Ja dat idd ! Deze morgen voelde ik hem amper in bed terwijl ik normaal gezien veel activiteit voel. Maakte mij al wat ongerust... totdat hij eindelijk door had dat het hoog tijd was om op te staan Gelukkig stampt deze kleine niet echt tegen mijn ribben (dochter destijds ook niet), maar ik kan mij voorstellen dat het allesbehalve goed doet
Ja dat zorgen maken dat is echt een dingetje soms! Hopelijk mogen we ze snel veilig en gezond verwelkomen in onze armen
Hahaha goed bezig meiden! Denk alleen niet dat jullie deze mooie datum gaan krijgen. Al is @Geodriehoek wel erg stil vandaag @Ly009 ik had de laatste week ook steeds last van mijn bovenbenen. Of het een voorbode was...geen idee. Maar was daardoor wel bang dat ik misschien dit keer beenweeën zou krijgen. Gelukkig was dat dan weer niet het geval.
Hmmm ben wel benieuwd!! Ik vind alles ook een teken worden nu Morgen controle bij de vk weer even naar het hartje luisteren.
Pfoe hier amper slaap gehad, hazeslaapjes van halfuur en van half 6 tot 7 aan een stuk met baby op de arm. Steeds maar willen drinken...mama is kapot. Straks peuter naar de psz en misschien nog even tukje doen
Overigens dacht ik vannacht even dat mijn vliezen waren gebroken, mijn benen waren helemaal nat. Bleek dus gewoon zweet te zijn Ik dacht dat dat nachtzweten pas na de bevalling begon…
Mijn lichaam doet zo’n pijn pfff lijkt net of ik omver ben gereden door een auto alles doet pijn, vooral omrollen in bed en het bed uitkomen.. en dan moet je snachts ook nog 6x naar de wc ben er wel klaar mee hoor
Veel aan het clusteren dus ! Vermoeiend is het idd wel... als dat je enigste kind is, kan dat nog geen kwaad. Dan kan je gewoon wat langer slapen. Maar met nog andere kids best vermoeiend Succes vandaag met je erdoorheen te slaan!
Ja, poe thanx. Slapen wordt m niet, ze is nog net niet nonstop aan het drinken. Maar is dit nu wel clusteren of zijn het de regeldagen? In elk geval vaak drinken en minimaal 15 min wel per borst.
Sorry, over je berichtje gelezen! Zal dus wel een grote teleurstelling geweest zijn dat het je vliezen niet waren
Tgoh ja, het verschil ken ik zelf niet goed hoor haha. Maar idd misschien meer regeldagen omdat ze ook zo slecht slaapt. In ieder geval, je kleine meisje heeft veel energie nodig van mama's melk! ❤ En dat is weer goed voor de productie
Herkenbaar! Vooral omdraaien in bed is zo pijnlijk! Alsof mijn bekken uit elkaar valt Had je nu vandaag weer controle?
Ach ja, ik wacht rustig verder af. Ik wissel tussen ongeduldig en berusting. Vind het ergens ook belangrijk dat de baby komt als die er klaar voor is, dus ik probeer niet teveel in de wachtstand te zitten.