5 weken zwanger en pijn rechtsonder buik

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door Suzi98, 24 okt 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suzi98

    Suzi98 Fanatiek lid

    30 mei 2022
    4.337
    4.001
    113
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Hiii dames
    Met al mijn onzekerheid toch maar weer even deze vraag… Bij mijn missed abortion had ik regelmatig pijn rechts onderin m’n buik wat soms doortrok naar rug/been. Niet heel heftig, wel vervelend. Het bleek dat mijn gele lichaam cyste van 3 cm aan die kant zat en daar ook nog even bleef zitten, dus ik denk dat het daardoor kwam (ze konden geen andere oorzaak vinden).
    Nu ben ik dus weer zwanger en heb ik die pijn soms ook, nu maak ik me daar niet zo’n zorgen om omdat ik die dus de vorige keer ook had.
    Maaaar net was ik in de winkel en ik kreeg weer pijn rond m’n eierstok (?? Denk ik) en werd er gewoon even klam en misselijk van. Dit is ook rechts, en het hield n minuut of 3-5 aan. Daarna was het weer weg!

    nu zit ik meteen te panikeren dat het een buitenbaarmoederlijke zwangerschap is… klinkt dit herkenbaar voor iemand? Ik ben vandaag 5+2, verder ook gewoon kwaaltjes en had mooie testjes.
     
  2. DBoer

    DBoer Bekend lid

    4 jan 2022
    824
    804
    93
    Vrouw
    Ik heb in het begin ook veel steken en krampen gehad bij mijn baarmoeder en meer aan de zijkanten bij mijn eierstokken, zowel bij de zwangerschap dat later een missed abortion was als mijn huidige gezonde zwangerschap. Soms best pijnlijk, maar nooit heel lang en ook niet dusdanig heftig dat ik echt dubbel ging.

    Mocht je echt veel pijn hebben zou ik voor de zekerheid toch even contact opnemen met je verloskundige.
     
  3. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Ik heb dit precies ook gehad. Ik maakte me vreselijk zorgen en ben toen ook eerder naar de verloskundige gegaan, omdat ik bang was. Ik zou pas een echo hebben met 7 weken, maar had steeds zoveel pijn aan 1 kant dus ik mocht met ruim 5 weken al komen. Niks aan de hand, m'n dochter loopt nu vrolijk rond ;)
     
    Suzi98 vindt dit leuk.
  4. Suzi98

    Suzi98 Fanatiek lid

    30 mei 2022
    4.337
    4.001
    113
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Alleen vanmiddag was het even een naar gevoel, maar klapte er niet dubbel van, bleef wel gewoon doorlopen in de winkel etc. Alleen werd er beetje klam en misselijk van. Vk zegt dat dit vanalles kan zijn en ze er nu niks aan kunnen doen, gewoon afwachten. Zucht.
     
  5. Suzi98

    Suzi98 Fanatiek lid

    30 mei 2022
    4.337
    4.001
    113
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Ah dat stelt me wel gerust! Ja ik had het bij de MA dus ook, maar kon me niet herinneren dat t zo heftig was ofzo. Maar ja, ben toen zelfs naar SEH gegaan en was dus uiteindelijk niks (zij zei dat t niks met zwschap te maken had, dat is dus onzin want heb het nu weer)
     
  6. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Bij mij was het links en embryo zat ook helemaal links tegen m'n baarmoeder aangeplakt, dus dat kon de reden toen zei, werd mij vertelt. Dus misschien zit jouw kleine frummel wel helemaal rechts dus ;)
     
    Suzi98 vindt dit leuk.
  7. Suzi98

    Suzi98 Fanatiek lid

    30 mei 2022
    4.337
    4.001
    113
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Ik hoop het! Bah zo rot die stress.
     
  8. Saartjee

    Saartjee Actief lid

    8 jun 2019
    405
    310
    63
    Vrouw

    Ik had dat ook rond die termijn met bloedverlies. Bij de spoedpost er achter gekomen dat het dus gewoon een cyste was en er was duidelijk een vruchtzakje te zien in de baarmoeder. De pijn die je voelt is echt heel normaal bij een vroege zwangerschap
     
    Suzi98 vindt dit leuk.
  9. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    Wij kunnen niet in je buik kijken. Ik vind het persoonlijk ook best link om hier uitspraken over te doen als: ‘het is vast niks’. Men wil je gerust stellen maar de enige manier om echt zeker te weten wat er gaande is, is dmv een echo bij een arts of verloskundige. Ik hoop oprecht dat alles okee is! Maar wil je wel adviseren een vk te bellen en je pijn heel strak in de gaten te houden.
     
    Loveischocola vindt dit leuk.
  10. Suzi98

    Suzi98 Fanatiek lid

    30 mei 2022
    4.337
    4.001
    113
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Nou, ik vind het wel prettig om te horen dat het bij veel mensen niks was. Daarnaast wilde mijn vk zeker nog geen echo maken omdat dit niet alarmerend was. Ook had ik deze pijn bij de vorige zwschap ook en was het idd een cyste op mijn eierstok.
     
  11. Suzi98

    Suzi98 Fanatiek lid

    30 mei 2022
    4.337
    4.001
    113
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Niks geks gevonden, wel een mooi vruchtje met kloppend hartje!
     
    Kimberley92, Saartjee, Lisa280887 en 3 anderen vinden dit leuk.
  12. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    Snap ik hoor. Ik lees dat je inmiddels een goede echo hebt gehad. Superfijn!!

    ik heb echter hier al vaker gezien dat dames zeiden dat er niks aan de hand was, iemand gerustgesteld werd en bleek het later toch foute boel. Een bbz wordt in de medische wereld al veels te vaak verkeerd aangepakt. Laten we hier dan voorzichtig zijn.
     
    DBoer en Suzi98 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina