Niet bestaand, ik heb hetzelfde als @Zoe123 @Mim89 en @justme1974 Ik mis het verschrikkelijk en heb zo'n ontzettende huidhonger, het doet gewoon zeer soms. Ik ben 48 en moet er niet aan denken dat dit het is. Ik heb ook nog eens een erg hoog libido en al is soloseks best lekker. Het haalt het absoluut niet met echte seks, een warm lichaam, armen om je heen, kussen, knuffelen.
Nu 1.5 jaar gescheiden en weer aan het daten met een hele leuke man. En jeetje, ik voel mij weer 18 wat betreft slaapkamer pret.. inclusief bijbehorende onzekerheid soms weer. Zo gek
Hier ook, al dan op een andere manier. Ik heb vorige week een implanon laten zetten. En omdat ik niet zeker wist wanneer mn pilstrip afliep, is de implanon de eerste week onveilig. Dus we moeten één week verplicht een condoom gebruiken. En daar heeft hij zo geen zin in, dat hij de hele week geen seks wil. Als in, penetratie. Want we hebben een vrij hoog libido en komen deze week dus wel op een andere manier aan onze trekken. Maar de moeite van even een condoom om doen, heeft hij kennelijk geen zin in?
Ik vind het ook belachelijk. Zoon is inmiddels 3 maanden. Dus waarschijnlijk hebben we al 4!!! maanden geen seks gehad. Ik heb me enorm schuldig gevoeld daarover omdat dit in principe door mij kwam. En nu? Na zo veel maanden gaat hij nee zeggen om een stomme reden? Ik voel me gewoon afgewezen
Maar als iets niet fijn voor jou voelt dan wil je dat toch ook niet doen? Waarom zou een man dan wel iets moeten doen wat hij niet fijn vind? Wellicht tijd voor een goed gesprek waarin gevoelens geuit worden? Er hoeft natuurlijk ook niet perse penetratie plaats te vinden seks te hebben. Ontopic: hier niks te klagen. Eind vorig jaar/begin dit jaar kon het maanden lang niet omdat het voor mij te pijnlijk was en ik het gewoonweg niet durfde omdat ik niemand in de buurt van mijn onderkant wilde hebben. Nu heb ik dat met mijn man niet meer gelukkig en is het meestal weer zoals voorheen alleen kan ik er nog wel buikpijn van krijgen als het te vaak gebeurt. In combinatie met een peuter die niet goed slaapt zorgt het ervoor dat het niet vaak gebeurt maar daar hebben we beide vrede mee.
Dat is wel heel makkelijk. We hebben het over een condoom, niet over seksuele handelingen tegen iemands zin. Vind je dat later ook een goed excuus als je kind met een geslachtsziekte thuis komt? Mijn vriend/vriendin vindt condooms niet fijn?
Dat is natuurlijk een ander verhaal he. Hier hebben we het (denk ik)over een relatie tussen twee mensen die al langer bestaat. Ik had er bij moeten zetten dat er dan samen naar een oplossing gekeken moet worden. Hij geeft duidelijk aan iets niet fijn te vinden en zij geeft duidelijk aan ergens behoefte aan te hebben. Dan is het het beste om samen naar een oplossing te zoeken en dat doe je door een gesprek met elkaar aan te gaan. Edit: het is maar een tip, om het mogelijk vanuit een ander perspectief te kunnen zien.
Mijn man is 36, maar ja.. na vier kinderen echt genoeg. Of hij moet de wens hebben v een 2e leg. Niet met mij in elk geval.
Ja snap ik ook hoor, maar mijn man moest er nog even goed over nadenken en dat mag ook. Hij had het liefst nog eentje gewild, maar na 3 keizersnedes en bijbehorende complicaties was het voor mij mooi geweest.
Ja ik snap je wel, maar ben zelf echt een beetje allergisch voor mannen die geen condooms willen gebruiken, omdat ze het "niet fijn" vinden. Jaren lang de pil slikken is ook niet fijn, zwanger zijn is niet altijd fijn en bevallen is al helemaal niet altijd fijn, borstvoeding geven is niet altijd fijn etc en dan piepen als ze dat ene kleine dingetje (in dit geval ook nog eens tijdelijk) moeten doen.
Ik kan daar dus ook echt niet tegen. Veel mannen (iig die ik tegenkom) gaan er maar vanuit dat de vrouw wel ac gebruikt Ik zou het echt nòòit doen, maar ik zou bij wijze van echt super makkelijk met mannen via een datingsite ofzo sex kunnen hebben om zo proberen zwanger te worden zonder die mannen iets te zeggen.
Groot gelijk dat jullie dit bespreken. Als jullie kinderwens voldaan is, dan kan dit ook prima. Mijn man stelde altijd maar uit, uit schrik. Maar hij had er een gesprek over met de huisdokter en hij was om. 2de leg gaat mijn man sowieso niet meer aan beginnen. Dat is hij 100% zeker (hij is ook al midden de 40)
O maar ik snap je! Ik vind anticonceptie ook vreselijk en nog vreselijker als er maar vanuit gegaan word dat de vrouw er voor zorgt en klaar. Ik vind het alleen wel iets om ook rekening mee te houden als iemand zo duidelijk aangeeft iets niet fijn te vinden. Zo probeerde ik het over te laten komen maar ik begrijp ook dat mijn manier van schrijven wellicht wat te direct was
Mijn vader begin 40 ook niet en daarom snap ik man ook goed. Mijn vader zei ook altijd dat hij geen kinderen meer wilde, maar toen leerde hij mijn moeder kennen... Al is het wel iets wat een redelijke kans op herstellen heeft
Een tweede leg is niet per se negatief hoor. maar in zijn geval heeft hij er dan al 4. Nou, succes ermee