De eerste week ging eigenlijk redelijk vlot, maar vanaf dag 10 is het miserie Dan lijkt de tijd niet vooruit te gaan. Ikzelf heb altijd last van menstruatieklachten een week voor mijn menstruatie. Dus deze ronde is het niet anders. Enige verschil in symptomen nu is dat ik maandag en dinsdag het gevoel had dat er aan mijn baarmoeder getrokken werd en dit op mijn darmen duwde. Als ik dan naar de wc ging, leek het alsof ik verstopping had. Lekker detail zo vroeg in de ochtend Maar ik verwacht ze dus vandaag of morgen. Anders is er tijdens de bloedafname zaterdag nog hoop Had je last van de ovitrelle? Dag 5, dan kan je bijna beginnen aftellen. Spannend!!!
Dan heb je inderdaad hormonen nodig, maar als er geen probleem is, zijn hormonen geen meerwaarde. Ik weet niet hoe het bij jullie in Nederland werkt. Bij ons in België krijg je vanaf het begin opvolging met echo en bloedafname zodat ze je cyclus nagaan om te controleren hoeveel voorraad je hebt, hoe je hormonen werken en hoe je ei groeit en springt. Dus als je bij ons geen hormonen krijgt, is alles in orde. Ik ben er dus vanuit gegaan dat er in Nederland ook zo'n opvolging gebeurt vooraleer je een traject krijgt. Maar dat is precies niet voor iedereen het geval ?
Oh leuk die echo! Hou ons op de hoogte!! Al 2 maandjes jij. Gaat snel eh! Veel succes! Las ook je berichtje dat je hetzelfde idee had als ik over de bevruchting. Hopelijk is dan IUI hier ook de oplossing. En ik krijg standaard bloedafname dag 16 na ovitrelle , dus nu zaterdag. Ik krijg meestal dag 14 of 15 mijn menstruatie na ovitrelle dus ik verwacht ze vandaag of morgen. Anders ga ik zaterdag met veel hoop naar het ziekenhuis Had jij symptomen bij het begin van je zwangerschap?
Ik heb zoiets raars. Mega buikpijn, niet perse in mijn bm ofzo maar gewoon echt buikpijn en spierpijn in mijn buik. Ook voel ik me mega nerveus en misselijk, heb echt het idee dat ik deze poging ook verpest heb ofzo. Ben de dag na IUI naar een vis restaurant gegaan en heb echt gewoon het idee dat ik het verpest heb ofzo
Dus dan bij de tweede keer was de inseminatie te laat? Of... Tenminste, bij mij zou dat te laat geweest zijn.
Nee, niets geen last gehad. Tenminste, wat moet ik daarvan voelen? Ja, spannende dagen vanaf nu. Al voel ik echt 0.0. Morgen lekker weekendje weg naar Keulen, beetje afleiding! Ik duim voor je! Dat samentrekken van je baarmoeder klinkt wel hoopvol
Succes vandaag @Joyce2013 ! Je mag bijna testen @Kiwi3191 wanneer ga je een testje wagen? Hier 7 dpo. Ik moet zeggen vind het wel een relaxte ronde. Ik denk dat ik niet zwanger ben en focus me lekker op andere dingen. Kerstcadeautjes gekocht. Zo gezellig weer. Daarbij slik ik veel paracetamol en slaap ik slecht omdat ik keelpijn heb en ontzettend moet hoesten. Huisarts gebeld maar die doen er niks aan. Kijk het tot het weekend aan en anders ga ik echt even zeuren. Voel me echt vreselijk. alleen geen koorts.
Geniet ervan! Lekker kerstmarkten? Afleiding is altijd welkom in de wachtweken. En nee hoor, sommige hebben daar geen last van. Ik heb dan ook altijd paar dagen krampjes vanaf eisprong (die voel ik ook heel erg )
Die kerstsfeer kan inderdaad voor afleiding zorgen. Voel je je nog steeds niet lekker? Veel beterschap! Duurt precies wel al even niet ? Ik doe dan altijd wat honing in mijn thee (gemberthee of citroenthee) dat geeft mijn keel wat rust - enige nadeel, daar komen slijmen van los en zit je met een slijmhoest En ik test niet Ik wil die teleurstelling niet meer op een plastiek voorwerp zien. Ik krijg zaterdag een bloedafname, standaard bij ons ziekenhuis - ook als ik al bloed.
Hey allemaal!, ik lees gelukkig een hoop positieve verhalen, dat is superfijn! @Muisjepluisje je zult het echt niet verpest hebben, Houd vol! *Knuffel*. ik zit nu op 2 dagen na de IUI en wordt misselijk van bepaalde geuren. Zal we door mijn keelpijn komen. Gelukkig sliep ik vannacht al beter en hoest ik veel minder. iedereen veel succes!! Xx
Hoi allemaal, nou de IUI heeft plaatsgevonden. Ook ik kreeg geen echo vooraf maar gelijk werd het zaad van mijn man ingebracht met 10 minuten stonden we weer buiten haha. Er waren 48 mio zwemmers en 76% bewegelijk dus om maar te zeggen aan mijn man ligt het niet haha. Nu dan de wacht weken in, ik voel me vrij chill me man is net een stuiterbal en vindt het zo ontzettend spannend. Ik moet denk nog aan het idee wennen dat er nu dan toch wel weer een kans is. @Muisjepluisje je kunt het niet verpesten meid hebt vertrouwen! @Kiwi3191 ik blijf duimen dat je menstruatie uit blijft, zou toch fantastisch zijn zo de feestdagen in te gaan. @Kletskous82 veel plezier bij de echo vandaag!
Super dat het vlot gegaan is en dat er een mooi staaltje is ingebracht. moeten jullie allemaal zo snel het ziekenhuis verlaten ?? Ik moest een kwartier blijven liggen en ze draaien dan de tafel zo zodat ik met mijn hoofd lager lig dan mijn billen
Wat bijzonder, ze zei tegen mij in breng het in je baarmoeder dus teruglopen zoals normaal kan het niet. En dat klonk eigenlijk wel heel logisch, dus het zat er in en mocht op staan en plassen alles. Hoefde helemaal niks te doen gewoon de dag weer oppakken.
Het zal ook zeker niet teruglopen als het zo diep ingebracht wordt. Ik mocht daarna ook gewoon alles doen. Welkom op het wachtbankje
Dan vindt ik het toch raar jullie moesten beiden blijven liggen en ik meteen weer opstaan.. waarom is er toch overal verschil in.. echt qua ziekenhuis alles anders zo bijzonder.. En dank je, de 2 langste weken van de maand haha.
Ja op zich zeggen ze ook dat het in principe of wetenschappelijk niet bewezen is dat het niet werkt. Maar ze zei: "het is ook een psychisch proces en het kan maar helpen; zo denk jij ook dat je iets extra hebt gedaan om ertoe bij te dragen en dat kan alleen maar een positieve gedachte zijn voor je." Dat vond ik wel mooi klinken. Verder mocht ik ook alles doen en laten nadien
Dat klinkt inderdaad heel mooi, ik zorg voor een warme buik met thee en soep dikke sokken en een extra vest. Hoop dat warm houden van mijn lijf "warm nestje" bijdraagt aan een bevruchting. Zou doen we allemaal wat voor ons goed voelt, het is inderdaad een psychisch proces...