Ik vind het er al heel mooi opzitten! De tip van @Malbec ga ik ook even onthouden haha. Mooie kleur ook! Ik had ook iets met Rosy gekozen dacht ik, maar geen brown.
Hier is de box binnen! Van de week als ik tijd heb eens rustig op mijn gemak uitproberen. Dankzij mijn lieve oma .
Ja, goede tip! Ik ging nu bij mijn tweede duim hem wat opgetild onder de lamp houden. Dat scheelde wel iets, maar levert wel meer ‘botsingsgevaar’ op
Ik doe ook m'n duimen apart. Ik had ook de tip gekregen om de flesjes voor gebruik tussen je handen op te warmen omdat de lak dan makkelijker smeert. Ik vond 'm inderdaad ook vrij dik...
Oh dat is een hele mooie kleur inderdaad! Ik had dat met de duim ook, wat ik daarna heb gedaan is mijn duim als laatste gedaan zodat ie meteen onder de lamp kan.
Dat is ook een goede, ik begin altijd bij de duim. Zonder bijzondere reden, maar alleen maar een gewoonte.
Nou mijn gellak die ik afgelopen dinsdag erop heb gedaan, zit nog steeds keurig op mijn nagels. Echt zo fijn! Ik ben wel aan het watertanden bij de nieuwe collectie. Vind de kleuren erg mooi, maar om nou €15 per kleur uit te geven, nadat ik voor de andere kleuren €9 heb betaald vind ik wel een ding… En we zijn nu een weekendje weg en mijn 18-jarig nichtje vroeg gisterenaan me of ik mijn nagels had laten doen, omdat ze zo mooi waren . Dus beter compliment kon ik niet krijgen natuurlijk.
Hahaha verslavend is het hè Ik vind de nieuwe collectie inderdaad ook prachtig! Maar ik heb al zo'n 60 lakjes (niet alleen van Pink hoor), dus ik kan onderhand wel een salon beginnen
Ik kon op dag 10 de lak in het geheel van m'n nagels trekken. Hoefde niet te weken in aceton ofzo. En ik heb dus niet de peel off base. Was ideaal! Had ze denk ik ook nog wel een dag of 3 kunnen laten zitten.
Dat is ook wel handig, dat het zo los kwam! Ik heb nu de peel off base geprobeerd, dus ben benieuwd wanneer ik het eraf moet halen omdat het minder mooi gaat zitten. Kijk er eigenlijk wel naar uit. Heb nog wel wat kleuren om uit te proberen.
Ik krijg de starterset van Pink Gellac maandag met pakjesavond, dus ben erg benieuwd of het me gaat bevallen! Ik lees hier dus graag mee voor tips en tricks
Haha, nou zo dan. De nieuwe zit er weer op. Het is alleen niet helemaal m'n kleur geloof ik. Had 'm meer oud roze verwacht. Dus als er bij jou één bij zit waar je niet blij mee bent kunnen we ruilen . Weer holographic top coat, die maakt alles beter .