Ik kijk niet alleen naar het uiteinde, maar maar de stand vd hele nub. En dan vind ik hem in de stand van een meisje staan.
Sommige van jullie hadden het goed en sommige niet. Was 3 vs 2 (jongen/meisje) als ik me goed herinner. Ennnnn…. we krijgen een meisje! Wilde ik toch even hier delen. Hier nog de foto van de NUB toen en potty nu.
Hii iedereeen, Ik ben nieuw hier dus ik weet niet of ik op de juiste plek aan t schrijven ben nu. De volgende echos’s zijj gemaakt met 13+4 weken
Ik denk ook een jongen. Jammer als je zo hoopt op een meisje... Maar de nub theorie is natuurlijk niet sluitend. Als je kijkt naar de lijn van de ruggengraat dan staat de nub schuin omhoog. Dat wijst op een jongen.
Omdat de nub wat omhoog staat ten opzichte van de ruggengraat. Heb je binnenkort een geslachtsecho? De nub is sowieso niet 100% zeker
De antwoorden staan hierboven al. De nub wijst omhoog en dus een jongen. Gelukkig is de nub nooit 100% zeker, dus er is nog steeds een (welliswaar kleime) kans dat het een meisje blijkt te zijn. Ik ben wel benieuwd waarom jij dit geen jongensnub vind
Hiiii, leuk dat je er naar vraagt! Ik zal dus even uitleggen, met week 12 werd er uitgegaan van een meisje, de week daarop kon de verloskundige niet goed zien en ben ik een paar dagen later weer terug gegaan waarop ze zei dat het een jongetje was. Nog voordat zij het kon zien riep ik al jongetje! Heb namelijk al drie jongetjes! Ik weet dat gezondheid natuurlijk belangrijker is maar ben wel even teleurgesteld zeg maar en probeer daarom zoveel mogelijk te vergelijken en hoe erg die nubs zeg maar van elkaar verschillen. Ik zal eens een potty shot plaatsen, ik weet dat nub niet 100% is maar vind gewoon jammer dat er al met week 12 werd uitgegaan van een meisje en dat er nu jongetje wordt gezegd..