Ja. Ze kwam voor het eerst in jaren blij uit school. Leuke les gehad, klasgenoten waren aardig en het reizen met ov op de terugweg ging goed (dat bouwen we even op, vanochtend was ze echt veel te zenuwachtig om zelf te reizen). Het is een heel mooi oud gebouw waar ze zich heel fijn voelt, de hele sfeer inclusief mensen klopt gewoon en past bij haar. Het lijkt er op dat ze eindelijk eens geluk heeft in haar leven
Zo te horen heeft ze eerder veel pech gehad. Ik hoop dat ze nu rustig een plekje in haar klas kan vinden en echt op haar plek is! Dag 1 was gelukt!! Echt heel fijn voor haar
Kreeg vandaag van fb een herinnering van 4 jaar terug. Filmpje van de oudste die in de box kiekeboe speelde. Heb hem al tig keer gekeken vandaag, wat een heerlijke herinnering!
Ik heb zo'n leuk poppenhuis gekocht vandaag! Tweedehands en echt een koopje. Hij kan helemaal dicht en helemaal open geklapt en het dak kan ook open. Volgens mij moet ie ooit handgemaakt zijn. Hij heeft een likje verf nodig, nieuwe vloeren en nieuw behang. Leuk projectje
Hoera! Onze lieve grote jommentje is 3 geworden vandaag! We vieren het zondag, we moeten werken enz, maar hij viert een feestje op de opvang. Hij had er helemaal zin in ❤️.
Gisteren informatieavond gehad, alles is gewoon nog veel geweldiger dan we dachten. Top docenten, echt boeiende vakken, verplicht naar 15 theatervoorstellingen elk jaar, leuke gastlessen, stage. Ze is zo blij en enthousiast. Stond zonder problemen om 7 uur op, dat is nog nooit gebeurd Ritme sochtends gaat even wennen zijn ook ivm de jongste. Die is gelukkig heel zelfstandig. Ze kan eindelijk haar creatieve ei kwijt, verlegt moeiteloos haar grenzen en is zo gretig en vol enthousiasme. Er is echt een vlammetje aangewakkerd. Kortom, laat je kind haar of zijn hart volgen dan kan het alles aan
Mijn koffiezetapparaat heeft er niet zoveel zin meer in. Hij kent, en als ik een gewone koffie wil krijg ik espresso
Gisteravond laat samen met mijn man besloten om onze shetlander (tuin-huisdier) te laten gaan. Ze is ziek, heeft pijn aan haar voetjes en we hebben letterlijk alles al geprobeerd om haar beter te maken, maar ze is gewoon op. Ik weet op zich het wel uit te leggen aan dochter (zes), maar weet gewoon niet waar ik goed aan doe. Moet ik haar afscheid laten nemen en haar dan een 2 dagen uit logeren doen? Ik denk dat ze het liefste bij ons is. Maar hier aan de rand van de tuin ligt dan wel onze pony onder een zeil tot ze wordt opgehaald. Zo ontzettend moeilijk waar we in deze goed aan doen.
Wat lastig, als je het met haar bespreekt? En aan de keuze laat wat ze liever wilt? Afscheid nemen en hier naar logeren tot ze opgehaald is?
Wat verdrietig zeg, veel sterkte! Ik zou het inderdaad wel eerlijk uitleggen aan jullie dochter en haar afscheid laten nemen.
Dank je wel! Ja joh, ik was de 3e uitgerekend... Gewoon 10 dagen te laat! Jij ook nog gefeliciteerd met jullie grote meid!