Oneffenheden uiterlijk

Discussie in 'De lounge' gestart door Mop81, 30 okt 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Ok, niemand is perfect (gelukkig) en ik bedoel het echt niet onaardig. Maar er zijn van die dingen die mij soms echt storen. Bijvoorbeeld zo’n dikke moeder vlek (of soort wratje?) in iemand zijn gezicht. Waarom laat je zoiets niet weg halen?? Ik had een kleintje vlakbij m’n oor, halen ze heel mooi weg.
    Ik moet daar dan naar blijven kijken bij een ander, kan er niks aan doen.
    Mensen die slissen vind ik ook heel afleidend. Daar kun je toch logopedie voor krijgen? Of iets aan je tongriem laten doen?
    Het zou allemaal niet uit moeten maken, ik weet het. En natuurlijk vind ik innerlijk veel belangrijker. Maar ben dus wel benieuwd. Hebben jullie ook dit soort dingen waar je je aan kunt storen?
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. tuc

    tuc Niet meer actief

    Totaal niet. Dacht even dat je een foto van mijn gezicht had, serieus, ik heb dit precies zo.
    Waarom zou ik dat in vredesnaam weg laten halen??
    Je bedoelt het niet onvriendelijk zeg je, maar eerlijk gezegd vind ik het wel zo overkomen.
    Ik kan niet begrijpen waarom iemand zich hieraan zou storen.
     
    Mammavantwee, RoGiJuLi, Felice en 33 anderen vinden dit leuk.
  3. Droompje123

    Droompje123 Bekend lid

    28 okt 2020
    680
    738
    93
    Vrouw
    Het eerste wat ik dacht na het lezen van je bericht was ‘mens, waar maak je je druk om…’. Dat jij het niet mooi vindt, zegt niet dat diegene dat zelf ook vindt. En waarom zou iemand in zichzelf laten snijden als hij/zij er geen last van heeft en het zelf niet vervelend vindt?

    Zo’n vlekje als op je foto wordt volgens mij zelfs een schoonheidsvlekje genoemd…

    Leef en laat leven :)

    edit; en ik ken iemand die een grote moedervlek had op zijn wang onder zijn oog. Weg laten halen omdat hij het wel lelijk vond zelf, heeft nu een lelijk litteken wat eigenlijk veel meer opvalt…
     
    Felice, NiekeKris en tuc vinden dit leuk.
  4. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.052
    17.015
    113
    Nee dat heb ik niet.
    Ik vind de dingen die je zegt ook echt vreselijk makkelijk gedacht en oppervlakkig.
     
    Mississippi, Marsepein, Felice en 8 anderen vinden dit leuk.
  5. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    Zou niet eens in me opkomen om me eraan te storen.
    En waarom snijden in gezond weefsel? Belachelijk.
    Juist de "oneffenheden" zoals jij ze noemt maken mensen uniek.

    Ik vraag me af waarom je je stoort aan dit soort dingen bij anderen? Hoe komt dat?
     
    Marsepein, Felice, Lamode en 8 anderen vinden dit leuk.
  6. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Ja ja ja… ik dacht al dat ik deze reacties zou krijgen.
    Ik maak me er totaal niet druk om. Ik zeg al, ik moet er dan naar blijven kijken, het leidt me zo af. En dat heb ik niet bij een grote neus of oren of iets anders waar je niet zo makkelijk iets aan kan doen. Hou helemaal niet van perfecte gezichten.Maar goed, alleen maar mooi als het jezelf niet stoort toch :thumup:
     
  7. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    19 aug 2020
    2.834
    3.590
    113
    Vrouw
    Ik heb precies zo'n vlekje als op je foto, donkerder zelfs, het heeft mij nog nooit gestoord!
    Ik stoor mij daar bij anderen ook niet aan eigenlijk. Ik heb liever dat iemand gewoon aardig en sociaal is eerlijk gezegd.
     
