Bloot. C ook. Dat was ie niet gewend hè maar ik heb hem dat slapen in een boxershort gauw afgeleerd Ik wil gewoon alles voelen hoor NB: wij slapen tegen elkaar aan. Ik altijd in zijn armen of hij tegen m’n rug.
Ik slaap onder een donzen dekbed dus op zich best snel warm. Flanellen pyjama zweet ik dan ook binnen de kortste keren uit. Nu in de winter is een hemdje te koud, we slapen namelijk op zolder (geen verwarming, wel isolatie maar toch anders dan een verdieping lager), dus als de deken van mijn schouders gaat dan is het echt wel te koud. Ik heb dus een katoenen longsleeve-achtig pyjamashirt aan. Een broek of short kan ik echt niet meer verdragen dus gewoon m'n hipster aan , dat ik vroeger een pyjamabroek aan had kan ik echt niet meer voorstellen, ik word er nu echt kriegel van. Onderbroek doe ik wel aan, vind ik namelijk wel zo hygiënisch, zonder heb ik dan weer nooit gekund.
Meestal een nachthemd. Had eerst ook vaak iets mouwloos, maar merkte dat ik de volgende dag dan vaker last van mijn schouders had. Daarom nu het grootste deel van het jaar iets met (korte) mouwen.
Ik slaap altijd met pyjama aan. Heb 3 versies: katoen met lange mouw, flanelle lange mouw en katoen korte mouw/pijpjes. Zomers dus de korte mouw en als het echt warm is alleen het broekje en een hemdje. Wanneer het kouder is de lange mouw versie en swinters flanel. Evt bij erge kou met sokken Raam altijd oopen.verwarming nooit aan. Vind nachtjapon niet lekker. Die gaat bij mij draaien en opkruipen en vind het een verschrikkelijk gevoel dat m'n dijen tegen elkaar aan "plakken". Daar moet dus een stukje stof tussen Oh en patroon op m'n pyjama zal mij worst wezen Ik heb er een paar met Mickey mouse, snoopy, 1 met kerst items en een versie met gebakjes en taartjes all over
In een blijf van mijn lijf pak volgens mijn man Nu; pyama met lange mouwen, lange broek en het liefst nog sokken, in het voorjaar wordt het een T-shirt met lange broek en in de zomer een hemdje of t shirt met een kort broekje. Nooit een nachthemd, ik draai zo veel dat die ergens om mijn nek eindigt
Oh dan word ik echt gek. Man mag mij echt niet vasthouden ‘s nachts. Ik lig nog vaak bij de jongste ‘s nachts en tegen me aan kan ik nog wel hebben maar als hij op me ligt met zijn hoofd of me vasthoudt met een arm dan lig ik de rest van de nacht wakker
Ik hoor dat vaker als ik vertel dat wij de hele nacht tegen elkaar aan liggen. Het gekke is: ik kan amper slapen als ik niet iets van hem voel. En nee, dan bedoel ik niet z’n jeweetwel maar een arm of hand of been heb ik wel nodig. Volgens m’n moeder had ik dat als kind al. Ik heb tot m’n 8e(?) bij m’n ouders in bed geslapen. Iets met adoptie en hechting zegt m’n zusje Bij ex had ik dat ook. En gelukkig heb ik partners getroffen die dit ook fijn vinden.