Je kan ook zien wie de top leden zijn. Bijvoorbeeld de meeste berichten, meeste likes etc. Ook grappig! Dan moet je naar die 3 horizontale streepjes gaan linksboven en dan, zie foto.
Nog maar 366 berichtjes die je moet plaatsen! Maar je krijgt niks meer hoor daarna. Ik ben al vip vip vip lid en niks noppes nada En die trofeeën snap ik ook niet
Auw! Ik had het na de bevalling ook, man wat deed het zeer. Hopelijk slaat je kuurtje gauw aan! Ik kreeg een allergische reactie op de ab, was ook niet leuk
Ik heb het vaker en tijdens de zwangerschap van Luc continu Ik krijg altijd dezelfde want anderen slaan niet aan of werken niet of ik krijg zo’n ‘leuke’ reactie als jij zegt of een schimmelinfectie inclusief vreselijke jeuk Ooit een keer in Tunesië een kuur gekregen en daar wil ik helemaal niet meer aan denken Sindsdien, als ik het aan voel komen voor een vakantie krijg ik hem bij voorbaat al mee van m’n huisarts. Wat voor reactie kreeg jij? Ik lees allergisch maar hoe vertaalde zich dat?