10 en 11 dpo kv2v5, is er oploop?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Zwennie, 21 sep 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mw21

    mw21 VIP lid

    24 okt 2010
    5.173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    Al ovu test gedaan?

    Ik heb ook keer zo een streepje gehad toen me cyclus raar deed maar bleek te reageren op komende ei
     
    Zwennie vindt dit leuk.
  2. Zwennie

    Zwennie Bekend lid

    25 jun 2015
    738
    482
    63
    Kan een clearblue ook reageren op een eisprong? Ik zat gister trouwens pas op dag 9 van mijn cyclus dus zou voor mij (30 dagen cyclus gemiddeld) wel erg vroeg zijn.

    1 dag voordat mijn menstruatie begon was mijn test weer negatief en clearblue is voor m'n NOD nooit positief geweest. Nu dus wel. Is het handig nog even af te wachten of kan dit een bbz zijn?
     

    Bijgevoegde bestanden:

  3. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.648
    27.301
    113
    Vrouw
    Het kan... maar je hcg is zo laag dat ze het hoe dan ook nog niet kunnen zien waar die zwangerschap zit en is te laag om uberhaupt gevaarlijk te zijn nu. Ik zou dit in de gaten houden, als t oploopt wel even verloskundige bellen. Duurde bij mij met de vroege miskraam ook een week vanaf start bloeding voordat hcg eruit was. En ik had ook geen hoog hcg: nooit een knaltest gehad.
     
    Zwennie vindt dit leuk.
  4. Zwennie

    Zwennie Bekend lid

    25 jun 2015
    738
    482
    63
    Ja ik zal het de komende dagen in de gaten houden. Straks even wat testen inslaan en elke dag kijken of het op of afloopt. Dankjewel!
     
  5. Rosje83

    Rosje83 Fanatiek lid

    17 jul 2017
    1.908
    1.757
    113
    Vrouw
    Ik zou echt niet weten wat dit zou kunnen betekenen. Als het echt een normale menstruatie was zou het bijna niet kunnen dat dit een zwangerschap is en zou je eerder denken dat hij op je LH piek reageert. Misschien is je cyclus wat in de war door een hele vroege miskraam van je vorige cyclus?

    Ik zou even Actiontesten halen en daarmee testen en doortesten om te kijken wat het doet? En wel aan de slag gaan voor de zekerheid als het toch je LH piek is. ;)

    Ik heb bij mijn dochter altijd mijn temp bijgehouden, dat gaf vaak wel wat duidelijkheid. Misschien is dat nog een idee voor volgende cyclus om wat duidelijkheid te krijgen?
     
    Zwennie vindt dit leuk.
  6. Zwennie

    Zwennie Bekend lid

    25 jun 2015
    738
    482
    63
    Ja ik dacht aan een biochemische zwangerschap omdat m'n testen niet opliepen en clearblue negatief bleef. Ik werd 1 dag later dan normaal ongesteld dus ik dacht daarmee einde cyclus.

    Het vreemde is dus dat ik kwaaltjes blijf houden die echt van Hcg komen en ik ben nu ook nog veeeeeel te vroeg voor een eisprong.

    Maar als het een biochemische zwangerschap was geweest hadden m'n testen nu niet meer positief moeten zijn.
    Bij een normale miskraam daalt het HCG ook, zeker na een bloeding van 5 dagen dacht ik zo. M'n testen waren ook echt super licht dus die HCG had er toch echt uit moeten zijn. Pff dat onzekere is echt slopend.
    Ik weet heel goed dat jullie me niet kunnen vertellen wat er aan de hand is maar ik ben zo hard op zoek naar een logische verklaring en wellicht vrouwen met dezelfde ervaring.

    Ik ga komende dagen inderdaad even doortesten en hopelijk word ik daar wat wijzer van.

    Ik heb hiervoor trouwens jaren een vrij regelmatige cyclus gehad met normale positieve ovulatietesten en menstruaties die op tijd kwamen, dit is de eerste keer dat er zoiets vreemds gebeurd. Ik denk niet dat temperaturen nodig gaat zijn komende cycli, dit is gewoon een hele uitzonderlijke ronde :(
     
  7. Babywishh

    Babywishh Fanatiek lid

    30 jul 2022
    2.065
    1.665
    113
    Vrouw
    Ik denk eerder een biochemische zwangerschap. Ik heb nog nooit gehoord dat een zwangerschapstest op een lh piek reageert. Andersom wel.
     
    Zwennie vindt dit leuk.
  8. Zwennie

    Zwennie Bekend lid

    25 jun 2015
    738
    482
    63
    Ik heb het weleens voorbij zien komen hier maar nog nooit een positieve clearblue gezien tijdens een eisprong dus de kans lijkt me echt super klein inderdaad.
     
  9. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.147
    9.750
    113
    Vrouw
    BBZ/ ZOL of vanishing twin.

    Dat zijn de enige 3 waar ik aan denk wanneer je een menstruatie hebt na positieve test, welke daarna weer oploopt. Als je testen dus ook oplopen zou ik zeker een doorverwijzing naar de gyn vragen.
     
    Mimus en Zwennie vinden dit leuk.
  10. mw21

    mw21 VIP lid

    24 okt 2010
    5.173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    Zwennie vindt dit leuk.
  11. Zwennie

    Zwennie Bekend lid

    25 jun 2015
    738
    482
    63
    Dankjewel voor je reactie, ja ik ben erg bang voor 1 van de 1e 2 scenario's :( ik ga het in de gaten houden met testen. Ik heb geen telano meer in huis, na m'n werk sla ik wat kv2v5 testen in op de op/afloop in de gaten te houden.
     
    Asil vindt dit leuk.
  12. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.923
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    Niet anders dan hierboven al geroepen helaas.
     
    Zwennie vindt dit leuk.
  13. Zwennie

    Zwennie Bekend lid

    25 jun 2015
    738
    482
    63
    Hier de "uitgangstest" nu elke dag een kv2v5 en zien wat de testen gaan doen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  14. mw21

    mw21 VIP lid

    24 okt 2010
    5.173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    Ben benieuwd morgenochtend!
     
    Zwennie vindt dit leuk.
  15. Zwennie

    Zwennie Bekend lid

    25 jun 2015
    738
    482
    63
    Ik denk dat ik morgenavond weer test zodat er 24 uur tussen zit. Ik test eigenlijk nooit in de ochtend.
     
  16. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.252
    12.628
    113
    Vrouw
    Hopelijk snel duidelijkheid
     
    Zwennie vindt dit leuk.
  17. Zwennie

    Zwennie Bekend lid

    25 jun 2015
    738
    482
    63
    Test van net. Loopt niet op maar ook niet af. En deze streepjes had ik ook al voor m'n menstruatie dus ik verwacht dat ze niet op of af gaan lopen. Kan dit zich vanzelf nog op gaan lossen? Ik heb het idee dat het er zit en voorlopig geen zin heeft om m'n lichaam te verlaten.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  18. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.252
    12.628
    113
    Vrouw
    Zou bloedprikken kijken hoeveel hcg het is en dan na paar dagen nog een keer.
     
    Zwennie vindt dit leuk.
  19. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.147
    9.750
    113
    Vrouw
    Eens
     
    Zwennie vindt dit leuk.
  20. Zwennie

    Zwennie Bekend lid

    25 jun 2015
    738
    482
    63
    Ik ga vandaag even contact opnemen met de verloskundige. Dankjewel dames.
     
    Loveischocola en Asil vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina