Binnenkort heb ik een bruiloft heb al een net jurkje en jasje gekocht maar zoek nog een nette schoen voor erbij. Liefst niet mega duur max 100. Ik heb brede voeten en wil graag lage hakken. Kleur het liefst in licht roze kleur of nude. Iemand bekend met merken? Ik weet gabor maar misschien zijn er nog meer?
Jana is een fijn merk. Je kunt het beste kijken naar breedtematen. Enig idee welke breedtemaat je hebt?
https://www.zalando.nl/anna-field-wide-fit-hoge-hakken-light-pink-anj11b00b-j11.html https://www.zalando.nl/buffalo-vegan-juliette-hoge-hakken-beige-bu311b0ae-b11.html https://www.zalando.nl/marks-and-spencer-wide-fit-klassieke-pumps-porcelain-qm411b00s-b11.html https://www.zalando.nl/next-klassieke-pumps-nude-pink-nx311b06e-j11.html Zalando to the rescue inderdaad wellicht zit hier wat voor je tussen
Ik heb zelf een brede voorvoet maar redelijk smalle hiel. De pumps van Paul Green en Peter Kaiser passen goed. Echter wel met een behoorlijke hak eronder.
Voor goedkopere schoenen Zalando inderdaad (al hebben die ook duurdere ). Voor echt lekker zittende schoenen: Durea.
Ik dacht meteen aan Gabor, maar dat noem je zelf al. Verder geen inspiratie omdat ik bij 1 merk blijf wanneer ik eindelijk iets passends heb gevonden Pumps is hier dus alleen Gabor.
Nee dat weet ik eigenlijk niet wel eens bij de schoenenwinkel gevraagd maar konden ze alleen lengte meten. Weet je waar ze dat kunnen? Of misschien toch eens bij andere schoenenwinkel vragen? Met sneakers of laarzen kan ik vaak wel wat passends vinden maar pumps ballerina's of sandalen is vaak wel een probleem helaas. Ik ga kijken naar het merk wat je noemde. Bedankt.
Bedankt voor de linkjes ik ga daar nog even verder rondkijken of ze nog wat lagere hakken hebben ik loop daar normaal niet op dus wil echt een mini hakje.
Ik heb een heel brede voet en Tamaris zit echt zalig. Zag ik 1 van de post een link met Anna field en deze raad ik je echt af. Bleven enorm knellen bij mij. Ook Gabor zit heerlijk.
Bij een echte goede schoenenzaak kunnen ze hierin met je mee kijken. Echt meten doen ze dat niet. Maar ze kijken hoe de schoen om je voet zit. Ik heb zelf brede voeten en heb meestal G of H, maar nu in sandalen bijvoorbeeld K. Ik zou naar een goede schoenenwinkel gaan en daar schoenen met breedtematen gaan passen. De schoenen van Jana zijn niet zo duur, meestal van leer en zitten goed qua pasvorm. Durea is ook fijn maar wel wat duurder. Gabor is ook fijn. Die zit qua prijs wat tussen Jana en Durea in.
Hier (speciaalzaak) meten ze de breedte wel, met een apparaat waar je op moet staan, die maakt dan een soort scan/print van je voet. Daarnaast kijken ze inderdaad hoe de schoen om je voet zit, omdat ook breedtematen nog wel eens verschillen mbt hoe ze vallen. (Ik heb meestal K, soms H.)