Nog nooit iets over gehoord met 3 kinderen en ik heb nooit meer gedaan dan een cupcake of een zakje chips, spiesje met fruit en wat lekkers en al helemaal nooit meegedaan aan die onzinnige knutselwerk traktaties. Mijn kinderen hebben er ook nooit om gevraagd.
Fijn om te horen, ik breek al weken mijn hoofd over een traktatie. En iedereen trakteert bij ons ook mega veel snoep of chocolade. Ik wilde toch proberen om 1 ding wat ze meteen op kunnen eten te maken. Ik dacht aan een bladerdeeghapje met een kipworstje erin ofzo.
Dat én én én heb ik ook nog nooit aan meegedaan. Ik heb de kinderen nooit horen zeggen dat ze iets anders willen trakteren dan gewoon 1 semi-verantwoord iets.
Ik vind het wel leuk om het er leuk uit te laten zien. Zo hebben we een keer een gezichtje gemaakt van een donut en een Piratenhoofd van een eierkoek. Maar ook gewoon een cupcake met glazuur en sprinkles erop. Kunnen de kinderen nog helpen ook en ziet er leuk uit. Ooit wel een raket gemaakt van een bekertje en daarin de traktatie gedaan. Eens maar nooit weer, wat een rot klus was dat.
Leuk idee. Dit is iets wat bijna alle kinderen wel lusten. En een keer iets anders. Ik moet ook weer gaan nadenken. In november 2 jarigen.
Ik twijfelde tussen dit en zelfgemaakte (halve) kaasstengels maar misschien dat niet alle kinderen van kaas houden https://www.simpele-recepten.nl/recept/kaasstengels-maken
Ik ook, geen overdreven dingen, maar wel wat leuks. Vlinder met een stoepkrijt en een doosje krentjes bv. Een fruitspiesje in een ijsbakje met een stukje ontbijkoek als bloem zeg maar. Fruitspiesjes met bv minecraft vlaggetjes bovenop oid... Maar hele snoepzakken vind ik gewoon overdreven.
Voor winterkinderen: Categorie doodsimpel, maar een groot succes. Woordzoeker was met alle namen van de kinderen en de 2 juffen
Hartstikke leuk toch! En lekker Hier maken we ook altijd traktaties die direct opgegeten kunnen worden. + Ook voor juf/meester, ga daar niks aparts voor halen Hier ook een tijd gehad dat er allemaal van die Alie Express rommel bij zat. Gaat wat mij betreft rechtstreeks de kliko in. Maar goed, dat is een keuze! Wat Iertje opnoemde slaat echt werkelijk alles snap dat de juf het mee heeft laten nemen naar huis!
Wat superleuk! hier gelukkig ook nog nooit meegemaakt dat er zoveel tegelijk als traktatie getrakteerd werd.
Ik ben daar ook altijd heel makkelijk in: je hebt altijd wel kinderen die iets niet lekker vinden, wat je ook trakteert. Dus we kiezen iets uit wat mijn kind lekker vindt. De laatste keer heeft zoon op mini saucijzen- / worsten- en kaasbroodjes getrakteerd (hier zijn ze altijd wel van de hartige traktaties geweest). Dat is eenvoudig in mix te doen, dus dat doe ik dan wel. Maar als je zelf knakworst in bladerdeeg of kaasstengels gaat maken, zou ik het bij een van de twee houden. En welke je ook doet, er zal vast iemand het niet lekker vinden. Dat is dan maar zo. Lekker je eigen kind laten kiezen wat hij/zij het lekkerst vindt. Edit: die traktatie was dus makkelijk in mix te doen omdat ik ze gewoon kant en klaar hb gekocht hè
Vreselijk die traktaties. Het is toch altijd te gezond, te ongezond, te veel, te weinig, te saai, te overdreven... ja zo'n zak snoep is veel, maar vast ook niet bedoelt om in 1x op te eten? Dat is precies waarom ik er een hekel aan heb, iedereen heeft er altijd wel iets over te zeggen. Tot 4 jaar probeer ik een gezonde traktatie te doen, op de basisschool mag het best een koek, zakje chips, snoepje, chocolaatje of wat dan ook zijn. Maar heb ook geen tijd en zin om allerlei creaties te bedenken en te maken. Gelukkig vraagt de oudste er ook niet naar.
Ik houd traktaties altijd simpel. Oudste heeft afgelopen keer ijsjes getrakteerd, was bloedheet en een waterdag op school dus mooie combinatie Jongste heeft pannenkoeken getrakteerd op school. Bij beide verder niks erbij. Maar traktaties zijn hier volgens mij wel redelijk normaal. Normaler in ieder geval dan op kdv en psz Als ik zag wat ze daar soms meekregen... (andere woonplaats)
Hier kwam ze in groep 2 terug met jawbreakers en super sour snoepjes...bedoel ik eet gerust een citroen op, maar die vind IK zelfs te zuur... en jawbreakers...zij is de jongste in de klas dan wel maar bij 6 jarigen vind ik dat toch ook niet helemaal normale dingen.
Op de basisschool niet meegemaakt, wel op de peuterspeelzaal, een aantal keren zelfs want ouders probeerden elkaar te overtreffen. Ging zo erg dat traktaties meegegeven werden naar huis zodat ouders zelf konden beslissen. Op de basisschool 1x ( in groep 2) commentaar gehad van een kleuter zelf die niet heel happy wat met de fruitspies want ze was toch geen konijn. Zelf een keer bananen als minions ( met watervaste stift ) gemaakt voor zoon, met 10 kinderen in de klas geen probleem. Maar ja dochter wilde ze ook en die had 30 kinderen in de klas. Ze zijn vlak na elkaar jarig , komen ze thuis en mogen ze op dezelfde dag trakteren. Een jaar later hetzelfde maar toen met snoepsushi. Sindsdien werd het een zakje chips
Van die k*t computer op mijn werk. Zo langzaam als wat, hier kan ik totaal niet mee (door)werken. Heb de neiging dat ding uit het raam te gooien GRRRRR
Wat super leuk!! De neus is een theelichtje? Ik hou zelf wel van knutselen dus we maken er wat leuks van. Maar ook dan hebben mensen commentaar. Dus teveel geknutsel, te veel snoep te weinig snoep, zakje chips, fruitspies. Iemand zal er altijd over zeuren of klagen. Zo lang je maar een blij kind hebt.
Dat gaat echt helemaal nergens meer over. Zelfs ik vind dat way to much, en ik geef ook graag ruim. Mijn zoontje gaat over 2 maanden trakteren, en hij heeft alles in het Pokémon thema. 4 leuke dingen van Pokémon en 1 of 2 snoepjes. Vooral bij kleuters ga ik geen hele zakken snoep geven.