Ik zit nog steeds te twijfelen of ik het geslacht wel of niet echt wil weten Zeggen ze het eigenlijk standaard bij de 20 weken echo? De vorige keer wilde wij het niet weten namelijk
Vandaag zou ik mijn 13 weken dansje mogen doen, maar bah wat voel ik me beroerd. Al heel de dag diarree en barstende hoofdpijn. Net ook weer zitten kokhalzen tot braken toe. Pff hopelijk morgen een betere dag.
T word hier ook wel minder omdat ik nu manieren weet zodat ik t kan voelen. Bijv naar voren zitten, of even plat liggen ( wat ik geregeld doe overdag om mijn bekken te stabiliseren ) t weekend was ik bloed vrij.. vandaag weer 1 veeg beurt gehad. Maar ben dan wel iets minder bang.. maar vind t irritant. Want ze weten nog steeds niet waar t vandaan komt.
Nee hoor! Anders zou iedereen het al weten. Ze verklappen het nooit zonder te vragen! Het is altijd een leuke verrassing als je het niet weet! Zo rustig als het van het weekend was, zo hard gaat het vandaag weer . Hier giga aan het hoesten... ben dr wel beetje zat van... Gaat ook heerlijk met m'n blaas...
Jaaa ik ook echt! Mijn oudste kijkt er ook echt zo naar uit om het te weten. Ik ook, dan voelt het weer een stukje echter ook! Hoe laat mag jij donderdag? Wij om 16 uur, maar dan eerst naar huis de ballon klaarmaken, jongens ophalen en dan mogen ze prikken!
16:40! Dus ook ik laat haha En daarna door de oudste van sport halen of naja wil ik man laten doen dat ik ff de hema inschiet voor een roze of blauw kledingstuk. Hebben we nog niet over nagedacht haha Mam past op de jongste op dat moment dus ze mag t tegelijk weten met de kinderen
Oehh hier donderdag ook de geslachtsbepaling Wij mogen om 15:00 uur maar laten het eerst opschrijven en dan ‘s avonds met onze ouders & broer/zus ook een ballon doorprikken Dus wij moeten ook even wachten tot de avond
Ahh dat is leuk! Ik heb een ballon met een zakje roze en een zakje blauwe confetti. Dus die vul ik als we het weten! (Had de oudste gevraagd hoe hij het wilde weten en hij wil heel graag een ballon doorprikken )
Kan ook gewoon een bloedvaatje lager zijn he, een vaatje wat bv bij een vorige bevalling geknapt is , een stukje weg van je baarmoedermond. Ik.heb met bloedverlies echt sliertjes bloed over het slijm, het is niet vermengt dus vrij zeker dat het niet uit de baarmoeder of baarmoedermond komt. Ik verwacht dat het komt door mn 2de bevalling, daar hebben ze toen nog na 3 uur extra moeten hechten en heb het idee dat die plek gevoelig is voor gesprongen vaatjes.
Ja! Al het pakketje was nog 8 euro maar goed . Zag het in een webshop waar ik toch wat wilde bestellen dus dacht doe maar. Hebben de jongens ook zo een ehh feest blaas ding erbij (wat uitrolt als je er op blaast ) en allebei een ballon (en een punaise ). Gaan ze tenminste niet ruzieen om wie mag.
Ik vind het zo gek, want ik was eens niet extreem misselijk vandaag. We zullen zien wat morgen brengt. Helaas net nog eens moeten braken. Pfff
Vorige keer ook weggekeken, was eigenlijk zo leuk om als een soort giechelende tieners dan te weten dat de echoscopiste het ondertussen al ziet
Ik heb net een cybex maxicosi besteld. Hadden bij Anouk een geleend van vrienden maar die gebruiken hem nu zelf. Toch al een aankoop. De rest wacht tot we geslacht weten
nou zoiets dacht ik ook.. want eigenlijk heb ik vaak bloed bij afvegen en als mijzelf dan even voel van binnen komt er helder slijm uit. maar ik ben soms bang dat t wel uit de baarmoeder komt.. bij de 13 weken echo zagen ze een verkleving in mijn baarmoeder Van mijn curretage vorig jaar november… 2-12 belt de gyn met uitslag van uitstrijkje en wil ik even vragen hoe of wat. Ben nu aant opletten - had t bloed verlies vandaag na ontlasting.. mss druk?