Progynova tabletten en Utrogestan bollen. Lig gewoon al in bed, net met tandenpoetsen moest ik kokhalzen. Maak mezelf natuurlijk weer helemaal gek, want ik weet dat het utro bijwerkingen (kunnen) zijn. Had je de vorige keer wel klachten van de medicatie?
Oh dat is niet fijn! nee ook geen klachten eigenlijk.. weet niet of er verschil kan zitten in de utro bollen of duphaston. Ben erg blij dat ik er geen bijwerkingen van ervaar. Succes!!
Ik heb er ook nog nooit van gehoord maar het was extra LH. Ach whatever, we prikken die er ook wel bij. Ik moet nu dus 4 injecties per avond. 2x Meriofert, want mijn dosis is verdeeld over 2 injecties en past niet in 1, 1x Fyremadel en nu ook nog 1x Luveris. AMH van 9,4 is idd hoog dus dat is tenminste al 1 ding waar ik me niet druk over hoef te maken haha
Nog even terugkomend op de 4 injecties per avond. Mijn naalden container is vol dus hebben ze deze vandaag op de oprit gezet
Gisteren de fertiliteit weer gebeld om door te geven. Dat het weer niet gelukt is. Vorige keer zei de arts, toen ik zei dat we rond kerst uitkwamen, dat het geen probleem was een weekje later de terugplaatsing te doen. En nu ineens kan dat niet, want dan slik ik de medicatie te lang.. baal er wel van want had het zo in me hoofd omdat zij gezegt had dat dat kon. Was maandag ook al begonnen met de progynova. Voor ik had sprak de vorige keer zei ik zelf miss een maand dan over te slaan, maar zij zij dat dat niet hoefde en weekje later wel kon. Nu achteraf denk ik had ik dan nog maar week doorgegaan met de medicatie. Maarja als je die zelf moet betalen is 1 week best duur. Maar goed wel aangegeven een gesprek te willen over eventueel een punctie etc. En kan dus vandaag om 9 uur al terecht!!
O Ohh wow dat is super snel dat je terecht kan! Fijn, heb je daar geen vertraging in… dan kan je meteen door als deze cryo niet wil blijven zitten. Wel balen dat het deze maand niet doorgaat . Het lab sluit tussen kerst en oudjaar zeker ? Vervelend dat je verkeerde info hebt gekregen, je stelt je er toch op in ..
Als je zo die berg spuiten en naalden ziet, dan zie je pas hoe oneerlijk het eigenlijk is …. De een hoeft er niets voor te doen en is zo zwanger .. en daar zit je dan met een hele berg aan medicatie en dan maar hopen dat het mag lukken . Was dit maar een kwestie van dat inzet werd beloond !
Embryotje is geplaatst, helaas pas over 12! Dagen bloed prikken ivm kerst ook 2e kerstdag kan er niet worden bloed geprikt. Maar ja al blij dat het nog kon voor sluiting.