Klaag maar raak!

Discussie in 'De lounge' gestart door TotalBella, 16 jul 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pinkel

    pinkel Actief lid

    18 aug 2011
    282
    164
    43
    gehandicaptenzorg
    Ja weet wel dat ik soms mag klagen, maar vind ergens dat ik vooral dankbaar moet zijn dat ik nog leef (wat ik ook zeker ben).
    Ik ga met kleine stapjes vooruit, maar helemaal de oude worden betwijfel ik. Evenals of ik nog kan werken in welk beroep dan ook.
     
    Mamafiets vindt dit leuk.
  2. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.960
    15.002
    113
    Hier wisselen de koters elkaar af, ook een succesnummer.
     
    bluedrake vindt dit leuk.
  3. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.207
    1.263
    113
    Centrum België
    Ik ben mijn huis kots, maar dan ook kotsbeu!!
    2 jaar geleden gekocht, vorig jaar maart ingetrokken.

    Dag van de verhuis kruis ik nog snel de verkoper. Zegt snel langs zijn neus weg
    - de verhuiswagen zit vol, ik kom de rest van mijn spullen binnen een paar weken halen.
    => Heeft 3 maanden geduurd eer hij alle brol uit tuin en atelier achteraan is komen halen

    - oh ja, de pelletkachel doet het niet meer, heeft dringend onderhoud nodig
    => heb ik nog niet laten doen, maar moet dringend want blijkt écht de belangrijkste bron van verwarming te zijn voor het huis

    - het waterniveau van de zwemvijver is een halve meter gezakt, is wrsch probleempje mee
    - ik kom binnenkort eten brengen voor mijn koi's die nog in de vijver zitten.
    => binnenkort bleek 6 maanden, heeft nooit eten gebracht dus heb ik nog kunnen kopen voor die stomme beesten. Uiteindelijk is hij de vissen komen halen. Ik was toen niet thuis (ik wist wel dat hij kwam) maar toen ik terug thuis was, bleek dat hij de hele vijver had leeggepompt om ze beter te kunnen vangen. En dat hij over een paar weken zou terugkomen om naar het eventuele lek te kijken.
    Man heb ik nooit meer gezien en mijn vijver? Zie foto. Nieuwe kost 40k, het gat laten vullen 15k

    Verder: afwasmachine kapot na 6mnd, lek in de veranda en sinds deze week ook water in de gang na regenval. En een verzakking op mijn oprit.

    Ben het zo kotsende beu. Ik moet al minstens 150k in het huis steken aan zaken waar ik niets van zou zien (dak, isolatie, elektriciteit,.. en alles is ondertussen zoveel duurder geworden tgover de tijd toen ik het kocht).

    Mijn wens nu: dat de bliksem inslaat en het tot de grond afbrandt. Heb het echt gehad met dit huis!! Heb gisteren de bank om een afspraak gevraagd om te bekijken wat mogelijk is om bij te lenen en ga ook de makelaar eens laten komen voor een prijsinschatting.
    Dat ik er mijn broek ga scheuren staat al vast...

    sorry voor de lange post, maar ik heb het écht gehad
    put.jpg
     
  4. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.960
    15.002
    113
    Daarvoor hadden wij een 180 breed genomen, de vorige was 140.
     
  5. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.960
    15.002
    113
    Valt een hele zwik niet gewoon onder verborgen gebreken?
     
    Zeebra, Biny en Syane vinden dit leuk.
  6. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.207
    1.263
    113
    Centrum België
    Dit moet je binnen een "korte termijn" aantonen en dan nog moet je als koper de bewijslast aanvoeren dat de fouten er al waren op het moment van de aankoop...
    En bv ivm de vijver: als hij zegt dat hij nooit meer in de tuin is geweest na de verhuis, is het snel gedaan hé. Woord tg woord...
    Man (en zijn zoon) zijn echt malfoutist, oplichter en al wat er tussen zit.
     
  7. lindajl

    lindajl Fanatiek lid

    25 jan 2016
    1.916
    1.505
    113
    Vrouw
    Dit hoef je allemaal niet te pikken hoor!
    Misschien rechtsbijstand inschakelen?
     
    Biny vindt dit leuk.
  8. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.828
    18.548
    113
    Vrouw
    Dankjewel! Gelukkig is het bij die paar keer gebleven en gewoon uit kunnen slapen tot 9 uur!! :oops: Dat is dan best fijn wanneer je er zelf pas om 2 uur in ligt. :thumup:

    Ach zo vervelend. Beterschap!
     
    bluedrake vindt dit leuk.
  9. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.828
    18.548
    113
    Vrouw
    Oeff dat is pittig. Vandaag een rustige dag om bij te komen/ slapen?
    Hopelijk gaat het snel beter met het slapen zodat je zelf ook aan je nachtrust toekomt.
     
  10. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.828
    18.548
    113
    Vrouw
    Jeetje wat naar zeg :( sterkte.
     
  11. Haje32

    Haje32 Bekend lid

    4 sep 2019
    582
    383
    63
    Vrouw
    1,5 week geleden achterover gekiept met de rolstoel en opgevangen met mijn hand. Flinke bult op mijn pols, maar geen breuk. Helaas nog steeds best wat pijnklachten en ik kan mijn hand nog steeds niet echt pijnloos belasten. Ben er een beetje klaar mee eigenlijk, want ik heb die hand nodig.
     
  12. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.244
    11.824
    113
    Zo irritant. Mijn ogen blijven maar tranen. Normaal gesproken eigenlijk alleen in de ochtend en dan af en toe een keer over de dag heen.
    Maar nu de hele dag al. Tranen over de wangen. Ben bang dat mijn traanbuisjes weer verstopt zijn. En dat uitspuiten doet echt zeer. :(
     
  13. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    1 aug 2018
    3.691
    4.051
    113
    Vrouw
    Gedeeld leed is toch iets minder...

    @Spectre jij zit ook in de ellende lees ik, beterschap!
     
    Spectre vindt dit leuk.
  14. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.960
    15.002
    113
    Nouja t onheil deel 2 is weer begonnen.

    G had een kinderfeestje, die voelde zich zo beroerd dat ze zich afzonderde van de groep en ook niet at, dat ik dr een uur eerder opgehaald heb en thuis ging ze linea recta naar bed en heeft 3 uur geslapen.

    Nu was ze vanmorgen dolenthousiast (1e kinderfeestje), gisteren nieuw bed dus vermoeid door onrustig slapen verwacht ik. Plus vanmorgen hele nare lucht (koud en heel vochtig) op dr longen en een domme mama die met een ontdooispray een auto schoonmaakte (die lucht sloeg ook lekker op dr longen), binnenspeeltuin met veel herrie.

    Dus ik hoop dat t gewoon een uitting van vermoeidheid is. Ik eet ook niet als ik oververmoeid ben en kan echt niet tegen een krijspaleis.

    Mja, de versie die ik ophaalde was niet de versie die ik vanmorgen op de bank had. Ze keek zo uit naar t kinderfeestje. Dat komt er geheid nog wel uit ergens in t holst van de nacht. :(
     
    Spectre vindt dit leuk.
  15. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.398
    30.711
    113
    Vrouw
    Wij ook.
    Maar mijn man is 2 meter en ruim boven 100 kilo. En een bijna 9-jarige neemt ook best veel ruimte in :roflmao:
     
    Vero0504 vindt dit leuk.
  16. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    1 aug 2018
    3.691
    4.051
    113
    Vrouw
    @Vero0504 ik hoop voor je een rustige nacht! Dat kan je goed gebruiken
     
    Vero0504 vindt dit leuk.
  17. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.828
    18.548
    113
    Vrouw
    Ach wat sneu :( hopelijk is het inderdaad de vermoeidheid, maar gaat ook wel een virus rond momenteel.. ik duim mee voor je voor een rustige nacht.
     
  18. Fantykoekie

    Fantykoekie Fanatiek lid

    18 jul 2018
    2.960
    3.842
    113
    Vrouw
    Urghhhhh jeuk,jeuk, jeuk, overal jeuk sinds de kou.
    Lees dat het kan door de verwarming en lage luchtvochtigheid kan zijn maar dat is het volgens mij niet. Vandaag gaan werken en daar is geen verwarming en echt de hele dag jeuk gehad. Thuis is de luchtvochtigheid 50% nu. Ook op sommige plekken bulten. In de week maar de huisarts eens bellen.
     
  19. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.398
    30.711
    113
    Vrouw
    Ik sluit me aan bij de moeders van zieke kinderen. :cry:

    Oudste flink koorts en hoesten.
    En hij draagt het als een echte man :rolleyes:
     
    bluedrake, Vero0504 en femkes vinden dit leuk.
  20. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    6 aug 2013
    5.495
    2.948
    113
    Aargh hier 3 hoestende kinderen. En ik hoor een geluid alsof een apparaat aanstaat maar ik kan niks vinden in huis. Mijn vriend hoort het niet overigens o_O
    Dat wordt een lange nacht.
     

Deel Deze Pagina