Cryo terugplaatsing sept/okt/nov/dec

Discussion in 'MMM clubs' started by Krv, Jun 21, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Krv

    Krv Fanatiek lid

    May 26, 2017
    4,606
    4,458
    113
    Female
    Heel herkenbaar allemaal! Toen ik goed zwanger was, wist ik het al heel snel. Voelde me echt heel anders dan anders. Maar dat hoeft dus echt niet. Ik heb nu ook echt veel buik- en rugpijn gehad, en toch zat het niet goed. Dus iets voelen of niet, eigenlijk zegt het niks. Ik had eigenlijk maandag bloed moeten laten prikken maar het hoeft niet meer omdat ik overduidelijk ongesteld ben. Maar jij zit natuurlijk in een kunstmatige cyclus. Ik weet dat het hier wel echt voorbij is als ik op 11/12 dpo geen streepje heb.. heel spannend nog even voor jou. Ik duim voor je!! Hopelijk een licht streepje morgen!
     
    cvdv87 and Stephani27 like this.
  2. Stephani27

    Stephani27 Niet meer actief

    Ja precies je weet het nooit pas als je een positieve test hebt. Je leest 100 verschillende dingen en verhalen dus idd..
    Denk dat zojuist nog te vroeg was. Test van telano. Morgen ochtend doe ik er nog wel een met ochtend urine. Maar ook dan is het nog geen week na tp dus moet de moed niet meteen verliezen. Donderdag zullen we t iig officieel weten. Thx voor je reactie!
     
  3. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    3,654
    918
    113
    Fijn dat het wat beter gaat!

    Hmm ja lastig snap dat je wel gelijk door wilt. Iedere kans benutten. Lastig als je niet op 1 lijn zit
     
    LisaW27 likes this.
  4. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    3,654
    918
    113

    Ik hoop het ook! Ik weet het van de vorige 2x niet meer. Kan dat al op 7dpo?
    Heb vandaag wel zeurdende pijn in me onderrug en wat menstruatiekrampen/zeurende pijn in baarmoeder gehad. Verder ben ik vanaf dinsdag al echt mega moe. Nog ff geduld hebben!

    @Dominique87 hier zijn alle cryo's tot nu toe goed ontdooit
     
  5. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    3,654
    918
    113
    Ja bij iedereen is het wisselend. Bij mijn vorige 2 zwangerschappen heb ik nooit symptomen gehad. Ja even wat extra moe maar geen pijntjes, misselijk etc. Bij de oudste ook tot 36 weken in de zorg aan het bed gewerkt. Bij de 2de voelde ik me ook perfect en 0 klachten gehad in het begin
     
    Stephani27 likes this.
  6. Krv

    Krv Fanatiek lid

    May 26, 2017
    4,606
    4,458
    113
    Female
    En zelfs met een positieve test is het spannend, eerst wil je oploop zien en dan ga je de verlengde wachtweken in en is het aftellen naar de eerste echo en zo weer verder. Maar, de positieve test is zeker stap 1! Tip: doe een test met je 2e urine. Dus opstaan, plassen, ontbijten, eventueel klein beetje drinken (ik neem altijd een koffie haha) en dan na 1-1,5 u weer plassen en testen. Dan is het resultaat vaak het duidelijkst, alle afvalstoffen van de nacht zijn dan weg maar het is wel heel geconcentreerd. Spannend morgen!
     
  7. cvdv87

    cvdv87 Fanatiek lid

    Nov 12, 2021
    2,286
    2,571
    113
    Female
    Het is alsof ik mijn eigen gedachtes hoor… ik snap je oh zo goed. Na zoveel mislukte tps vraag je je af of het ooit nog mag lukken… ik begrijp je echt helemaal helaas . Gelukkig mag je direct door, maar het is zo een grote domper …. I feel you :cry:
    Nog niet ongesteld . Als ik uit ga van mijn ‘eigen gemeten’ piek dan ben ik nu 14 dpo. 16 dpo is mijn NOD..
     
    Krv likes this.
  8. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    3,654
    918
    113

    Ja ik snap je gedachte gang wel, je hebt niet echt hoop dat het dan nog wel zou gaan lukken ja.
    'gelulkig' is je menstruatie dan wel doorgezet en geen Bbz!
     
