hahahaha ja dat dus! Of wil je even voelen hoe los die zit?! Ieuwll gadver nee vraag maar aan je vader vrijdag! wij bewaren ze wel, maar ze moet ze zelf in het doosje doen
Vanmorgen werden we wakker en toen zei ik tegen Luc: ‘nu ben je echt echt echt vier! Hij had hier zo mee kunnen schrijven want z’n mondje viel ervan open
Hoe mijn tante mij sterkte wenste en daarna zei: morgen ben ik jarig. The f#ck, wie doet dat nou op een uitvaart. En ik hoorde dat ze dat bij meer had aangekondigd. Mijn tante is wat apart. Echt lief maar vreemd. Viel nu wel heel erg op Ze had ook tegen mijn moeder gezegd: ik weet wel hoe ik hiermee moet omgaan. Mijn moeder: hoezo? Je man leeft nog! Ja maar ik heb van die boeken die mij dat leren zei ze mam was not amused
Wij hebben een koffiemachine van Siemens, je kan dan een slang in een pak melk hangen om cappuccino te maken. Buiten dat ik geen minuut mijn koffie kan laten staan ondat mijn hond het dan op drinkt, hebben we nu weer iets nieuws... Al weken ligt er constant melk op de grond en lekt dat pak dus. Komen we er vorige week achter dat onze kat dus in dat pak melk bijt. Wtf?! Echt ik zet dus koffie, loop even weg en blijf om het hoekje staan. Springt ze dus op de keuken, loopt naar de koffiemachine en bijt zo in dat pak melk. Melk spuit eruit en zij drinkt gewoon die stroom melk op. Het moet niet gekker worden.
Dat een of andere groupie bij het station mijn dochter herkende (hoe dan???) en gelijk met haar op de foto wilde. Wel vroeg deze dame trouwens netjes toestemming aan mij daarna aan mijn dochter zelf. Mijn dochter was zelf ook mega verbaasd maar liet dat niet merken.
In dit geval woon je onder een kiezelsteen of gewoon in een huis hoor. Ze voetbalt sinds kort bij een profclub, maar gewoon in het jeugdteam. Wel valt ze op omdat ze veruit de jongste is in haar team en dus ook zo'n 30-40 cm kleiner dan haar teamgenoten. Maar dan nog, vind ik het bizar dat iemand haar (bij een heel andere setting) herkent. Mijn dochter stond notabene zelf in de rij om met een speelster op de foto te gaan, komt er iemand naar haar toe die met haar op de foto wil. Achteraf hilarisch maar op dat moment zelf echt een wtf momentje.