Klinkt ergens wel als een blaasontsteking idd. Dan is ochtend urine wel het beste. Heb je geen harde buiken ervan?
Gelukkig dat ze je achteraf alsnog serieus namen. En dat je vandaag kan komen! Op een rustiger moment nog even met hen over hebben hoor!
Goed dat je hebt gebeld! Dat klinkt niet meer als groeipijn, dat heb je misschien ene paar uur, maar niet al dagen en dat het erger wordt.
dat is wel groot ja haha.. ik merk dat hun vaak zo anders werken omdat ze teveel gezinnen hebben ( wat in deze tijd gewoon heel makkelijk is met veel zwangeren ) ze worden wat onpersoonlijker. Ik zou had vanmiddag zeker even aankaarten dat je je niet serieus genomen voelde… mogen ze best weten. ik zit zelf bij een vk die met zijn 2 zijn en caseloads. Bewust voor gekozen. Altijd tijd en ruime tijd. Omdat ze maar beperkt aantal aannemen.
Klinkt ook fijn zo’n kleine praktijk! ik vind onze vk heel erg fijn, ze zijn bijna allemaal heel betrokken en lief. Niet heel persoonlijk misschien omdat het zo groot is, maar anderzijds wel professioneel en goed. Ze namen mij wel serieus, maar ik kreeg gewoon heel erg de feelings: ja dit gebeurd bij alle zwangeren maak je niet zo druk. Nja een tweede huilbui bij de assistent had het blijkbaar indruk gemaakt
Die ervaring heb ik absoluut niet. Ik zit ook bij een praktijk met 5 vk en vind ze absoluut niet onpersoonlijk. @Anniek88 Vervelend dat je eerste gesprek zo ging! Zeker nadat je al twijfelde over het bellen. Het zal er ongetwijfeld ook wel bijhoren, maar uiteindelijk bel je niet voor niks en zoek je geruststelling. Ik hoop dat je die vanmiddag alsnog krijgt.
Hier ook 4 vk, maar ook echt niet onpersoonlijk, ze weten nog alles van alle zwangerschappen, miskramen etc. Ze nemen ook bij ons altijd alle ruimte en tijd voor je. Als ik bel met zorgen, kan het heus voorkomen dat ze net in een bevalling zitten en even checken of ze later mogen terug bellen, maar doen ze altijd. Zelfs bij de laatste was ik s middags gestript en zei ze nog, wel voor 18 uur bellen hoor, dan kan ik je bevalling nog doen. (wat ook gebeurde en uiteindelijk ben ik bevallen met 3 verloskundige van ons , ze waren in de buurt, nieuwsgierig, een ging de dienst na de bevalling overnemen, was heel gezellig Ze hebben wel geen assistente. Ze hebben 1 uur per dag telefonisch spreekuur en anders bel je de spoedlijn. Dus ik maak altijd wel de afweging, wacht ik even tot in de middag of bel ik de spoedlijn (of mail ik, maar als ik mail, bellen ze altijd zo terug).
Net controle gehad, alles was goed. Bloeddruk en urine ook (die namen ze voor de zekerheid maar mee). Hartje klonk prachtig. Deze vk gaf aan dat ik gewoon moet bellen als ik twijfels heb. En dat nogmaals herhaald.
De angelsound kwam net binnen. En ja hoor, direct het hartje gevonden! Ik zocht eerst onder m’n navel; niks. Toen wat meer naar onder en daar hoorde ik de ‘trein’ Ik wil dit 1x per week gaan gebruiken. Dat is niet schadelijk toch? Pff ik vond het toch wel ff spannend
@MKH @2jongensmama super fijn!!! Ik merk hier in de regio waar ik werk dat het toch wat onpersoonlijker is, of wel persoonlijk maar toch anders dan caseloads. ( ze hebben zelfs praktijken met 15 vks ) vaak vk met grotere praktijk die in de kraamtijd hun jas nog niet eens uit doen. terwijl kleine praktijken altijd koppie thee mee drinken. De plaats waar ik woon zijn ze toch ook wat groter en vaak wat haastig.
ik moet wel zeggen, dat ik niet weet wat een caseload is haha. Maar kan me voorstellen met 15 vk, dat het dan wel echt onpersoonlijker is. 2 of 5 scheelt wellicht, maar misschien ook wel minder dan met 15.
Vaak hebben 5vks bijv twee teams.. dan zie je er altijd maar 2. caseload is dat je altijd dezelfde vk heb. Dus ze staat dan echt voor jouw “gepland” dat zie je ook weleens bij een iets grotere praktijk. Dat er dan wel 4 werken maar dat je altijd je eigen vk heb.
ah ik snap het. Dat hebben wij niet. Ik zie ze alle 4. Zie er 2 wel meer dan 2 andere, maar vooral omdat die 2 de spreekuren in mijn dorp hebben. Ik probeer wel bewust alle 4 regelmatig te zien/spreken (doen ze zelf ook). Dat is natuurlijk wel lekker opzich, maar lijkt me ook wel ingewikkeld plannen met bevallingen, dan zijn ze toch 24/7 aan het werk of niet?
Bij ons is het juist zo dat ze gedurende de zwangerschap ervoor zorgen dat je alle 5 een keer gezien hebt, dus dat je weet wie je voor je hebt. Sommigen zie je dan wat vaker dan anderen. Maar als je dan gaat bevallen, staat er in ieder geval geen vreemd gezicht aan je bed. Moet zeggen dat ze ook allemaal hartstikke fijn zijn. Er is nu 1 nieuwe t.o.v. mijn vorige zwangerschap, die ga ik deze week toevallig ontmoeten. De verloskundige die wij het meest zagen bij m'n zoontje was toevallig ook degene die dienst had toen mijn bevalling begon. Uiteindelijk ben ik in het ziekenhuis bevallen en had ik geen van mijn vk erbij, maar moet eerlijk zeggen dat dat me op dat moment geen ene drol interesseerde . Ik zat toch in m'n eigen wereld. De vk was nog wel bij me geweest en gebleven nadat haar dienst afgelopen was. Het leek er toen op dat ik zou gaan bevallen en dan was ze er bij gebleven (ondanks dat ik was overgedragen). Maar op dat moment bleek alleen de ruggenprik uitgewerkt en had ik pas 4cm en kwam ik weer terug in m'n weeënstorm . Ben uiteindelijk pas 3,5 uur later bevallen, dus maar goed dat ze er niet meer bij was .
Jammer is dat dan zeg. Zelfs als je een grotere praktijk hebt, zou je die persoonlijkheid toch moeten kunnen garanderen.
Fijn! Waarschijnlijk vanochtend gewoon net even een ongunstig moment gehad en zij niet helemaal kunnen inschatten hoe hoog het bij jou zat! Fijn dat dat nu voor jou rechtgezet is.