Kijken naar mijn woonkamer die eruit ziet alsof er een pietenpakjes fabriek is ontploft De vloer is bijna niet meer te zien.
Aan de studie voor examens morgen. Waarom heb ik na een uurtje leren altijd vreselijk zin in een dutje?
De Verhulstjes kijken. Baby krijgt fles. En ik heb zin in een glas wijn dus die ga ik zo nemen. Hoef niet meer weg en ik heb even rust. Heerlijk
Sowieso ZP , + een vakantieboeken voor Maart 2023 naar Ierland. Ik reis practisch nooit, heb een partner die er niet van houd. En toen zei mijn moeder "maar mij lijkt het wel leuk om te gaan reizen" Ze gaat dan met pensioen en reist eigenlijk ook niet dus. Hoppa samen naar Ierland. Van Dublin naar Galway en Galway naar Clifden met onder anderen een overnachting hier: en een dag tripje naar: en een wandelingetje hier:
Dochter even voor de tv gezet zodat ik zelf even kan zitten Een peuter vermaken vind ik vreselijk vermoeiend zeker op dagen als deze wanneer alles 'nee' is
Ik heb hoofdpijn. Zit met een glas limonade even aan tafel en denk dat ik naast boodschappen doen en kijken bij de gymles van N weinig ga doen vandaag. De dames spelen samen met de Duplo.
Girl, echt heb nu al de kriebels in mijn buik. Kan niet wachten. Dit word echt een tripje hoor. En het begon allemaal met een screensaver op mijn werkcomputer. Bizar toch!
Kids zijn aan het spelen. Lunch is op en de vloer is voor de treinbaan / poppen / racebaan. Even racen tegen een 7 jarige dame.
Klaar met lunchen en huishouden. Nu klaar maken om zo richting het werk te gaan. Oja nog snel even de schoen kado s inpakken. Scheelt man weet vanavond.
Wachten tot de jongens uit zijn. Psz is om 13.30 klaar, school om 14.15. Jongste zit achterin de auto een filmpje te kijken. Tussendoor naar huis gaat niet, omdat ze in een andere stad naar school gaan.
Woensdag is altijd een beetje rommelig hier. Kinderen thuis, iedereen douchen, en dan alle flesjes van de baby erbij. Op de een of andere manier is dan ook altijd alles op en doe ik van die tussendoor-dingen. Luiers en doekjes aanvullen, toiletrollen, boodschappen bestellen voor morgen.. was zit in de droger.. Beneden een sopje gedaan net en man is nu de oudste van school halen. Als ze zo thuis komen poets ik de badkamer nog even en zuig ik boven. Mag man erachteraan dweilen. Verder vanmiddag geen plannen. Gewoon met de jongens relaxen. Hoop vooral dat ze zichzelf ook even vermaken.