Ik had net een beetje bruinverlies Man is nog niet thuis, zit hier alleen met m’n dochter en vreet mezelf helemaal op
Nee dat is ook zo inderdaad! Het is vooral dat ik het de eerste 1,5 week wel had en nu lijkt te verminderen.
Ik denk het niet.. m’n buik is steeds al onrustig/pijnlijk maar dat lijkt hoger te zitten dan m’n baarmoeder. ik ben zó ongerust
Jeetje wat schrikken! Alhoewel bruin bloed natuurlijk niets hoeft te betekenen! Is het een klein beetje?
Ja, sorry voor de details, 1 kloddertje op het toiletpapier. De rest wat ik afveegde was gewoon helder. Nu heb ik het idee dat ik van alles voel lopen maar durf niet meer naar het toilet..
Oh nee, wat onzeker he dat stomme bloedverlies. Bruin lijkt mij niet direct een teken tot zorgen. Ik zou even contact opnemen met je verloskundige, zij kan je wellicht gerust stellen. Niet dat dit je zorgen weg zullen nemen maar ik heb tot 11 weken spotting gehad bij mijn vorige zwangerschap, van bruin tot lichtroze. Hoogstwaarschijnlijk contactbloedingkjes, je baarmoeder is zo ontzettend doorbloed, als je al iets te zwaar getild hebt, seks hebt gehad, of even te hard geperst tijdens 't poepen kan je wat roze/bruine bloed verliezen.
Oh dat is best laat qua termijn toch? Maar ook wel leuk dat je dan al meer ziet! @Olive92 proberen positief te denken, erover praten en soms gewoon gek worden. Maar het is nu ongeveer zoals bij mijn dochter, dus dat biedt hoop. @Wes88 aaah wat rot. Het hoeft echt niks te betekenen, maar ik snap je angst, hopelijk was het eenmalig. Spannend morgen weer echo’s! Voelt ook wel gek dat er bij sommige 4 weken tussen zit, die weken maken zoveel verschil qua gevoel. Maar ook wel leuk om nu al echo’s te zien!
Snap dat je ongerust bent. Maar verloskundige zeggen dat een beetje bloedverlies niet ernstig hoeft te zijn. Hoop dat het niet erger wordt.
@Wes88 wat vervelend van je bloedverlies. Snap wel dat je dan een beetje in de stress schiet. Hopelijk blijft het hierbij en is het ‘gewoon’ een gesprongen adertje of zo! Succes voor degenen die morgen de echo hebben. Op naar meer mooie plaatjes!
@Wes88 oh nee!! Ik heb deze zwangerschap 1 keer een sliertje bruin gehad bij het afvegen rond 4 weken. Ik snap je dus heel goed, het enige wat door je hoofd gaat is: ‘oh nee, oh nee, oh neeee’. Het is bij mij ook niet meer teruggekomen. Hopelijk is dit bij jou ook het geval! Dikke digitale knuffel en sterkte.. ❤️
Dankjulliewel allemaal ❤️ het was net bijna geen bruin meer te noemen, misschien iets donkerder dan gewone kleur afscheiding. Maar toch ben ik er niet gerust op.. Maarja, ik weet gewoon dat als ik morgen hiermee het ziekenhuis zou bellen, ze toch zeggen kijken maar even aan tot volgende week de echo. Dus daar schiet ik ook niks mee op.
Pff wat shit die onzekerheid. Als je wat voelt of ziet. @Wes88 / @Olive92 hoe gaat het nu ? Hoop dat jullie je weer wat beter voelen en het bij een keer afvegen is gebleven. Succes voor degene die morgen een echo hebben ❤️ op naar mooie plaatjes.
@Wes88 gebruik jij geen progesteron omdat je ivf hebt gedaan? Super vervelend bloed verlies en vaak is het onschuldig maar snap je zorgen. Soms hogen ze dat dan ook op en gaat het bloeden weg. Dus wellicht kunnen ze je wel al eerder daarmee helpen