Ai, dat ziet er pijnlijk uit. Wel balen dat ze dat niet even snel tussendoor kunnen doen en je doorsturen voor een foto. Kun je niet vragen of je een verwijsbrief voor een foto kunt ophalen? Zonder dat ze hem zien?
Oh da's wel balen ja Sterkte, hopelijk gaat het in het ziekenhuis een stuk vlotter. Ik heb een keer 3 uur in de wachtkamer van het ziekenhuis gezeten met een kind waarbij een foto gemaakt moest worden. Dat was echt geen lolletje....
Ach wat sneu zeg. Hier heeft de huisarts daar spoedplekjes voor of beoordeeld de assistente dit dmv een foto of het haast heeft. Alvast maar goed aan de pcm. Sterkte.
Dat de kinderen van de buren hun auto altijd midden op straat parkeren. Andere auto’s kunnen er nu amper langs en ze staan er gerust een uur. Er is 2 huizen verderop gewoon een parkeerplek
Konden gelijk door voor een foto en vervolgens naar de spoedeisende hulp, het was gebroken en moest gegipst worden. Hebben daar nog 3 uur moeten wachten
Beterschap voor hem! En herkenbaar... komen vaak spoedgevallen tussendoor en kun je lang zitten als t druk is
Dat mijn moeder mij vanochtend apart even belde om te melden dat t buiten koud is en ik een muts op moet doen Ik vond dat zo aandoenlijk ♡
ik zou dat dus echt niet aandoenlijk vinden maar vreselijk bemoeierig, hahaha, mijn nekharen gaan daarbij echt overeind staan
Nee heerlijk, waardeer het nu helemaal nu pa er niet meer is. Even weer kind voelen en maahaaam te zeggen
Wat vreselijk dat dit zo lang moet duren allemaal. Onze zoon brak zijn pols 3 weken terug en ging naar de dokter van wacht, rx, spoed en gipskamer binnen de 2uur tijd.
Van het feit dat bol.com de prijzen gewoon verhoogd terwijl je ernaar kijkt. Eerste foto van product in lijst met zoekresultaten, tweede foto letter 2 seconden later nadat ik op product klikte. En zo waren alle kleuren (behalve nieuwe collectie) gellak van Pink Gellac €11 per flesje zowel in de winkel als op de site. Net reclame met black friday aanbiedingen. Zijn alle kleuren eerst naar €15 verhoogd en dan nu met korting €11. Dus minder korting dan dat ze je willen laten geloven.
Ik denk dat het dan voor ons volgende keer sneller is om naar België naar de spoed te gaan (zitten ca 10 km van de grens) Want toen onze dochter haar been heeft gebroken waren we om 18.00 uur op de HAP. Daarna doorgestuurd naar de spoed. Dat ging in fasen, eerst gezien door arts, toen foto's, heel lang wachten tot een arts assistent de foto's beoordeeld had. We waren om 22.45 thuis. (En wonen 5 minuten van het ziekenhuis)
In België is het niet veel beter hoor. Ben er in 10 jaar 4 keer geweest, telkens voor een kind en elke keer minstens 3 uur moeten wachten, zelfs met een baby die een longontsteking bleek te hebben. Alleen één n keer toen man na een auto-ongeluk last had van pols en naar spoed moest (standaard procedure na een auto ongeluk) was hij binnen half uur aan de beurt en binnen 1,5uur waren we al terug thuis.
Oh echt hè. Vriendin van mij zat ook 4 uur te wachten voor ze thuis was met gips met kind. Op de HAP ben ik 2x 2 uur gezeten. Vreselijk
Afgelopen woensdag was er storing bij kpn in het dorp. Ik ging naar de apotheek en dus geen medicijnen voor me. Geeft niet, klachten waren nog niet heel hevig. Ik donderdag weer die kant op. Kom ik binnen zit daar een vrouw met haar dochter van 9 (en nog een heel aantal). Hoor ik ineens die vrouw tegen haar dochter, op hele luide stem zeggen: Dit komt gewoon omdat we zwart zijn, de doktersassistente (da) negeerde haar gewoon en was gezellig aan de babbel met een andere da, en haar niet wilde helpen, omdat ze zwart is. En dat ze daarom ook wel haar recept kwijt waren geraakt de vorige dag en dat ze daarom vandaag moest terug komen. Was pure discriminatie.... omdat ze zwart is.... Oké, ik ben wit, ik heb geen idee hoe het voelt om gediscrimineerd te worden, maar zoals ik dit ervaarde was het puur in de slachtofferrol kruipen. Alles ligt maar aan de zhuidskleur skleur Ik hou daar niet van.... ik krijg daar de kriebels van. Als een kind op deze manier al wordt opgevoed, kan iedereen nog zo iedereen gelijk zetten, als er niet uit de slachtofferrol gekropen wordt dan komen we ook nergens.... Pfffft, dit moest ik even kwijt. Gelukkig is deze vrouw een uitzondering, dat wel, maar de kriebels kreeg ik wel.