb er ook last van en ik ben niet eens zwanger…. We hebben zo’n heerlijke zomer gehad, ik heb maanden geen lange broek aan gehad! En het voelt echt enorm vervelend om er 1 aan te doen. Tot nu toe red ik het met leggings en jurkjes. Ik hoop dat we een warme winter krijgen:)
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  6. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.947
    33.614
    113
    Nou ik heb vandaag toch een lekkere legging gekocht bij De Action ❤️‍
    Seabert is er niks bij. Sterker nog: ik denk dat Seabert niet meer op tv is door die leggings :roflmao:
    Helemaal van fleece binnenin. Geloof me, behalve die vederlichte veertjes voel je niks aan je benen. En ik ben ook heel gevoelig aan benen, los van rusteloos of niet. €4.00. Action. Had ik dat al gezegd? Action dus. €4.00.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Zeebra, Loeki82, Nina Sanders en 4 anderen vinden dit leuk.
  7. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.947
    33.614
    113
    Ik zei van de week nog tegen C: ik zie er zo tegenop om m’n skinny aan te doen. Ik heb echt een paar lekkere en mooie maar het idee…
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  8. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    19 aug 2020
    2.832
    3.589
    113
    Vrouw
    Ik ben zo blij dat ik mijn lange broek en trui weer aan kan:roflmao: Echt het lekkerste wat er is!

    Ontopic, wellicht een maxi jurk aan? Zo'n gebreide bijvoorbeeld.
     
    Novi, Iertje81 en Nellie4 vinden dit leuk.
  9. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    Ik heb ook gebreide jurken of maxi vesten voor over maxi jurken en daar dan weer een legging onder.
    Ik ben echt team legging, want panty’s kan ik ook helemaal niet tegen. Lastig allemaal he?:$
     
    owly en Nina Sanders vinden dit leuk.
  10. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.502
    13.794
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Wij hadden vanavond een etentje/ feestje en vond het juist wel fijn om m’n skinny weer eens aan te kunnen :)
     
  11. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.502
    13.794
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    @Nina Sanders en als je nou gewoon een dekentje pakt?
    Desnoods 1 om op te zitten en 1 voor over je benen. Dan zit het ook wat losser en kriebelt het misschien minder?
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  12. Toverbal

    Toverbal Fanatiek lid

    9 mei 2012
    2.715
    907
    113
    Magnesiumolie smeren
     
  13. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.875
    2.875
    113
    Noord-Holland
    Je gaat toch al naar een acupuncturist? Heb je het daar gezegd? Dit is wel een te verhelpen patroon :)
     
  14. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.858
    113
    Daar dacht ik ook aan, of magnesium slikken, de juiste variant, niet die goedkope oxide, maar misschien doe je dat al.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  15. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Oh bedankt voor de tips.

    1. Zeker bekend bij de acupuncturiste. Zij prikt er ook op en dan is het wel eventjes minder.
    2. Wat een goed idee, een maxi jurk. Daar ga ik eens naar kijken. Legging vond ik tot nu toe niet fijn maar dat komt omdat de huidige exemplaren die ik heb toch wel strak zitten. Maar wellicht kan ik een maat groter kopen en zorgen dat het 100% katoen is. Liever dat ze dan lekker zitten en dan maar uitlubberen vanaf de knie dan dat ik een strakke pasvorm heb maar alles gaat jeuken. Ik heb wel een fijne maar daar zit bijv een gebreid patroon in. Brrrr, dat gaat al niet.
    3. Gisteren heb ik op een katoenen hoeslaken op de bank gezeten (de stof van de bank verdraag ik ook niet) en heb ik met een los dekbedovertrek op de bank gezeten. Naast het feit dat ik dat niet lekker warm en ook niet heel praktisch vond, verdroeg ik het wel.
    4. De verwarming een graadje hoger zetten wilde ik nou juist niet doen ;). Ik zet hem ‘s ochtends wel eventjes aan om de kou eruit te krijgen, maar daarna weer terug. Dat hoop ik nog wel even zo vol te houden.
    5. Bepaald product smeren gaat al helemaal niet. Ik verdraag nog net een buikbalsem maar op mijn benen echt helemaal niks! Geen menthol dingen, koude gel of wat dan ook.. ik vrees dat ik dit echt nog wel even houd. Maar ik hoop ook dat het direct verdwijnt na de bevalling! :o:
     
  16. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ja klopt, dit slik ik al!
     
    Jo79 vindt dit leuk.
  17. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    Je hebt ook lekkere zachte leggings met bamboe erin. Katoen is ook altijd goed natuurlijk.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  18. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.252
    12.628
    113
    Vrouw
    Wijde katoenen pyamabroek
    Katoenen zwangerschapslegging
    Je dekbed na beneden halen en eronder gaan zitten.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  19. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.026
    3.840
    113
    Vrouw
    Thuis
    #19 Berte, 17 sep 2022
    Laatst bewerkt: 17 sep 2022
    En heb je dit met alle stoffen?

    Probeer eens katoen, linnen of zijde (katoen dus).

    Edit: je zou kunnen kijken of je je andere broeken wel verdraagt wanneer je er een katoenen legging onder draagt.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  20. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Tot nu toe lijken katoen en linnen idd goed te gaan. Maar viscose, acryl en alle andere synthetische stoffen niet!
     

Deel Deze Pagina