Ja! Dat hoofdschudden, vreselijk! Hij is nog niet geknipt, moeders is er hier ook nog niet echt klaar voor. Edit: Aaron loopt vanaf 8 maanden al aan de hand, maar nog steeds niet los. Wel achter zo'n looprekkarretjegeval. Hij trekt zich inmiddels wel overal aan op en kastjes zijn ook niet veilig.
Oh my kwamen ze allemaal tegelijk door? Hier ook 8 tandjes. In juni kreeg hij de 2 onderste en in september de bovenste 2. Afgelopen oktober/november kwamen er ineens 4 tegelijk door (boven en onder), arm schaap. Gebruiken jullie iets tegen doorkomende tandjes? Oh top ik ga even kijken bij de Prénatal, thanx ,
Damon loopt net als de zoon van @Spiekerbox sinds 8 maandag aan het handje, maar los nog niet. Loopt wel overal langs, langs de bank, tafels, stoelen, overstappen van het ene meubelstuk naar het andere gaat prima. Doet weleens een verwoede poging op zijn speelgoed om echt los te gaan staan en te gaan stappen maar dat lukt nog niet.
Hij kreeg met een maand of 8/9 geloof ik z'n eerste tandje, eentje beneden. Daarna kwam een eindje verderop een tandje beneden en toen kwamen er heel snel achter elkaar 4 boven, een tandje beneden tussen de andere 2 in en nog een vierde beneden. Heel wat kwijl en slechte nachten van gehad.
Joeri heeft 5 tandjes, daar is hij niet echt vlot mee. Lopen daar in tegen deed hij 2 weken voor zn verjaardag al. Nu gaat hij al redelijk hard heel de kamer door.
Zo leuk hoe ze het allemaal in hun eigen tempo doen. ❤️ Hoe doen jullie kindjes het met praten? Zeggen ze al wat woorden?
Damon zegt wel wat woordjes, sommige echt verstaanbaar zoals papa en mama en ook gericht tegen ons. Verder zegt hij steeds “hebben”. Maar zegt ook veel gebrabbel. Soms iets uitbreiding halen als “nee” oid maar vaak ook niks bestaanbaarheid.
Papa (en dada) en mama worden hier ook gezegd inderdaad. En gitaar (itaa) want daar is hij helemaal wild van. Verder is het die, dit, dat, deze, ja, en brabbelen en na proberen te praten. Heel veel zinnigs komt er nog niet uit maar het is wel reuze schattig allemaal.
Nee praten doet hij nog niet echt, wel wat klanken. Hoe zit het bij jullie met het slapen? Joeri is elke ochtend wel echt vroeg wakker, meestal rond half 6. Overdag slaapt hij bij elkaar zo’n 3 a 3,5 uur.
Wat een leuke foto's ❤️ Onze dochter zegt nog niet veel. Heel hard "da" roepen, is meestal dat ze haar broer wil zien. Pfoe is poes. En verder zegt ze wel papa of mama, maar daar bedoelt ze niet perse ons mee Als Abby niet ziek is, slaapt ze vaak van 19u tot 7u. Soms nog wat langer, hebben we echt mazzel mee. Overdag slaapt ze van 9.30 tot 10.30 en van 13.30 tot 15u. Wanneer we in de ochtend ergens heen moeten slaapt ze niet in de ochtend en slaapt ze van 13u tot 15u/15.30u. Staan doet ze sinds ze 9 maanden is, en loopt sindsdien ook aan de handen. Maar daar houdt t op. Kruipen gaat sneller en haar broer helpt haar ook graag. Abby heeft nu 2 tanden boven en 2 onder. Vond ik al veel haar broer had met zijn eerste verjaardag er krap aan 2
Aaron gaat om 7u naar bed en slaapt meestal tot mijn wekker (6u) en als hij mij niet uit bed hoort gaan wil hij nog wel eens een half uur of uur langer slapen. 's Ochtends slaapt hij meestal anderhalf uur en 's middags 2 uurtjes. Dit wisselt wel wat, maar dat lijkt me niet meer dan normaal. Elk kind ontwikkelt zich op z'n eigen manier en in z'n eigen tempo, vergelijken is leuk maar hang er geen waardeoordeel of ongerustheid aan hoor.
Damon slaapt van 20:00-06:00/07:00 dat wisselt een beetje. Overdag slaapt hij van 09:30 tot 12:00, soms 12:30 en van 15:00-16:00/16:30. Wisselt ook een beetje maar doorgaans in de ochtend 2,5 uur en in de middag een uurtje.
Wat leuk al die updates! Allemaal knappe kerels!♡ Finn heeft 8 tanden en vermoed dat kiezen doorkomen. Maar hij had zijn eerste tand al toen hij 4 maanden was. Qua praten zegt hij dingen die we vaak zeggen zoals "klaar" (dat zeggen we altijd tegen die hond die maar wil blijven spelen). En als je vraagt waar is mn neus? Dan doet ie zn vinger op je neus en zegt ie "toettoet". verder vooral geluidjes wat een leeuw doet of wat vaak herhaald wordt in een liedje. Zoals bij Tsjoe tsjoe wa zingt ie wawawa mee. Hij slaapt van 18:30 tot 07:00 a 7:30. En van 9:00 tot 9:30/9:45 en van 12:30 tot 14:30.
Wat een leuke updates! Ons meisje doet het ook super. Zo'n heerlijk kind. Alleen slaapt ze nog niet door, haha.. Zit jullie kindje nog in de maxi cosi?
@Iemand1991 super mooie foto van een knap kindje ❤️ @Snoepjes onze dochter zit nog in de maxicosi. Had laatst toevallig opgezocht tot wanneer dat mag en ze zat daar nog niet overheen. Hier vorige wk bij het cb geweest. Abby is 10kg en 78cm. Kleiner dan haar broer met dezelfde leeftijd was, terwijl ze groter bij de geboorte was. Wij zijn nu aan het spelen met de slaapjes. Ze ging opeens pas om 21.30 uur slapen, en in de ochtend opeens vet lang slapen. We onderzoeken nu of ze het op 1 slaapje redt.
Hier niet meer in de Maxi-Cosi. Paste echt niet meer, dus overgegaan op zo'n meegroeistoel. Bevalt prima!