Voor de IUI mag de man 2-3 dagen niet klaarkomen voor de beste kwaliteit van het zaad. Maar langer onthouding dan een dag of 4-5 heeft ook weer een nadelige invloed op de kwaliteit. Maar goed dat zijn cijfers die ook niet alles zeggen. Jullie hadden ook al een tijd geen seks gehad en toch raak Edit: ik zie nu alle vervolg berichten haha, ik was een beetje spuit 11
Vandaag had ik m. 1 follikel van 10mm en 1 van net daaronder. Nog niet duidelijk of ze beiden doorgroeien. Alleen mogelijk zit ik met mn eisprong precies in de kerstdagen en dan doen ze geen IUI. Ze hopen het een beetje te kunnen schuiven zodat we net daarvoor of erna de IUI kunnen krijgen. Lukt dat niet, dan is het deze maand alleen met hormonale ondersteuning. Donderdag terug en dan weten ze waarschijnlijk wel meer
Ah, wat een rot timing dan met kerst! Hopelijk lukt het net ervoor of net erna! 10 mm was wel netjes voor deze tijd toch?
Hier vanmorgen een echo gehad om te kijken of er iets groeide nu na mijn Letrozol. Niks, noppes, nada Ik zit op CD12 en er was nog niks te zien helaas.
Ja, het was eigenlijk de bedoeling dat ik deze week mijn eisprong zou hebben idd. Maar helaas heeft het niets gedaan. Ik heb nu 2 opties; -ik wacht gewoon weer m'n lange cyclus af en begin met m'n menstruatie met hogere dosis Letrozol. Wellicht krijg ik nog wel van mezelf een eisprong dan zoals altijd, maar dan gewoon pas laat. -ik breek deze cyclus af dmv medicatie, krijg dan over 10 dagen weer een menstruatie en mag ik opnieuw beginnen met de hogere dosis. Mijn gevoel neigt naar de eerste optie. Met de feestdagen in vooruitzicht heb ik weinig zin om pillen te slikken om deze cyclus af te breken en bijwerkingen te hebben tijdens de feestdagen. En dan maar hopen dat er alsnog een eitje uit zichzelf gaat groeien. Normaal wel, dus die kans is er nu ook.
Zie nu dit berichtje... Hmmm snap je overweging! Misschien dat je dan ook sneller een eisprong hebt dan eerst afbreken en dan na 10 dagen opnieuw starten zonder dat je dan zeker weet dat de dosis effect heeft Balen zeg!
Jeetje @Joylynn wat ontzettend balen dat er nu nog niets groeide.. dat wordt wss hogere dosis volgende keer dan? En @Wishfull123 hopelijk lukt het net wat te schuiven en anders dat het door de extra hormonen toch zelf lukt. Ik ben hier niet zo actief geweest, want ik voel me vreselijk moe en misselijk en mentaal een beetje instabiel hierdoor. Ik wil jullie toch delen dat ik vandaag een goede echo heb gehad. Kindje meette ze op 7+4 en goede hartslag.