Uitgerekend februari 2023 deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Ingeltje, 28 sep 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Oh dat is fijn zeg! Hopelijk na donderdag ook wat meer duidelijkheid voor je. Hoe zien je curves er nu uit?

    @Pattyx Fijn dat ze je goed in de gaten houden. Is het nu al uitgesloten dat je niet vaginaal kan bevallen als er weer verklevingen zijn? Zitten die verklevingen zo laag dat dan het gevaarlijk kan zijn bij een bevalling?
     
  2. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Curves waren van de week best goed, maar heb wel flink wat koolhydraten weggelaten. Met als gevolg dat ik veel honger had en me ook niet echt top voel overdag.
    Ik wacht even de voedingsadviezen af en dan dus echt aan de slag met de dagcurves.
     
  3. Basisuil

    Basisuil Fanatiek lid

    25 apr 2022
    2.562
    2.662
    113
    Vrouw
    Fijn dat ze je al zo snel bellen @Ingeltje
    Hopelijk kun je na donderdag aan de slag en voel je je dan ook weer wat beter!
     
    Ingeltje vindt dit leuk.
  4. Pattyx

    Pattyx Bekend lid

    31 okt 2021
    804
    1.221
    93
    Vrouw
    Enige wat ze telefonisch zeiden is dat het complicaties kan geven bij een keizersnee. Omdat ze dan door de verklevingen weer heen moeten. Maar ik verwacht dinsdag meer te horen!
     
  5. Pattyx

    Pattyx Bekend lid

    31 okt 2021
    804
    1.221
    93
    Vrouw

    Ze dacht letterlijk na dit bericht ‘ wat zit je nou te lullen mam?’ Zo actief. Zelfs met m’n hand op m’n buik voel ik haar zo hard. meteen weer gerustgesteld voor nu :rolleyes:.
     
    DR87, miloena, Basisuil en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. Basisuil

    Basisuil Fanatiek lid

    25 apr 2022
    2.562
    2.662
    113
    Vrouw
    Hahaha :roflmao::roflmao::roflmao:

    Ik zei net tegen collega er zit er eentje in mn lies te trappen, voelt altijd zo fijn

    Dus ze draait zich om en trapt me tegen m'n onderste rib :rolleyes::roflmao::roflmao:
    Zat blijkbaar op zo'n manier dat ze erbij kon.

    Echt die kinderen :oops::roflmao::roflmao:
     
  7. miloena

    miloena Fanatiek lid

    19 mei 2014
    1.824
    1.174
    113
    pedagogiek
    @MamaAlice030 ik doe mee, vreselijk !! Zelfs Rennie kreeg het niet weg :| iets teveel manderijn gegeten volgens mij haha..

    @Pattyx gelukkig een oplettende gyn in het ziekenhuis! En niks geks aan hoor, hier ook achterliggende placenta, voel het zelf al vanaf 15 weken, maar van buitenaf is het nog niet goed te voelen
    Vd week heeft dochter voor t eerst een beweging gevoeld, maar helemaal niet raar dat je hele buik nog niet helemaal dol rond gaat, ze zijn nog zo ieniemienie ! Gelukkig ook maar , dan zou t eng hard worden 15 weken verder :roflmao:
     
  8. DR87

    DR87 Fanatiek lid

    2 mei 2016
    1.134
    434
    83
    Hier ook maagzuur.. sinds de buikgriep van twee weken geleden, maar dat zal wel toeval zijn geweest. Ik heb een drankje van de drogist, roze flesje, en dat helpt wel beter dan de rennies heb ik het idee. Maar het blijft irritant.
     
  9. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Gaviscon? Ik heb daar ook de anijs van. Werkt goed. Niet voor iedereen een feest om door te slikken:D
     
    DR87 vindt dit leuk.
  10. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    @miloena ienieminie? Nou ze zijn toch al zo'n 30cm nu, dat is toch al een lineaal:p
     
  11. DR87

    DR87 Fanatiek lid

    2 mei 2016
    1.134
    434
    83
    Ja klopt haha. Ik vind het een verschrikkelijke smaak hebben, maar het werkt wel. Is de anijs beter te doen?
     
    Ingeltje vindt dit leuk.
  12. Pattyx

    Pattyx Bekend lid

    31 okt 2021
    804
    1.221
    93
    Vrouw
    toevallig dat vanavond toen ik in bad lag ik haar duidelijk voelde en zag bewegen! Ze reageerde ook op mijn aanraking en schopte toen terug. Was de eerste keer dat het zo duidelijk was en ze op mij reageerde. :rolleyes:
     
    miloena, DR87, Ingeltje en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  13. Basisuil

    Basisuil Fanatiek lid

    25 apr 2022
    2.562
    2.662
    113
    Vrouw
    Ik heb de kleertjes maat 44 binnen.
    Alles ziet er opgedragen uit, echt super netjes en schoon!
    Helemaal blij :D
    Nu maar hopen dat we ze niet nodig hebben ;)
     
    cherrytomaatjes, DR87 en Ingeltje vinden dit leuk.
  14. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Ik vind hem wel oké maar ken er ook die het echt niet trekken haha!
     
