Wij hadden ook een 122*122 met een hoop ballen. Maar ik werd echt gek van het opruimen. We hadden geen kelder ofzo. Dus rolde de inhoud regelmatig van de trap
Ja dat schiet niet op nee... hier een speelkamer van 40 m2 dus een bal her en der geeft niet zo. Staat ook nog een bank, 3 kasten vol strips, een grote knutselhoek met 6 kasten spelletjes en knutselspullen, 2 tafels, een zandtafel en dan 6 kasten lego met 4 grote tafels voor de stad. Maar we willen er 2 legotafels bij dus ik kan die ballenbak en glijbaan wel wegkijken maar goed, die hoek wordt gebruikt en hij heeft dat wel nodig dus toch nog maar 1x een nieuw bad gekocht....
2 zitverkleiners voor in de tripp trapp en een nieuwe luiertas. We hebben ook een grijze (tweed) bugaboo dus deze komt er mooi bij!
En dit setje voor L en een kadootje aan mezelf: een mooi kettinkje van Vedder en Vedder met de initialen van de kinderen en achterop de namen gegraveerd! Ik gaf mezelf hetzelfde kado na mini O dus écht tijd voor een nieuwe. Zoiets als de laatste dus maar dan met de initialen van mijn kinderen.
Zo schattig dat setje. Wat heerlijk hè om nu allerlei leuks voor een meisje te kunnen kopen hè. Een meisje, na 2 jongens, is hier echt niet goed voor mijn portemonnee gebleken hoor. En gaaf die ketting. Al vaak naar gekeken. Wat voor materiaal heb je gedaan als ik mag vragen? En blijft het mooi? Lees namelijk vaak wisselende verhalen, maar dat hangt misschien ook wel van het materiaal af?
Massief geelgoud (bewust gekozen voor ‘maar 9K’). Hoe hoger het percentage goud, hoe zachter het materiaal en hoe buigzamer het is. Vandaar.
Officieel mag je 9K dus ook geen goud noemen geloof ik in NL. @Nikki23 De reden waarom ik er toch voor heb gekozen is omdat ik de kleur mooier vind dan bijv een verguld kettinkje. Ik vind dat de kwaliteit prima is hoor. Heb hem dus ook toen na de tweede voor mezelf gekocht en gewoon altijd mooi gebleven. Geen krasjes of verkleuringen. Ook die was 9K. Of dit met zilver of verguld anders is weet ik niet. Ik kan me voorstellen dat zilver wel verkleurt.
Potloden voor de jongste Hopen dat hij hier mee kan kleuren Hij vind kleuren leuk, maar doet snel pijn aan zijn hand helaas. Deze schijnen wat makkelijker te kleuren en meer pigment te hebben Hebben al gewone potloden gehad, crayon rocks, dikke potloden, stiften.. tot nu toe geen succes allemaal
Werkt helaas ook niet, die heeft hij op school maar niets werkt eigenlijk Hij heeft geen goede pengreep wat het ook lastig maakt. Handje verkrampt snel en gaat dan natuurlijk zeer doen.
Hier laatst bij Shein besteld. Had ik nog nooit gedaan, maar echt leuke dingen. En ze heeft wat truien van Only, die zijn ook erg leuk. Truien vindt ze overigens het fijnst als ze niet strak aangesloten zitten, dus heel smal zijn ze niet (dochter wel, maar de truien dus niet ). Name it heeft ook wel eens leuke dingen trouwens.