Uitgerekend 1 t/m 31 mei 2023

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by mamamarloes, Aug 30, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,670
    27,311
    113
    Female
    Ik hoorde wel van schoonmoeder dat ze misselijk was en buikje groeide bv. Maar ook daar niet erg enthousiast hoor. Daar hadden ze ook liever geen 3e gezien. Als ze t over de kleinkinderen hebben hoor ik vooral die 2 van ons en die 2 van hun. Zelden over de jongste
     
  2. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,670
    27,311
    113
    Female
    Kijk schoonvader is niet snel geïnteresseerd, dat is standaard. Maar schoonmoeder was bij de 1e natuurlijk over the moon! Ze werd voor t eerst oma! De 2e werd ook nog wel goed ontvangen, want ik had natuurlijk al eerder een bbz gehad en daar heeft schoonmoeder ook echt om gehuild. En die 3e had ze al vaak in gesprek gevraagd 'jongens denk erover na, het is niet verstanding'.b
     
  3. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    Jan 17, 2020
    4,009
    3,857
    113
    oh wat rot zeg. terwijl derde kindjes zo schattig zijn!
     
  4. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,670
    27,311
    113
    Female
    Ja ik ben zelf ook een 3e kindje :roflmao:

    Naja ze passen ook op die 3 van haar dus dat zal geen punt worden. Tegen de tijd dat de baby meedraait in t oppasmiddagje, gaat de 2e ook naar school.
     
  5. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,670
    27,311
    113
    Female
    Ik ga...op bed. Jongste naar psz, oudste naar school. Stil in huis. HEERLIJK! Door de kinderen ,heb ik de stilte enorm leren waarderen
     
    Milou94 and SJD1988 like this.
  6. Christiana

    Christiana Fanatiek lid

    Apr 23, 2013
    1,078
    1,176
    113
    Kapster
    Omgeving Eindhoven
    @Erzi je schrikt je rot zeg!

    @GroeneBomen wat rot zeg. Je zou toch verwachten dat ze het nieuwe leven toch iets meer zouden waarderen.
     
  7. Christiana

    Christiana Fanatiek lid

    Apr 23, 2013
    1,078
    1,176
    113
    Kapster
    Omgeving Eindhoven
    Ze hebben dna van ons overleden zoon afgenomen en dit dna is getest. Daar zat een afwijking in het RET Gen. Bij ons als ouders is bloed afgenomen en getest. Daar is niet erfelijk uit gekomen, onze zoon had dus gewoon dikke pech. Bij hem is het er ook pas uitgekomen na de geboorte, hij is gestorven toen die 11 dagen oud was.
    Deze zw geen extra risico omdat het niet erfelijk is. Wel kunnen we extra onderzoek krijgen als we willen.
     
  8. Erzi

    Erzi Fanatiek lid

    Jun 21, 2010
    1,463
    676
    113
    Female
    Zuid-Holland
    mijn moeder is even curanol halen.. haha
     
    GroeneBomen likes this.
  9. Erzi

    Erzi Fanatiek lid

    Jun 21, 2010
    1,463
    676
    113
    Female
    Zuid-Holland
    @GroeneBomen jeetje zo vervelend dat je schoonouders zo reageren :(. Haalt zo de hele leuke kant eraf. Ik was daar ook zo bang voor met mijn ouders. Maar nu reageren hun zo leuk en mijn moeder was helemaal blij dat ik toestemming gaf dat ze t aan der beste vriendin mocht vertellen. Haalt zoveel zorgen weg en t maakt het zo leuk!

    Ik wens je dat echt zo toe ❤️ Heb je wel nodig na deze zware tijd met je vader
     
    GroeneBomen likes this.
  10. Erzi

    Erzi Fanatiek lid

    Jun 21, 2010
    1,463
    676
    113
    Female
    Zuid-Holland
    Ik was ook 4 dagen terug gezet 8.1 Ipv 8.5 maar baby lig heel erg gebogen zei ze de vk dus moest lekker mijn eigen termijn behouden.

    met mijn oudste dochter een ruime week terug gezet. En ze is uiteindelijk op mijn eigen uitgerekende dag geboren ( maar voor vk termijn een week te vroeg )..
     
    Lilium likes this.
  11. Lilium

    Lilium Niet meer actief

    Vervelend die desinteresse. @GroeneBomen Hoeveel kinderen hebben je schoonouders zelf? Ik maak een beetje op uit je verhalen 2... Zal dat op één of andere manier een reden kunnen zijn?
     
  12. Lilium

    Lilium Niet meer actief

    Ik kreeg een paar dagen geleden een email van het zwangerschapsportaal ofzo. Daarin stond zoiets van: Gefeliciteerd je bent nu 10 weken zwanger, maar ook weer allemaal informatie.

    Nu ging het weer over toxoplasmose. Ik ben daar al door veel mensen op gewezen. Dus ik was al voorzichtig met mijn katten, maar nu inmiddels ben ik echt panisch aan het worden van die beestjes.

    Ik vind ze helemaal goor. Die katten graven ook als ze gaan poepen, dus dan zijn die pootjes toch ook smerig? Als die kat op je bank zit, kan die dan toxoplasmose op je bank achterlaten?
     
