Ik heb wel een onzeker gevoel. Gebaseerd op niks maar dat het straks met de termijn echo niet goed zit ofzo. Heel vervelend. Gelukkig zijn komende 2 weken natuurlijk wat drukker met kerst en Kids dus gaan ze sneller voorbij
Hi allemaal, Ik vind t lastig allemaal bij te houden, maar hopelijk gaat iedereen zich snel beter voelen en heeft iedereen een goede termijnecho te pakken straks. Wij vandaag de termijnecho gehad en alles groeit goed en de baby bewoog ook heel erg. We hadden ons zoontje meegenomen en die vond t geweldig. Hij zei de hele tijd baby niet huilen.. te schattig! Verder ben ik inmiddels 11 weken en 4 dagen zwanger en ben ik op 9 juli uitgerekend. Twee dagen eerder dan op de eerste echo. Vandaag gewoon ook al de 20 weken echo ingepland in februari. Help wat gaat het snel. Eerst maar even de nipt en de 13 weken echo afwachten maar een goede start is er gelukkig!
Super fijn van je goede echo! Ja, het schiet allemaal al op hè? Ik vind het ook erg snel gaan allemaal.
Niet erg! Zet je jezelf even goed op de lijst? + Afspraken? Fijn dat alles goed is. We zijn even ver! Hoe oud is je zoontje? Lief zijn reactie.
Hier alles rustig aan. Vorig jaar was ik al druk bezig met zijn kamertje en nu wil ik eerst t geslacht weten. Als dit ook een jongen is wil ik ze samen op 1 kamer hebben. De baby zal de eerste 8-10 maanden toch bij mij liggen. Niet zo'n haast dus met alles en t scheelt dat ik nu alles ook al heb. Toch meer rust ofzo. Zojuist lekker weekend weg geboekt. Even ertussen uit nog en de 1e vakantie van de kleine. Benieuwd hoe dat gaat. Nu aan t aftellen tot de 13 weken echo. En zal daarvoor wel de uitslag krijgen van de nipt verwacht ik.
@Roni7888 idd vaak eerste tijd bij mamma en pappa op de kamer. En lekker even weg met de kleine. denk dat ook hoe meer kinderen je krijg je steeds later begint met alles aanschaffen of ervaring mamma’s met meer kindjes dat anders? Bij de eerste moest bij mij echt alles op tijd af
Ik had vorig jaar met 15 weken de complete baby kamer af alles erop en deraan en nu heb ik totaal geen haast??? Komt vanzelf wel goed denk ik. Al zou t na de geboorte zijn. De cosleeper staat naast men bed. Is nog gevuld momenteel haha en verschonen doe ik 9 van de 10 keer op de grond of in de box. Dus heb wel veel ervaring en kennis op gedaan. Maar als t een meisje wordt wil ik wel graag shoppen. Ben enorm benieuwd. Al denk ik nog steeds dat t een jongetje wordt. Haha
Hier is de kleinste kamer nu kantoor. Dat word dan de babykamer, maar geen haast. Eerst even de 20 weken afwachten en het geslacht. Moet wel alles nieuw kopen maar das is alleen maar leuk. Beneden wil ik kleine box of wiegje voor de baby. En een co sleeper boven. Voor het kamertje wil ik de hemnes, goede kast met veel ruimte zodat er andere dingen ook in kunnen want ruimte tekort haha en houtenlook ledikant van ikea of iets wat erop lijkt.
Hier ook geen haast, ik heb nog helemaal niks gekocht. Dat wil ik op z’n vroegst na de geslachtsbepaling doen (en een goede 13 weken echo en nipt). Wel heel veel zin in maar ik wil eerst nog wat meer zekerheid. Co sleeper lenen we, ik wil graag een boho rainbow ledikantje en een leuke kast die daarbij past. Daar ga ik nog naar op zoek.
Hier ook totaal geen haast. Kleertjes hebben we al veel doorgegeven gekregen en de rest haal ik rond de zomer als ik iets meer weet wat voor weer we krijgen. Ga vooral op Vinted proberen te scoren denk ik. Kamertje hoeft niet want baby komt bij ons en we hebben momenteel toch geen kamer over Grotere spullen iig niet voor februari. Tot die tijd staan er heel veel spullen van iemand anders bij ons opgeslagen die in februari over kunnen naar haar nieuwe huis, dus tot die tijd kunnen we zelf geen extra spul kwijt. Dus vanaf dan zullen we eens gaan kijken wat we moeten gaan aanschaffen.
