Nee ik dacht echt we moeten die kaakspieren gaan trainen. Ik hoorde aan de stem van de huisarts dat hij ook wel een beetje verbaasd was. Ja ben ook blij dat er een plan ligt, de knoarts gaf dit meteen telefonsich door dus dat was wel fijn. Aan de ene kant hoop ik dat de neusspray werkt, maar aan de andere kant liever niet want dat is hij ergens allergisch voor. Ik ga wel komende maand zodra het lukt met mijn energie wel alles even schoonmaken alsof hij last heeft van huisstofmijt. Kan geen kwaad in ieder geval.
Hier was vandaag mijn moeder jarig. We hebben met de familie lekker gegeten en zijn net thuis. Q lag direct te slapen toen hij eenmaal in bed lag. Ik ga zo ook proberen te slapen; ik ben moe!
Wat leuk, gefeliciteerd! Gezellig dat Q dan ook gewoon mee kan, gedraagt hij zich een beetje aan tafel?
@Miekje86 ik heb daar ook nooit van gehoord. Afwachten wat het is dan. @jvsd92 gefeliciteerd! Was het gezellig? Oh J keek naar het Sinterklaasjournaal vanavond. Zegt hij: 'Deze Sinterklaas heeft geen bril.' Ik keek naar de foto's van afgelopen zaterdag en warempel: die Sinterklaas had een bril.
Wat je zegt; wat er ook uit komt, voor beide zijn er voors/tegens te zeggen! Een operatie is ook vreselijk, maar ik heb dan ook nog best een trauma van V Vwb het huis schoonmaken, kan je familie daar eventueel bij helpen? Dan hoef je niet alles alleen te doen, zeker nu je nog herstellende bent.
Oh jommens, niet te doen dit Wilde N naar bed brengen en die kreeg me toch een mega meltdown. Gierde de hele buurt bij elkaar, hysterisch huilen dat ze bij me wilde zijn. Dus weer naar beneden, valt ze naast me op de bank in slaap Toen rond 21u werd V huilend en kermend van de pijn wakker. Kwam er eerst niet goed achter waar hij nu precies pijn had, maar na een half uur schreeuwde hij; 'm'n oren, m'n oren doen zo zeer mama!!!' Och zo sneu. Dus snel pcm gegeven en bij hem gebleven, hij viel uiteindelijk rond 22u rustig in slaap. Dus, ik ga zo N wakkermaken en naar bed begeleiden Al voel ik aan m'n water dat ik straks met beide in bed lig
@Miekje86 zou je niet voor mitecarehoezen kijken voor over het matras, dekbed en evt kussen van L? Dat heeft A voor zijn huisstofmijt allergie en ik ook.
@Nina Sanders Hier kondigde mijn zus geloof al zo een 2 jaar geleden aan dat zij en haar man uit elkaar gingen, na 19 jaar getrouwd te zijn en ook ruim 30 jaar samen te zijn geweest… weet nog precies hoe dat voelde, alleen ik wist ook wel dat hun niet altijd gelukkig waren helaas, mijn zus leefde al denk wel 10 jaar in een huwelijk dat totaal niet gezellig meer was (zei ze toen dus) ze hielden voor iedereen de schijn op, bewust of onbewust was niet echt duidelijk. Maar nu heeft ze een nieuwe liefde, al 5 maanden of zo, maar ik ken m nog steeds niet, hij is beetje heel anders dan haar ex, compleet t tegenover gestelde zeg maar, qua uiterlijk maar ook innerlijk, heel ander karakter, maar ze is zo gelukkig, ze straalt weer echt, en dat had ik al jaren niet meer gezien, dus ik ben heel blij dat ze nu gescheiden was en dus opnieuw liefde heeft gevonden, ze kon hem toevallig uit haar jeugdtijd, (ze hadden toen nooit iets gehad omdat ze beiden andere liefde hadden, maar elkaar toen dus al leuk vonden zonder dat ze t wisten van elkaar) en ze zagen elkaar weleens op een kermis, maakten dan een praatje en daar bleef t bij, en nu sloeg de vonk dus over terwijl ze beide vrijgezel waren, en ze zijn super gelukkig! Hoop dat jou zus, zodra ze eraan toe is ook opnieuw de liefde mag vinden! Heel verhaal geworden trouwens.