    Felice, Knuffelmonster, Zeebra en 4 anderen vinden dit leuk.
  8. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Ik moet dan steeds moeite doen om er niet naar te kijken. Weet ook niet hoe dat komt :rolleyes:
     
  9. Inge1984

    Inge1984 Fanatiek lid

    10 sep 2015
    1.800
    1.619
    113
    Ehmm, ik heb een moedervlek op m'n wang. Zou niet weten wat daar mis mee is en al helemaal niet waarom dat weg zou moeten. Je bedoelt het misschien niet zo maar het komt nogal denegrerend over. Mijn dochter slist niet maar blijft hangen in d'r woorden, tussen woorden in of midden in een woord. Vind je dat dan ook vervelend? Kan ze niets aan doen en zal ook nooit over gaan namelijk.
     
    Knuffelmonster en Sylver vinden dit leuk.
  10. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Dat laatste is natuurlijk absoluut waar!
     
  11. evaleana

    evaleana Fanatiek lid

    2 nov 2021
    4.882
    6.411
    113
    Ik vind een beetje een slis juist heel aantrekkelijk. Net zoals een spleetje tussen tanden ipv zo’n kaarsrechte dertien-in-een-dozijn rij.

    Ik heb zelf een moedervlek op een neusvleugel, precies op dezelfde plek als mijn vader - daarom ben ik er blij mee en zal ik hem nooit zomaar weg laten halen :)

    Mijn oudste heeft een moedervlekje op haar ooglid, eentje op haar wang en op haar bovenlip - ik vind dat echt bij haar horen. Als ze het weg zou laten halen, zou ik dat echt wel even jammer vinden…
     
    Nova1986, cowgirl80, maviju en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  12. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Nee ik bedoel eigenlijk meer volwassenen die enorm slissen. Iemand in mijn straat spuugt er zelfs van in m’n gezicht. Dus eigenlijk meer het heel erg slissen dus. Niet een beetje een slisje. Stotteren bedoel ik niet.
     
  13. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Ik bedoel niet gewone moedervlekken.
    Maar echt van die wrat achtige.
     
  14. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    19 aug 2020
    2.834
    3.590
    113
    Vrouw
    Maar die in je openingspost is toch geen wratachtige? Is gewoon een moedervlek? Moedervlekken zijn niet helemaal vlak. Althans, de mijne niet.
     
    Felice vindt dit leuk.
  15. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Nee ik bedoel echt van die bolle. Ik had er zo een op m’n wang en die stak echt uit. Zoals op de foto. Heb nog drie moedervlekjes in m’n gezicht die wel vlak zijn.
     
  16. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.478
    5.838
    113
    Van alle dingen waar ik mij aan stoor is het uiterlijk van andere mensen niet te vinden op mijn lijstje.. het gedrag van sommigen daarentegen, daar kan ik wel 20 velletjes mee vullen:D
     
    Mammavantwee, Mississippi, Felice en 14 anderen vinden dit leuk.
  17. Frun

    Frun Bekend lid

    13 mei 2011
    847
    1.064
    93
    Wauw...ik heb dit 3x moeten lezeno_O

    Vooral het 'dan laat je er wat aan doen'. Raakt hier wel een gevoelige snaar. Er is niet altijd wat aan te doen en zeker ook niet altijd noodzakelijk voor de persoon zelf.

    Ik zelf vind het vreselijk om al die (te) opgespoten lippen te zien, ziet er vaak niet uit vind ik. Of van die onnatuurlijk strakke wenkbrauwen. Maar staren...nee. gewoon niet mijn ding.

    Belangrijkste is gewoo hoe de persoon zelf is.
     
  18. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.672
    18.743
    113
    Vrouw
    Steelwratjes en cholestorol vlekken aan de ogen gaan mij altijd opvallen.
    Maar meer dan dat ik ze zie is het niet.
     
    Mop81 vindt dit leuk.
  19. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Ik hou ook helemaal niet van opgespoten lippen oid. En kan allerlei andere oneffenheden heel goed hebben of juist mooi/apart vinden. Dit vind ik dus juist ook apart van mezelf dat ik zo’n moeite moet doen om niet er naar te kijken.
    Ik vroeg me gewoon af of meer mensen dit hebben :)
     
    Frun vindt dit leuk.
  20. Prjbt

    Prjbt Fanatiek lid

    28 jun 2022
    1.113
    1.180
    113
    Vrouw
    Owh jee ik ga me opsluiten.

    Ik heb meerdere van die plekjes en ik slis :roflmao:

    En ik heb eindeloos logopedie gehad vroeger maar het mocht niet baten
     

Deel Deze Pagina