Hoi, Ik heb van de week de 13 weken echo gehad. Willen jullie een gokje doen? Echo is gemaakt op 12.5 weken. Liefs
@RoGiJuLi deze van @Marij1984. Gefeliciteerd met je zwangerschap trouwens. Ik ben gewoon nieuwsgierig omdat de echo erg lijkt op een echo die ik laatst zag
Dacht dat al Maar dacht, ik kon maar vragen haha Weten het al met de nipt (ben van België ) Over 2w bloed laten nemen
Hallo dames, voor een vriendin vraag ik het volgende, zij heeft de 20 weken echo gehad en het geslacht werd “gegokt” op een jongen. Ze kon niet een piemeltje zien maar wel een balzak? Kindje lag er goed voor maar toch zag ze het piemeltje niet. Zie de foto kunnen jullie meekijken? En wat vinden jullie hiervan? ik heb zelf 2 jongens en vind het raar met deze termijn. Bij ons zag je duidelijk een piemeltje uitsteken op deze termijn
Ik zie wel een piemeltje denk ik, maar wel heel erg klein op dit beeld. De foto is heel gek genomen. Ik zou toch nog een betaalde echo laten maken ter controle.
Ik zie geen nub, maar de baby ligt ook op zijn/haar kop, dus een nub zou onbetrouwbaat zijn qua uitspraak.
Dacht ik al! Kleine was inderdaad mega dwars en weigerde om überhaupt te draaien voor de echo, haha.. toch bedankt voor het kijken.
13 weken en 2 dagen, is hier de nub op te zien? En heb ook een pottu shot maar das veel te vroeg of niet?