Gisteren hebben man en dochter erwtensoep gegeten, ik een broodje sate.. Vandaag eten we home made roti, heb nu al honger haha
Bloemkoolrijst, sperziebonen, kip uit de oven, pindasaus, kroepoek, gebakken eieren, gefruite uitjes en atjar tjampoer.
Ja tuurlijk: https://www.eetspiratie.nl/piri-piri-pulled-chicken/ de saus kost even wat tijd, maar is echt zalig! En de kip gaat in de slowcooker (wat wat van de saus).
Wij eten vandaag macaroni. Voor mijzelf een aparte pan met extra groenten en tomatensaus. Man en kinderen eten het zonder groenten maar met curry en knakworstjes.
Vandaag patatjes voor de kinderen, hun vader is tot laat op kantoor en eet daar. Ik warm waarschijnlijk nog wat broccolischotel van gisteren op.
Ik vond het erg lekker. Ik was helaas de enige maar ik woon in een huis vol zeikerds dus die kunnen mij wat.
Hier precies zo hoor. Soms ben je er gewoon echt zat van constant rekening te houden met iedereen aan tafel behalve jezelf. Gelukkig heeft het jou wel gesmaakt