  9. LisaW27

    LisaW27 Bekend lid

    Oct 4, 2016
    967
    1,153
    93
    Female
    Stewardess
    Gelderland
    Helemaal mee eens! Tuurlijk is een positieve test het begin van waar je heen wilt maar de wachtweken erna tot een eerste echo zijn killing! En dan wilt het nog steeds niet zeggen dat je ook echt een gezond kindje krijgt. Ik vind die wachtweken erna nog erger dan wachten om te testen.
     
  10. Stephani27

    Stephani27 Niet meer actief

    #1310 Stephani27, Oct 9, 2022
    Last edited by a moderator: Oct 9, 2022
    Helaas, hartstikke negatief. Met de eerste urine wel gedaan.
    6 dagen na TP.

    Balen. Kweet dat het nog niet alles wil zeggen deze goedkope telano test maar toch. Heb ook nog een dure clearblue test in huis die wil ik donderdag ochtend denk ik nog wel doen maar als die negatief is weten we wel genoeg.

    Mijn man wilt het ook zoo graag.. we hebben hierna nog 1 cryo zou die dan zodra ik ongesteld ben daarna weer kunnen worden teruggeplaatst?
     
  11. Stephani27

    Stephani27 Niet meer actief

    Ik neem mijn woorden terug....... 5 min later ik zie een heel licht streepje.. omg..... klopt dit...?? Kan ik nu een clearblue test doen misschien? Die zal ik morgen dan maar doen denk ik omg..
     

    Attached Files:

  12. Stephani27

    Stephani27 Niet meer actief

    #1312 Stephani27, Oct 9, 2022
    Last edited by a moderator: Oct 9, 2022
    Hij vervaagd hier mega maar ik zie dus serieus van een mega spier witte test nu een heel licht streepje omg.
     

    Attached Files:

  13. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    3,654
    918
    113
    Ja ik zie hem ook hoor ! Wauw zou echt super zijn!!
     
    Stephani27 likes this.
  14. cvdv87

    cvdv87 Fanatiek lid

    Nov 12, 2021
    2,286
    2,571
    113
    Female
    Ik zie hem
    Ook zeker. En vind hem ook best duidelijk.na hoe veel minuten verscheen deze streep? hij lijkt me te duidelijk voor vals positief… !
     
    Stephani27 likes this.
  15. Stephani27

    Stephani27 Niet meer actief

    Goh.. 5 minuten denk ik. Ging terug op bed en had hem op nacht kastje gelegd. En 5? Min lager keek ik nog eens en zag ik dat lichte streepje.
    Toen ging ik naar beneden pakte ik de test van gister middag erbij zag ik ook een streepje mega licht dus van vandaag al wat zichtbaarder.

    Nu wil ik dus liefst al clear blue test doen m'n man is over 2u thuis zou het zo geweldig vinden hem te kunnen verassen. Ookal is het allemaal nog vroeg een streep is een streep(oke heel licht).... :) ohohhhh
     
  16. cvdv87

    cvdv87 Fanatiek lid

    Nov 12, 2021
    2,286
    2,571
    113
    Female
    Ooooohh maar binnen 5 minuten is gewoon binnen afleestijd! spannend zeg. Klinkt goed ! Hopen op mooie oploop!
     
    Stephani27 likes this.
  17. Krv

    Krv Fanatiek lid

    May 26, 2017
    4,606
    4,458
    113
    Female
    @cvdv87 ❤️ zo jammer dat we er niet meer onbevangen in kunnen staan. Hopelijk onterecht!

    Nog 1 dag voor jou, ik denk echt dat je gelijk had hoor, je kent je eigen lijf het beste.

    @clarajilla hopelijk klopt het toch niet maar toch vind ik het gek. Dank voor je berichtje.

    @LisaW27 klopt helemaal.

    @Stephani27 ja duidelijk hoor! Denk dat CB net wel/net niet aan zal slaan, misschien beter bewaren tot morgen!
     
    Stephani27 likes this.
  18. SJD1988

    SJD1988 Fanatiek lid

    Oct 29, 2017
    3,144
    3,509
    113
    Female
  19. Stephani27

    Stephani27 Niet meer actief

    Wat is een tuurstreepje? :)
     

    Attached Files:

  20. SJD1988

    SJD1988 Fanatiek lid

    Oct 29, 2017
    3,144
    3,509
    113
    Female
    Dat je moeite moet doen om hem te zien, bij jou dus zeker niet het geval, ik vind hem al mooi duidelijk :D:thumup:
     

Share This Page