Het bleef hier de hele ochtend 18 graden en toen ging ik toch even twijfelen. Uiteindelijk toch niet gedaan want toen het zonnetje doorbrak was het met 20 min alweer 20 graden. Toch lekker zo'n tuin op het zuiden.
Ik heb die Homewizard met de gratis app variant, kan wel even screenshots naar je PB'en, weet je beetje hoe het er uit ziet.
Mijn schoonvader heeft een tijdschakelaar op de ventilatie gezet, want die bleek ook fors te gebruiken bij hun (jaren 80 tussenwoning). Nu heeft hij hem 70 procent van de tijd aanstaan en dat scheelt ook best.
Ik zou nooit de ventilatie uitzetten. Dat heb je nodig voor een goed binnenklimaat, zelfs als je afwezig bent. Je wilt geen vochtig huis met kans op schimmelvorming o.i.d. Of dat er veel fijnstof in je huis blijft. Mijn man wil voor zijn verjaardag ook zo'n energiemeter hebben, maar die hij op het oog heeft, is niet tot lastig verkrijgbaar. Ik zal hem die homewizzard eens laten zien. Vooral de optie dat je een apparaat aanzet als zonne-energie beschikbaar is, zal hij interessant vinden.
Voor die optie heb je wel het abonnement van de app nodig, is een euro per maand. Of zelf een app bouwen als je dat kan, je kan in principe via je thuisnetwerk tegen die dingen aan programmeren.
o, ook al met abonnement. Zo irritant! Tado heeft dat nu ook (maar dan 10 euro in de maand) App bouwen, wij zijn niet zo ICT-technisch
Klopt die hebben wij gelukkig ook....17 stuks. Maar dat levert helaas niet genoeg op voor een hybride warmtepomp en ons normale stroom verbruik
Alleen per groep maar je ziet het wel in de grafieken wanneer je een apparaat aan zet. Maar ik vind het met die stekker duidelijker. Je voert een keer al je prijzen voor gas enz in en je ziet dan echt specifiek hoeveel DAT apparaat verbruikt en kost. Heb zo m'n bijna 40 euro per maand sluipstroom ontmaskert. En ik heb de stekker ook gekocht zodat ik apparaten aan kan laten gaan wanneer er zonnestroom opgewekt word. Uitgeprobeerd met de vaatwasser . Ga er nog een paar kopen.
Ja ik vind dat ook niet echt tof maar blijkbaar is dat tegenwoordig het verdienmodel. Vooral als zo'n bedrijf bedenkt: we houden er mee op, zit je dan met je spul. En laatst hadden we een week geen internet... en dan???
Je snapt toch neem ik aan wel dat de situatie waar we nu in zitten het resultaat is van jarenlang VVD-kabinetten hè? Geen D66.
Het water wat in de leiding zit waar de kraan aan zit staat ook gewoon stil als je de ketel aan laat staan. Het water wat in je verwarming zit staat hejemaal los daarvan. Als je huiverig voor legionella bent zou je de kraan altijd door moeten laten lopen als je terug komt van vakantie In de winter zet ik de cv trouwens niet uit als het gaat vriezen.