Zo sneu oorpijn, hopelijk gaat t snel weer beter! Slaapt V met hoofdkussen? Dat zou m namelijk ook kunnen helpen. Sterkte en beterschap
Ja hoor familie kan helpen mocht het nodig zijn. Maar ik heb gelezen voor huisstofmijt is het niet heel intensief. Alles met een vochtig doekje afnemen, stofzuigen waar hij niet bij is, dweilen en beddengoed op 60gr wassen. Bed liever niet opmaken. Huis 2x per dag 10min luchten (ik deed al 1keer iets van 20min) kleding liefst buiten drogen en anders in de droger. Voor nu moet ik zijn beddengoed doen en even stofzuigen waar hij niet bij is. En uiteraard de rest bij houden.
Dat is zeker niet te doen . Hopelijk slapen ze vannacht toch wel een beetje. Is het bij N misschien niet een beetje de spanning van de Sint? Sinds dat die man in het land is heeft E iedere nacht een nachtmerrie, gaat niet over de Sint. Oma is een konijn en zet L op het hok en net werd ze huilend wakker vanwege harry Potter (ze heeft nog nooit de film gezien of het boek gelezen). Ondanks dat het niet over de sint gaat vind ik het wel opvallend.
Ik las online dat het niet zeker was of dat beter zou helpen dan alleen het schoonmaken. Voor nu weten we nog niet zeker of het een allergie is. Als het een allergie is vermoed ik eigenlijk geen huisstofmijt want in de nacht heeft hij amper last van kwijlen. De katten mogen niet op de kamers van de kinderen komen dus als het een allergie is vrees ik dat het van de katten komt en daarvoor moet je ook goed schoonmaken .
O ja, dat is wel anders dan bij A. Die had 's nachts last van hoestbuien en met mitecarehoezen was dat opeens over.
Wat een rust hier. Vanmorgen lekker rustig aangedaan. Ik mocht even mee kijken tijdens de les van E. Was erg leuk om te zien. L was ook mee, die zat ademloos te luisteren. Volgend mik was hij het rustigste van allemaal . Ook maar meteen formulieren aangevraagd om L in te schrijven op school. Net even de boodschappen gehaald. En nu lekker weer even relax op de bank en even niks doen. Vanmiddag met E naar zwemles.
Idd rustig. En ik ben bekomen van de ‘schrik’ haha. Ik vind het zo erg, na zo’n lange tijd! Maargoed. Ik ‘ken’ de reden in de zin van: ik denk dat ik dezelfde keuze had gemaakt. Maar het is verdrietig omdat ze ook 2 kinderen hebben. Kinderen worden áltijd de dupe van zo’n situatie. Ik hoop dat ze het samen toch ergens tot een goed einde kunnen brengen. Zonder al te veel strijd. Vandaag doe ik niet al te veel. Trap al vroeg gesopt, toiletten gedaan, opgeruimd, Appie kwam, aanrechtblok afgenomen en einde middag stofzuig ik nog. Onze nieuwe Dyson is nog geweldiger dan de oude. (V12 vs V10). Verder hang ik op de bank. Special Forces VIPS gekeken, the Kardashians en nu heb ik een nieuwe kerstfilm opgezet: christmas with you! @Magnolia29 staat sinds vandaag op Netflix En ik heb enorm zin in morgen. Samen met O een nachtje weg. Mini O gaat logeren bij opa en oma hier om de hoek en man is samen met de jongsten. Ik denk dat M het ook leuk vindt samen met papa een keer. En L natuurlijk. Jammer dat er alleen heel veel regen voorspeld is. Maar dat is geen ramp. Ik neem wel een paar spelletjes mee! En ik heb tegen O gezegd dat hij mocht kiezen wat ie wilde eten. 3x raden wat ie koos?
Ja, ik begrijp dat je naar jullie nachtje samen uitkijkt. Hou je ons op de hoogte? Ik ben heel benieuwd hoe jullie het gaan hebben!