Ik heb een paar vraagjes voor de dames die hun kinderen ook veel gedragen hebben in draagzak/draagdoek: Heeft draagzak of draagdoek jullie voorkeur en waarom? Welke draagzak of draagdoek raden jullie aan, en waarom? Hebben jullie naast de draagzak/-doek de kinderwagen ook nog veel gebruikt of viel dat tegen?
1. In het begin de draagdoek. Mijn zoon was groot maar dan nog is een doek wel fijner omdat ze nog zo klein en wiebelig zijn. Na 6 weken ongeveer over op de draagzak. Veel sneller en makkelijker in gebruik. 2. Ik heb de tula free to grow en daar ben ik erg tevreden over. Maar het is echt zo persoonlijk. Probeer lekker veel uit en kijk wat bij je past. Ik ben zelf klein en mijn man is lang, de tula zat bij ons allebei goed. Fijn en makkelijk af te stellen op je lichaam. 3. Mijn zoon vond de kinderwagen verschrikkelijk. Maar soms vond ik het dragen wel pittig (zeker i.c.m. het herstel van mijn bekkeninstabiliteit). Ik zorgde er altijd voor dat ik de draagdoek onderin de wagen bij me had. Als hij dan ging gillen, klikte ik ‘m zo in de draagzak. 1 keer was ik het vergeten, hij was toen een paar maanden oud. Zo intens aan het gillen en huilen.. iemand kwam toen naar buiten om te vragen of alles wel goed ging . Oh en ik vond het altijd wel fijn om even boodschappen te doen met de wagen, kies voor een wagen met een ruime mand onderin. Je kan echt lekker veel spullen kwijt dan haha. Dat miste ik wel toen de wagen wegging.
Ben ik ook erg benieuwd naar. Wil er ook een gaan aanschaffen maar geen idee welke en of het wat is. Hier heb ik de babykamer gewoon laten staan. Vond het lastig om op te ruimen. Heb toch 2 slaapkamers over dus de ruimte niet nodig. Tot de geslachtsbepaling koop ik nog niks. Mocht het een meisje worden dan alleen weer kleertjes en wat andere kleur accessoires. Ik heb heel erg last van smet vrees dus wil alles nieuw. Heb alleen een hele fijne flessen steralisator van mijn beste vriendin. Die was mega schoon dus zonde om nieuw te kopen. Ik weet dat ze overal zo uit zijn maar kan er niets aan doen.
Wat een mooi kamertje. Ik snap wel dat je het niet kon/wou opruimen. En begrijpelijk dat je met je smetvrees alles nieuw wil! Wat lastig lijkt me dat. Beïnvloed het je leven erg?
Hier hebben we het net verteld. Ze reageerde heel leuk. De oudste vind het jammer dat we van de zomer niet op vakantie gaan
Hier in het begin een draagdoek. Stretch en voor daarna wil ik een tula free to grow aanschaffen. Coor de andere twee had ik ook een tula. Ik wandel veel dus de wagen gebruik ik veel en wil soms ook de Kids lopend gaan halen uit school en dat is ongeveer 20 a 30 minuten
Ik twijfel nu tussen geweven draagdoek of Tula Free to Grow. Vind jij draagdoek fijner voor newborns? Omdat je niet meteen voor de Tula gaat.
Opzich maakt het niks uit. Het was me bij mijn dochter goed bevallen. Tot een maand of 3 en daarna de zak. Ik heb wel spierpijn in mijn borstkast . Fysio heeft niet veel geholpen. Dokter zei 3 maanden terug spieren. Ik ga over tijdje nog een keer naar de dokter want niezen en bepaalde bewegingen doen pijn en zeker met groeiende buik en buikspieren die plat liggen heb ik die spieren echt nodig. Uit bed komen voel ik nu al. Dus hopelijk kan ik wel dragen De stokke limas draagdoek/zak lijkt me trouwens ook wel wat