@marijtje85 alvast heel veel succes morgen met de keizersnede. Hopelijk gaat alles goed en sluit je morgen jullie meisje in jouw armen! ❤️
Je bent net iets verder dan mij, maar ook hier is het nog rustig. Geen teken dat er iets staat te gebeuren. Ben met sommige dingen wel klaar, maar nog goed mobiel dus vermaak me nog wel. Ik ga zo toch maar eens de ziekenhuistas pakken Tot nu toe voelde ik nog geen enkele noodzaak, maar het kan natuurlijk snel veranderen. En zo kan ik weer wat van het lijstje strepen. Succes allemaal met de laatste loodjes en ben ook erg benieuwd wie de volgende is! Denk nu toch @marijtje85 morgen?!
Hahah ik heb die tas half ingepakt maar ik heb een lijst dus kan altijd op t laatst nog even de rest erin gooien.
@Main2 wat vervelend, hopelijk kunnen jullie snel naar huis! @marijtje85 succes met de keizersnede. En alle andere waarbij de bevalling de komende dagen gaat starten, jullie ook! Hier vandaag voor het eerst voorweeën. Op de fiets net was het best intens, nu nog steeds af en toe. Baby is ook veel lager gaan liggen (was al ingedaald, maar nu veel dieper). Gelukkig ben ik net weer wat fit na de griep, dus heb er nu ook wel zin in. Zou mooi zijn als ze zichzelf aandient deze week!
Yes, tas is ook half klaar. Sommige dingen gebruik ik nu natuurlijk nog, dus gooi ik er ook op t laatste moment bij. Iemand nog tips om mee te nemen als snacks? Ik weet dat sommige vrouwen helemaal nergens zin in hebben tijdens de bevalling, maar wil voor de zekerheid wat meenemen.
O ja, die tas wil ook deze week inpakken. Pfoe, geen idee eigenlijk wat ik daarin moet stoppen. Kleertjes voor de baby en kleding voor mezelf en wat toiletspullen, denk ik? Qua eten had ik alleen dextro bij me en beide keren heb ik niets gegeten, alleen wat water gedronken.
Edit: beide keren na de bevalling avondeten gekregen in het ziekenhuis en dat smaakte toch zo ontzettend goed! Oudste is om 17:32 geboren en jongste om 19:30 en bij allebei moest ik 24 uur blijven. Vandaar dat we avondeten kregen.
Ik kan me ook voorstellen dat alles lekker is daarna als je uitgehongerd bent Lekkere Hollandse pot... Mmm Ik heb nu trouwens sinds n week of 2 ineens veel minder eetlust, weinig zelfs. Herkenbaar? Haha ja ik neem muslirepen mee in die tas en eten voor mn vent en leuk foto album dat hopelijk even voor afleiding zorgt. En camera, telefoon oplader, oortjes om muziek te luisteren.. als ik iets niet gebruik maakt t toch niet uit. Het is een tas op wieltjes dus
Ik had vorige week echt opeens enorme nesteldrang en heb echt het hele huis van onder tot boven en alle kasten enz schoongemaakt. Vandaag ook echt enorm veel gedaan, maar nu vind ik het echt mooi geweest. Bijna alles is nu schoon en netjes, behalve de zolder nog, maar die gaat man onder handen nemen in zijn weken verlof als de baby er is. Ik ben er nu ook wel aan toe om rust te nemen en nog lekker wat tijd met mijn jongens door te brengen voordat de baby komt.
Lekker dat je zoveel gedaan hebt !! Neem vooral je rust nu idd Heb jij niet zoiets van, als ik nu overdag veel doe, stel je voor dat je dan eindelijk lekker naar bed gaat en paar uurtjes daarna de weeën beginnen? Ik had wel van die dagen dat ik echt helemaal op was aan het eind vd dag, en toen dacht ik ineens, stel dat t nu zou beginnen.. niet echt handig
O ja, m'n e-reader neem ik mee en m'n telefoon en oortjes. Man zal zelf wel eten in het ziekenhuis kopen tussen de middag. Het ligt er ook aan hoe snel deze keer de bevalling gaat. De gynaecoloog verwachtte dat zodra ik aan het infuus lig, de bevalling hooguit 6 uur duurt, dus dat deze baby halverwege de middag komt.
Nou wel bij het sporten dat ik vorige week dacht: mwah, ik zou nu meer kilo's kunnen tillen, maar stel dat ik dan rugpijn krijg en vannacht de bevalling begint, is dat niet verstandig. Maar ik ga er eigenlijk ook niet vanuit dat deze baby uit zichzelf komt, deden de anderen uiteindelijk ook niet.
Ja dat is dan ook best wel een korte tijd inderdaad om daar te zijn. Omdat t mn eerste is neem ik aan dat t een aardige tijd gaat duren, en vooral tot ontsluiting, als je in de eerste tijd misschien nog wat afleiding kan zoeken ergens mee.
Ja gek he! Vind het best wel weer even wennen haha. Ik at toch wel echt vanalles, en die soort trek in lekkere dingen/snoep/chocola wat ik in de puberteit had
Gisteravond is onze zoon J geboren!! Zo dankbaar! Was ik toch aan de beurt! We maken het goed, al heeft J een flinke slok vruchtwater met meconium binnengekregen dus die is nu heel misselijk.