  13. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,670
    27,311
    113
    Female
    Nee. Ze is snel overbezorgd ook. Ze ziet dat bij kind 1 t huis gewoon een 1 bouwproject is en dan 3 kids in 4 jaar erbij terwijl t niet lekker loopt geeft zorgen . Bij ons weet ze van de gezondheid van mij en is ze bang dat mijn man weer veel te veel moet doen en we hebben hulp met de opvoeding zegt ze dus het loopt al niet lekker. Jeugdhulp is idd betrokken bij ons, puur vanuit ziekenhuis om onze 2e te helpen met eten. Tevens pakt ze de oudste mee, want die 2 heftige jaren waarin de 2e zoveel zorg vroeg hakte er bij hem ook in. Dus hij wordt geholpen zich nief af te sluiten. Eigenlijk zouden we voor de oudste geen jeugdhulp moeten hebben hoor, maar omdat ze al in huis was hier kon en ze zo geweldig is was dat gewoon voorstel van haar en kreeg toestemming ervoor. Oftewel, het klinkt zwaarder dan het is, 1x per week komt ze een uurtje over de vloer en daardoor hebben wij ook meer handvatten om junior te ondersteunen met eten
    Dus we snappen de zorgen, echter is nr 3 bij de 1 gewoon een feit en bij ons onderweg...

    T zijn wel echt lieve schoonouders verder en ook enorm behulpzaam en bezig met de kinderen ook. Maar ja die stomme eigen verwachtingen ook ;)
     
  14. Bibimsl

    Bibimsl Actief lid

    Sep 3, 2022
    163
    184
    43
    Female
    @GroeneBomen wat ontzettend naar dat mensen zo kunnen reageren/zijn hè. Probeer extra te genieten met de mensen die wel blij voor jullie zijn.

    @Christiana oh wat een opluchting zeg. Fijn dat het niet erfelijk was en alleen ‘pech’ was. De kans dat het dit herhaald is klein?

    Ik ben net terug van de echo. Alles was goed met de kleine. Was lekker aan het springen. Ik kreeg 1 dag extra. Ben nu 11 weken en 2 dagen dus uitgerekend op 3 mei. Nu kan ik de Kraamzorg ed gaan regelen. En voor de rest denk ik maar dag we het dit weekend moeten gaan vertellen aan de ouders en onze kinderen. Vind het nog heel gek hoor dat ik het nu ‘mag’ gaan vertellen.
     
  15. MKH

    MKH Actief lid

    Aug 21, 2022
    367
    358
    63
    Female
    @Erzi Jeetje, dan schrik je je een ongeluk! Gelukkig was het niks ernstigs! Hopelijk heb je niet teveel last van de aambei!

    @GroeneBomen Wat jammer dat je schoonouders zo koeltjes reageren. Hopelijk trekt dat nog bij als je wat verder bent.


    Wij hebben vandaag het hartje gehoord :oops:. Blijft zo bijzonder :oops:.
     
  16. Vierhartjes

    Sep 6, 2022
    35
    75
    18
    Female
    Hier ook net terug van de termijnecho. Nu weer vooruit gezet naar 11+2, dus 3 mei uitgerekend. Kleine was een feestje aan het bouwen in m'n buik, wilde niet stil liggen en was hoofd, schouders, knie en teen aan het doen!:roflmao::roflmao:
    Nu volgende week een videoconsult omdat ik een 13 weken echo wil? Geen idee wat het inhoudt maar goed!

    @GroeneBomen wat super vervelend zulke reacties zeg. Ik ben ook bang dat mijn ouders zo gaan reageren. Daarom hou ik het zolang mogelijk voor me. Het liefst sta ik gewoon ineens met een maxi cosi voor de deur, maar denk niet dat ik m'n buik zo lang kan verbergen.:roflmao:

    @Erzi Beterschap, hopelijk knap je snel weer op!

    @sierheester wauw, een tweeling, je zou mij echt op kunnen dweilen als ze dat tegen mij hadden gezegd. Heb vandaag voor de zekerheid nog gevraagd of het er echt 1 is, en tot nu toe is dat het gelukkig ook. Aan de andere kant ook weer superspeciaal. Die hebben een band voor het leven!
     
  17. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    Sep 2, 2021
    1,310
    1,113
    113
    Female
    Dat weet ik niet…
    Maar volgens mij is de kans ook klein dat ze het bij zich dragen. Als je je vingers niet in je mond stopt en handen wast dan komt het helemaal goed! Ik aai mijn kat nog net zoveel ❤️
     
    Lilium likes this.
  18. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,670
    27,311
    113
    Female
    @Vierhartjes haha ja dat had ik ook. Gewoon ontkennen en dan opeens tadaaa een baby. Dan zijn ze zo verliefd op de baby dat t geen gezeur meer geeft :roflmao:
     
    Vierhartjes likes this.
  19. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    Sep 2, 2021
    1,310
    1,113
    113
    Female
    Ik kan gewoon mijn haren verven toch??

    Net een extra echo gekregen. Had van de week 2x een veeg bloed op het papiertje. Achteraf een gesprongen ader oid. Maar het hartje klopte goed!
     
  20. mamamarloes

    mamamarloes Fanatiek lid

    Jun 10, 2014
    1,048
    1,268
    113
    Female
    Administratief en fotograaf
    Oh @ezri wat schrikken!!! Poeh!!
    Gelukkig ander bloed, ook niet fijn natuurlijk hihi

    @Bibimsl wat heerlijk! Zo fijn weer even kijken hè?

    @Vierhartjes ook een mooie echo, wat fijn zeg, ik tel ook de minuten af tot 17.15
     

Share This Page