    DR87 vindt dit leuk.
  15. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Had je het via vinted of iets gekocht? Fotoooo :D

    @Pattyx Wat fijn dat je haar toch hebt gevoeld vandaag! Had je verhaal over die verklevingen wat verkeerd begrepen geloof ik. Ik dacht dat je juist dan een keizersnede "moest" maar dat bleek verkeerd, haha.

    Balen meiden van dat maagzuur! Ik heb rennies op m'n nachtkastje, werkt voor mij het beste. Gaviscon was niet te pruimen. :|

    Ik heb vandaag met mijn werk gesproken en toch aangegeven dat het allemaal echt te zwaar wordt. Morgen moet ik naar de gyn en dan overleg ik het een en ander maar denk dat ik vanaf morgen de ziektewet in ga. Mijn bekken doen zo'n pijn, zelfs op dagen dat ik niets bijzonders doe. Voelde me wel heel gehoord door die leidinggevende en moest heel hard huilen. Eigenlijk wil ik gewoon dat iemand anders voor mij beslist dat ik niet meer mag of kan werken want ik vind het ZO moeilijk maar helaas moest ik toch zelf die knoop doorhakken. Ik hik er al een tijdje tegenaan want die gezondheid van mij is niets meer waard op het moment. :|
     
    Ingeltje vindt dit leuk.
  16. Pattyx

    Pattyx Bekend lid

    31 okt 2021
    804
    1.221
    93
    Vrouw

    Goed van je dat je het hebt aangegeven! En fijn dat je werk ook zo begrip vol is.
    Logisch dat je zelf niet die stap wil zetten maar wel echt beter dat je nu voor jezelf kiest, jou gezondheid en je kindje gaan natuurlijk voor alles nu.
     
  17. Basisuil

    Basisuil Fanatiek lid

    25 apr 2022
    2.562
    2.662
    113
    Vrouw
    @LMSB heel goed dat je het aangegeven hebt!!
    En wat ontzettend vervelend dat je er zo'n last van hebt!
    Ga je naar een fysio, osteopaat oid?
    Osteopaat heb ik opzich wel echt baat bij denk ik. Ook al verschilt het hier per dag en kan het 's morgen afwezig zijn qua pijn om vervolgens 's middags keihard terug te slaan :rolleyes:

    Wij hebben momenteel nogal een krakkemikkig team, veel met rugklachten, lijkt besmettelijk.
    Nu is het gelukkig vrij rustig. Maar zoals vanmiddag wist ik niet hoe ik moest zitten, staan werd hem ook niet en liggen kan daar niet. (Trekt bij mij vanaf m'n bovenkant bekken tot aan m'n kuit en soms tot aan m'n voet door, incl dof/dood gevoel) en dan zou ik willen dat ik thuis was.
    Hoop deze keer eens tot m'n verlof te kunnen werken zonder de ziektewet in te gaan :$

    Kleertjes via MP, foto's volgen morgen :)
     
  18. DR87

    DR87 Fanatiek lid

    2 mei 2016
    1.134
    434
    83
    Heel goed van je! Rust nemen is dan echt nodig met die klachten… je wil er ook geen schade aan overhouden, los van de pijn die er al is. Pittig hoor!
     
  19. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    @LMSB och... zo herkenbaar... ik ging ook maar door terwijl m'n leidinggevende allang dacht dat ik zou stoppen. Maar je bent echt zelf die de knoop moet doorhakken en dat is zo moeilijk! Zat ook flink te huilen.
    En nu? Rust. Zo ongelooflijk fijn. Ik gun je dat, dus kies voor jezelf ♡♡
     
    Basisuil vindt dit leuk.
  20. MM34

    MM34 Bekend lid

    18 jun 2021
    556
    762
    93
    Vrouw
    Hoi dames

    Ik doe ook even mee met de klaagzang.
    Sinds ik het nieuws had van de cyste in de hersenen moest ik weer even bekomen. Heb gelukkig wel veel positieve dingen online gelezen (eigenlijk vrijwel geen negatieve) dus op dat vlak heb ik redelijk wat vertrouwen dat het goed komt.

    Ik had wel al weken pijn zo rond/boven mijn liezen en dat werd de laatste week alleen maar erger. Gisteren ermee naar de huisarts gegaan, die stuurde me meteen door voor een echo in het ziekenhuis. Wat blijkt: ik heb aan beide kanten een liesbreuk :eek:

    Ik heb nog geen idee wat er nu gaat gebeuren, operatie doen ze normaal niet als je zwanger bent... tenzij het echt moet. Moet nu eerst afwachten tot huisarts met de gynaecoloog en de abdominaal chirurg heeft overlegd.
    Fingers crossed dat alles goedkomt.

    Heeft iemand van jullie ervaring met een liesbreuk toevallig? Wat zijn de do's en don'ts?
     

Deel Deze Pagina