Haha, mooi? Zal me een worst wezen. Ik zie ze zelf toch niet als ik binnen zit Ze leveren ons een mooi pak electriciteit op, dus ik ben blij dat ik ze heb. En wat de overburen ervan vinden? Geen idee. Ze hebben er niks over gezegd, dus ze zullen er geen last van hebben. Ik zou me voor kunnen stellen dat als je een bijzondere woning hebt dat het wel een lelijk zicht kan zijn. Maar wij hebben gewoon een 13-in-een-dozijn-rijtjrshuis, dus ik vind het prima
Dank je. Dit was maar klein. Mijn ouders en mijn zusje + haar kindje van 9 maanden die over de vloer kruipt, dus wilde het wel behaaglijk hebben voor haar ook.
Nee ik bedoel die airco units. Zonnepanelen zitten hier ook op het dak; nog van de oude blauwe, maar het is wel best. Je ziet ze pas vanaf 25 meter achter de tuin (ons dak is redelijk plat)
Bij ons staat de buiten unit van de woonkamer in de tuin met een speciale kast er om heen en de rest van de units staan op onze dakkapellen.
Soms zijn ze heel lelijk opgehangen idd. Hangt denk ik een beetje van je huis af of je het mooi kan weg werken. Bij ons zitten ze achter de schoorsteen verstopt. Schoorsteen zit aan de voorkant van het huis en is vrij breed. Slechts op 1 plek naast het huis kun je zien zitten en dan moet je dus echt bewust naar boven kijken. Vanaf de straat en achtertuin zijn ze niet te zien. En ook niet van die witte goten over de muur. De leidingen verdwijnen bij ons direct onder de dakpannen.
Ik heb nog een code over voor korting op Speedcomforts, wie wil stuur maar een PB. Had er per ongeluk 2 aangevraagd.
Oh ja natuurlijk zo moet je het ook bekijken . Oepssss. Uhm 1,86 euro per m3 Dat is 14,88 euro. Ook best veel idd. Maar ik zet vewarming alleen in de avond een beetje aan max 18-18,5 niet hoger. Het was afgelopen dagen best koud dus ik ga proberen onder de 8 m3 te zitten
ja precies, het s niet veel maar je betaalt de hoofdprijs. Bij elkaar opgeteld is het dan 450 euro. Minus de 190 die je krijgt is 260. Als dat overeenkomt met je maandbedrag kun je het op zich wel blijven doen.
Hier dinsdag ook 14 kub. Toen was man vergeten om de verwarming terug te zetten in de nacht. Gisteren 12 kub verbruikt. Thermostaat op 19 en 3x douchen.
Toch mooi he, dat de overheid 23.5 miljard betaald aan energiemaatschappijen om de prijs kunstmatig laag te houden, terwijl de energiemaatschappijen miljardenwinsten maken.
Ja dat en terwijl de prijzen omlaag gaan, maar de energiemaatschappijen ze hoog houden. Zo kunnen ze dus extra cashen. Smeerlappen.