Lekker doen! Ik zeg elke ronde ik begin er niet te vroeg aan en ik sta ook al rustig op 7dpo met een test hoor. Haha.
Ahaha, ja na zoveel maanden kan ik er haast niet meer in geloven hoor, maar toch weer spannend en dan kan ik echt niet wachten met testen tot 12 dpo ofzo haha.
Ik kan ook nooit wachten tot 12dpo haha. Vorige maand begon ik op 9dpo. Dat is wel echt het vroegste want de kans dat je voor 9dpo positief test is echt super super super klein dus daarom hou ik het wel vol tot 9 a 10 dpo. Maar mij geeft het gek genoeg rust om vanaf dan te testen. Als de test negatief is, kan me er al een beetje op voorbereiden dat ik misschien gewoon ongesteld ga worden. Als ik zou wachten tot 12 dpo en hij zou dan negatief zijn, dan is het in een keer 1 klap in mijn gezicht, want na 12 dpo is de kans erg klein dat ik alsnog zwanger zou zijn. Als je een beetje begrijpt wat ik bedoel. ik bereid me dan liever voor met elke dag een witte test.
Klopt haha, maar ik heb wel een keertje gehad dat ik negatief testte op.9/10/11 en volgens mij zelfs op 12dpo, maar toch nog veel hoop had, omdat ik nog geen bruinverlies had en mijn temp hoog was. Was toen toch nog heel teleurgesteld toen ik uiteindelijk wel gewoon ongesteld werd op 14dpo. Maar nu weet ik dat het begin van mijn menstruatie elke keer weer anders kan zijn. De ene keer begint het bruinverlies al op 10dpo, de ander keer weer pas op 13 dpo of zelfs pas meteen rood op nod. Dus ik snap je wel dat als je neg test op 12dpo, dat de kans klein is haha.
Zit nu op 3dpo en lage rugpijn! Dat heb ik altijd paar dagen voor nod :S Maar goed, kan toch nog niks betekenen zo vroeg!!
Ik ga deze maand wel wachten met testen. Ben benieuwd in hoeverre dat lukt. Maar het lukte ook om geen ovu testjes te gebruiken haha
Toch zie ik ook zo vaak op het forum mensen al best duidelijk positief testen met 8 of 9 dpo. Ik vraag me dan af hoe klein de kans echt is als je zeker weet wanneer je ei was. Voor mij is het zo dat ik er toch wel mee bezig ben, of ik nou test of niet. Maar zelfs met een negatieve test hou ik toch hoop of ben ik gefrustreerd omdat ik al weet niet zwanger te zijn maar nog moet wachten op ms. Het is gewoon allemaal niks
Als je zeker weet wanneer je eisprong is, dan is de kans dat je op 8dpo positief test volgens deze site 18%. Dat vind ik best weinig, dat wil zeggen dat als je wel zwanger bent, de kans 82% is dat je dan nog negatief test. Ik denk dat het aantal dpo vaak verkeerd berekend wordt. Iedereen telt 1dpo bijvoorbeeld anders. En ik lees zelfs heel vaak op forums dat sommigen op 7 of 8dpo positief hebben getest en dan een duidelijke streep hebben, maar vervolgens zeggen dat ze geen ovulatietesten of temperaturen hebben gedaan etc. Dus ze gokken maar wat dan. Ik las dat je op 10dpo iets meer kans hebt om positief dan negatief te testen als je zwanger bent. En ik heb ook 4 keer op 10dpo positief getest, op 9dpo nog nooit. Maar alles kan natuurlijk! Wanneer tellen jullie 1dpo eigenlijk na een positieve ovulatietest? 2 dagen of 3 dagen na de positieve ovulatietest?
Haha ja, maar in het topic van 16 tot eind september is iemand die echt al super duidelijk testte met 8 en 9 dpo. Toch gek dan! Mijn vroegste positieve test was op 10dpo heeeeeeeeeel licht. Ik beschouwde hem negatief, maar omdat ie op 11 dpo donkerder was, was het achteraf dus heel licht positief op 10dpo.
Waarom is dat gek? Het kan zeker, maar de kans is wel klein. Zeker een hele duidelijke streep is klein. Maar het kan wel. Maar had ze ook ovulatietesten gedaan en wanneer telde ze dan 1dpo? Ik vind dat altijd heel interessant. Want zo kan 1 dpo zomaar 2 dagen later zijn dan als jij bijvoorbeeld zou tellen.
Nevermind, verkeerd gekeken haha. Maar het kan dus wel dus zo raar is dat niet. Maar de kans dat wij ook op 8dpo positief gaan testen is klein.
Klopt, maar het is toch die testdrang om zo vroeg te testen en te hopen dat je 1 van de weinigen bent die zo vroeg al pos test. Vorige zwangerschap testte ik negatief op 9dpo, maar was geen early. Geen idee of die pos zou zijn.
Ja klopt ik begrijp die testdrang ook zeker! Hebben jullie helemaal gelijk in en is niks mis mee. Maar ik heb zovaak lichte stomme streepjes gehad terwijl ik dus niet zwanger was, dat ik mezelf daar een beetje voor wil beschermen. Eigenlijk zou ik daarom moeten wachten tot na nod, maar dat gaat me nooit lukken haha. Maar een streepje denken te zien (die de meeste hier ook zagen) en de volgende dag een witte test hebben is helemaal ruk vind ik.